Petru odchodzi z polityki i wraca do biznesu. "Nie będę brał udziału w wyścigu populistów" [CAŁA ROZMOWA]

Nie wystartuję w jesiennych wyborach parlamentarnych. Będę pracował i zarabiał na życie - deklaruje lider partii Teraz! Ryszard Petru w rozmowie z DGP.

wróć do artykułu
  • ~PO-KO do de
    (2019-07-01 10:35)
    Rychurazy2, ********** Niesioł, Kijowski-alimenciarz, BUlek, Bolek, Kazz-alimenclowelas itp. odeszli w niebyt... czasem tylko MO ich wciągnie w komenty dla lemingów.
  • ~Pablo E.
    (2019-07-01 10:28)
    Ricardo już nie miał pomysłu na siebie jak zabłysnąć medialnie, dlatego wypalił z odejściem. Wszyscy wiedzą że jak wejdzie do biznesu to będzie musiał popracować, a w polityce może bumelować ;-)
  • ~cuda
    (2019-07-01 10:02)
    Petru odchodzi Biedroń ucieka a Nowoczesna zjedzona przez PO i co z totalną opozycją ?
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-07-01 09:40)
    Raibiejami czy Gasiukami -Pichsiukami oraz lubinaerkami nie mógł daleko kręcić bo to też uPOśledzone Towarzysze
  • ~Stańczyk
    (2019-07-01 09:32)
    Rysiek ,nie odchodzi ! Było z Tobą przezabawnie
  • ~ogromna strata
    (2019-07-01 09:12)
    Ogromna strata, nic już nie będzie takie same i jak dalej żyć?
  • ~otwieracz puszek
    (2019-07-01 09:10)
    "Będę pracował i zarabiał na życie - deklaruje lider partii Teraz! Ryszard Petru." Prześliczne... To co on robił w Seijmie, skoro nie pracował?
  • ~dno
    (2019-07-01 08:30)
    Petru odchodzi, spora grupa polityków PiS-u wyjeżdża do PE, a znając ich zdolności lingwistyczne i intelektualne, prędko o nich nie usłyszymy nigdzie poza kabaretem TVP, może powoli idzie ku lepszemu. Chyba że znajdą godnych następców.
  • ~obcokrajowiec z wyboru
    (2019-07-01 08:13)
    Pan Petru ma zupelna racje. Po co poruszac sie w tym bagnie, gdzie mozna sobie wyborcow kupic. Zajmie sie tym co przynosi jakis pozytywny dochod. Szkoda sil i fatygi na kraj, gdzie wiekszosc porusza sie miedzy panem Kaczynskim i ojcem Rydzykiem.
  • ~Jamka
    (2019-07-01 07:55)
    Jeszcze raz powtórzę- takich polityków jakich dziś mamy w sejmie, spotyka si ę tylko w Polsce. Świadczy to także o tym jaka jest dojrzałość intelektualna polskiego społeczeństwa, jeśli się takich wybiera. No cóż, cham chamem, swój swego wybiera. Szkoda, jakaś inna warstwa społeczna by się dziś przydala, ALE JUŻ JEJ NIE MA I CHYBA NIE BĘDZIE
  • ~PO - kaput
    (2019-07-01 07:42)
    Ojciec dudy mówił cytuje - ładne , wykształcone kobiety nie powinny być NIE ZAPŁODNIONE .To znaczy, już wiem kto ma błogosławionego członka
  • ~F
    (2019-07-01 07:10)
    Napsocił tu, napsoci i tam
  • ~z
    (2019-07-01 06:42)
    Zycze wszystkiego najlepszego dla pana Petru. Jedyne co mnie martwi to ten biznes do ktorego zamierza powrocic.
  • ~Cabeza
    (2019-07-01 06:31)
    Kaczor, prowadz nas, do zguby!. Nasz Don Quichot Kaczykuper i jego pacholek Pinokio, walcza z wiatrakami! Czy ci nie skonczyli wtedy w wariatkowie?
  • ~Unijny
    (2019-07-01 06:28)
    Polacy jak zwykle querulanty, gryza reke , ktora ich karmi i obcinaja galaz , na ktorej siedza. Tak robia tylko d e b i l e! Kre tyni wschodnich krajow laczcie sie i niszczyc Unie, als czy exit nie bylby tu najlepszym rozwiazaniem, dla wszystkich?
  • ~łysykreatywny
    (2019-07-01 06:25)
    POnie Rysku, ale w biznesie trzeba umieć liczyć.
  • ~Dario
    (2019-07-01 05:10)
    Start miał niezły ale głupota przewyższyła jego możliwości..
  • ~Pyzio
    (2019-06-30 23:27)
    Kręgach i cfaniak
  • ~Bhp
    (2019-06-30 23:25)
    A co jest patrol?
  • ~zetes
    (2019-06-30 23:24)
    Petru wypromował grupkę bardzo py,skatych "pań" - pożytek z nich żaden Jedynie pan Petru spożykował jedną z nich. I to jedyny jego sukces.

Może zainteresować Cię też: