Petru odchodzi z polityki i wraca do biznesu. "Nie będę brał udziału w wyścigu populistów" [CAŁA ROZMOWA]

Nie wystartuję w jesiennych wyborach parlamentarnych. Będę pracował i zarabiał na życie - deklaruje lider partii Teraz! Ryszard Petru w rozmowie z DGP.

wróć do artykułu
  • ~Galina
    (2019-07-08 19:33)
    Wielka wielka szkoda ;-P A tak serio - kogo to obchodzi? Mamy dobrego premiera, pracowity rząd. O politykach takich jak pan Petru nikt chyba już nie pamięta, bo nigdy nie zdobyli zaufania społeczeństwa ani nic realnego dla Polski nie zdziałali. Także: powodzenia w biznesie.
  • ~.
    (2019-07-02 00:15)
    Aby z polityki odejść, należałoby w polityce wcześniej być. Petru zaś był ale na PO-syłki.
  • ~Rob
    (2019-07-01 21:56)
    Cienias
  • ~MW
    (2019-07-01 21:18)
    Świetnie jednego durnia mniej i zaoszczędzone pieniądze, których już Swetru Petru już nie dostanie! Biznes bardzo zadowolony z jego powrotu i polityka też z jego odejścia!
  • ~jogi
    (2019-07-01 20:06)
    Glupiec i tepy mul
  • ~Zbigniew Sowa
    (2019-07-01 18:47)
    Rysiek z "Klanu" wzbudza więcej szacunku niż Puczysta z Madery.
  • ~zbigniew Sowa
    (2019-07-01 18:40)
    Biznesmen ? Chyba kabareciarz .. Jak ta sierota niby ekonomista nie potrafił właściwie rozliczyć finansów Nowoczesnej z kampanii wyborczej... aby uniknąć spłaty długów Nowoczesnej czmychnął z niej zakładając jeszcze bardziej kabaretowa partyjkę.
  • ~natan
    (2019-07-01 18:20)
    Pewnie do OFE bis idzie zarobić. W sumie to skoro nikt mu miejsca nie dał na liście to odchodzi :)
  • ~Janka Siedlce.
    (2019-07-01 14:15)
    Małkinie k Ełku to Kleszczowy koszmar. Nie ryzykuj boleriozy czy pokleszczowego zapalenia opon mózgowych. Brud wilgoć wysokie ceny i łaża ę wszędzie kleszcze. 500 plusy ryzykuj i jadą byle się nawalic a dzieci idzta pograjta w piłkę. Tam gdzie miliony kleszczy w trawę. Nas nikt nie uprzedził i mamy skutki 4 osoby z boleriozą. 3 nie znalazły rumienić. Było tylko uklucie. My ostrzegamy by inni byli rozsadniejsi.
  • ~Laszlo
    (2019-07-01 13:11)
    Facet, który polecał kredyty we frankach nie powinien się wypowiadać o gospodarce. Tusk to też lewus, ale przynajmniej dobrze się maskował.
  • ~i PO trójkącie
    (2019-07-01 13:06)
    A co z Joannami ? Szajbus-Wielbłąd u Biedronia, a ta druga na ulicę ?
  • ~Rudy
    (2019-07-01 13:04)
    Resortowy wraca do bazy. Powtarzam resortowy wraca do bacy. Nie sprawdzil sie lecz sie spalil (sczegolnie na Maderzu). Yewgeni... prygotuj nastepnego !
  • ~alex
    (2019-07-01 12:54)
    Petru to kiepski biznesmen i polityk
  • ~cep prawdy
    (2019-07-01 12:49)
    NiePOwetowana strata ! Na szczęście POzostali nam Biedroń, Śmieszek, Brejza i Nitras ! POlska nie upadnie !!!
  • ~Rysiek mocna głowa, da radę
    (2019-07-01 12:46)
    znów biedak będzie nosił teczkę Balcerowicza ! ale na szczęście u Balcerowicza pusta głowa i w teczce też pusto !
  • ~Petru ... wraca do biznesu
    (2019-07-01 12:26)
    czyli do mafi, gangsterstwa, dranstwa, ty Petru ty ku...a takich jak ty to pdd sciane wykorzystywania znajomosci zlodziejstwa, korupcji, oszustwa
  • ~nina
    (2019-07-01 12:10)
    Ma pa racje,w polityce sa ludzie bez zawodu,bez kregoslupa,nic nie umiejacy, wstyd miec w rodzinie polityka,patrzac na nasz sejm to widac ulomnosci intelektualne, widac mowe potokowa ktora ich nauczyli spin doktorzy,przeciez oni z siebie nie potrafia powiedziec madrego,merytorycznego zdania.Co wybory to nizszy poziom intelektualny politykow, jakich udaja waznych,a sloma wychodzi z butow.
  • ~będzie brakowało tego .łazna
    (2019-07-01 11:31)
    Rysiu ty nie do biznesu a do kabaretu.
  • ~.Krystyna.z.Agencji,.,
    (2019-07-01 11:28)
    Rysiek, jak wracasz do Moskwy, to pamietaj, ze ja tam nie jade.
  • ~PO-KO do de
    (2019-07-01 10:43)
    Zawsze POwodował śmiszek, więc trochę go szkoda, bo choć glupol, to jego następczyni jeszcze bardziej, ale na dodatek strasznie agresywna! Bardzo pasuje do swego nowego pryncypała POd tym względem.

Może zainteresować Cię też: