Słowik: Bodnar nie stanął po stronie bandyty, lecz w obronie standardów [OPINIA]

| Aktualizacja:

Smutna to chwila, gdy premier Mateusz Morawiecki nazywa człowieka bez wyroku, ba – nawet bez aktu oskarżenia, mordercą, wieloletni wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki – zdeprawowanym mordercą, wiceminister spraw wewnętrznych odpowiedzialny za policję Jarosław Zieliński – zabójcą, a senator Rafał Ślusarz sugeruje, że zatrzymany jest pedofilem. I oni zyskują poklask, podczas gdy rzecznik praw obywatelskich prof. Adam Bodnar, broniący podstawowych praw człowieka, jest opluwany i atakowany.

wróć do artykułu
  • ~Atom
    (2019-06-26 20:24)
    Pan Bodnar może i stosuje standardy, tylko że swoje albo bolkowe. To tak jak u Bolka : plusy dodatnie i plusy ujemne. Tym się daje plusy dodatnie, a tym plusy ujemne.
  • ~poPO
    (2019-06-26 19:53)
    Pan Słowik broni przegranej sprawy. Bodnar oskarżył Policję o tortury. Torturami miało być zakucie w kajdanki. Takich zatrzymań Policja dokonuje tysiące i Bodnar nie ujął się za nikim wcześniej. Bodnar żyjąc w swojej lewackiej bańce i myślał, że na tej sprawie się podlansuje. Na szczęście Polacy okazali się prawdziwymi RPO i bronili Policję przed bzdurnym zarzutem.
  • ~0zz
    (2019-06-24 13:12)
    Panie SŁOWIK czy pan jest z tych słowików
  • ~zin
    (2019-06-24 12:30)
    kazdy podejrzany o bandytyzm czy morderstwo powinien wiedziec jak go potraktuje policja
  • ~#Daro
    (2019-06-24 12:43)
    Postawy Bodnara nie da się obronić. Jego wybiórcza "troska" jest potwierdzeniem tylko i wyłącznie działalności politycznej. Obrona tej kreatury już nic nie da, WON!
  • ~Fan_Bodnara
    (2019-06-24 13:19)
    Przypomnę sprawę samobójstwa Blidy. Żyłaby, gdyby policjantka zachowała się zgodnie ze standardami. A, że policja bawiła się w grzeczności, konwenanse, to nie ma jej już na tym świecie.
  • ~Czarny
    (2019-06-24 13:17)
    Panie Slowik chorego zabójcę Adamowicza GAZETY OKRZYKNEŁY MORDERCA ,przy zatrzymaniu złamanop mu nos i pan Bodnar nie protestował! Widać ma rożne standarty.
  • ~ot co
    (2019-06-24 12:35)
    Tego typu "młócenie słomy tak i nazad" od kilku dni, może spowodować tylko kurzawę, po której Policja jako narzędzie Państwa, które ma prawa użycia siły, będzie miała kaszel i będzie się zastanawiać czy zdecydowanie interweniować czy tylko być po to, aby było ładnie...
  • ~pola
    (2019-06-24 12:35)
    czemusz ten bodnar nie zawsze jest aktywny ---rola jego jest wszystkim pomoc --a nie tylko po jego mysli ---nie wdziecznosc za wybor --i uaktywnic sie dla nich
  • ~Bingo
    (2019-06-24 12:35)
    Brawo Patryk Słowik, dokładnie o to chodzi. Bodnar stanał w obronie standardów. Gdyby były zachowane standardy to Blida by żyła. To Adamowicz by żył. Trzeba właściwie nazywać zjawiska psucia Polski w państwie PiSu.
  • ~Misio,,....,,,,,,..,,,.,.,,
    (2019-06-24 13:25)
    Jest pewna różnica między polską policją , a gwałcicielami , seryjnymi mordercami, sadystami i zwyrodnialcami . To musi sobie uświadomić , Telewizja Polska program 1 oraz 2 , minister Ziobro oraz sama polska policja. Jeżeli polska policja znajduje przyjemność w znęcaniu się nad podejrzanymi ,świadkami oraz oskarżonymi , to nie należy im płacić pensji państwowej, gdyż psychopaci będą pracować darmo. Trzeba tylko zorganizować nabór do tych służb w psychiatryku i zwerbować różnej maści zwyrodnialców jak to było w czasach Stalinowskich. Widocznie w tym kierunku zmierza to państwo.
  • ~Zorro
    (2019-06-24 12:28)
    Zwyrodniałe zachowanie premiera MOrawieckiego i ministra Jakiego nie jest niczym nowym, to samo robił pan Ziobro w poprzedniej kadencji "skazując" przed kamerami niewinnego lekarza i doprowadzając do śmierci setek, a może tysięcy osób, które nie doczekały się przeszczepu w wyniku zapaści polskiej transplantologii wywołanej medialnymi atakami pana Ziobry. Czy do tych ludzi dociera co robią?
  • ~KRYSTEK
    (2019-06-24 12:41)
    REDAKTORZE SLOWIK CZY PANU JEST TAK TRUDNO ZROZUMIEC ,ZE TEN OSOBNIK POPELNIL BESTIALSKA ZBRODNIE NA NIELETNIEJ I TU NIE ZGODZE SIE Z PANEM ZE BODNAR BRONI PRAW CZLOWIEKA .DLACZEGO NIE BRONIL PRAW CZLOWIEK A UPOSLEDZONEGO CHLOPAKA TYLKO POZWOLIL ISC DO WIEZIENIA ZA BATONIK ZA 99GR. I KOSZTA SADOWE 40 ZL, WTEDY NIE ROSPISYWALISCIE SIE TAK GDZIE TU JEST POROWNANIE ZE ZA MALA SZKODLIWOSC NARUSZASIE GODNOSC OSOBY NIEPELNOSPRAWNEJ A MORDERCY GODNOSC SIE BRONI
  • ~UBecjusz
    (2019-06-24 12:54)
    Co czynić skoro PiS to zbiór tumaństwa polskiego.Onie nie chcą i nie potrafią zrozumić tego co się do nich mówi.A czy ich prezes rozumie co się dzieje.Nic nie kuma ,wie tylko że chce dwie wieże ,pomnik już ma terax jeszcze koperta,co z nią zrobić
  • ~czytacz
    (2019-06-24 13:02)
    Cóż postępowanie PIS czasami przypomina postępowanie w Niemczech lat 30 XXw. Wiele podobieństw można wysnuć czytając opisy tamtych lat.
  • ~Kalder
    (2019-06-24 12:43)
    To są elementarne standardy cywilizacji europejskiej. Tyle, że "dojnazmiana" wprowadza standardy rosyjskie z pogranicza z Mandżurią Szczególnie hejtują ci którzy wkręcali kierowcę Seicento w winę za wypadek ( do tej pory sprawa w toku!), albo mataczyli ze śmiercią Igora Stachowiaka - by ojciec myślał, że syn umarł bo spadł z krzesła!
  • ~Pablo E.
    (2019-06-24 13:02)
    Ciekawe jak by nazywali typa który zabił by kogoś z ich rodziny? I czy tak atakowali by policję?! HIPOKRYCI!!!
  • ~finka90
    (2019-06-24 16:40)
    ta zona Bodnara broni zony pereiry w rozwodzie? Ktos to potwierdzi? bo jesli tak to ten chamek zalatwia prywate za publiczna kase. gosc jest po prostu obrzydlowy
  • ~Robin
    (2019-06-24 13:12)
    A co na to kosciol katolicki? Znow milczy?
  • ~woźnica
    (2019-06-24 13:39)
    TRAGEDIA co się dzieje Pełowcy nawet bronią zabójców byle być w opozycji do rządu i polaków!!!

Może zainteresować Cię też: