Petru odchodzi z polityki i wraca do biznesu. "Nie będę brał udziału w wyścigu populistów" [CAŁA ROZMOWA]

Nie wystartuję w jesiennych wyborach parlamentarnych. Będę pracował i zarabiał na życie - deklaruje lider partii Teraz! Ryszard Petru w rozmowie z DGP.

wróć do artykułu
  • ~o la la
    (2019-06-30 20:11)
    Tak będzie smutno w polityce wskutek braku partii Nowośmiesznej. Ale za to jak wesoło będzie na giełdzie...
  • ~balcerowicz bis
    (2019-06-30 20:17)
    Jesli z niego taki biznesmen jak polityk to widze to czarno dla inwestorow
  • ~turek
    (2019-06-30 20:17)
    No nie, Centrala odwoluje Swetru… A w jakim biznesie pracujesz, koteczku? W dziewiarskim?
  • ~PO - kaput
    (2019-06-30 22:14)
    A ten biznes to będzie robił na Maderze razem z tą konkubiną ?
  • ~riddick
    (2019-06-30 20:45)
    No i po co ten człowiek zawracał Polakom gitarę? Powinien zostać zobowiązany razem z całą niewydarzoną Nowoczesną do zwrócenia 2 mln długu do Skarbu Państwa
  • ~Pani Zofia
    (2019-06-30 20:30)
    No cóż, nie każdy się nadaje na tancerza w balecie. W sumie, muszę pogratulować (wreszcie) właściwej decyzji.
  • ~ajax
    (2019-06-30 22:22)
    Nie zamierza brać udziału w licytacji na populizm? A jak swego czasu zapewniał, że kredyty frankowe są bezpieczne i namawiał do ich brania to nie był populizm?
  • ~rozsądny
    (2019-06-30 21:58)
    Skompromitowany nieudolny i tępy przekalkulował. Brak jakichkolwiek szans.Pozostały karuzele vat ,rada nadzorcza w ga ga ga ga ga gazetata i tym podobne uczciwe działania.
  • ~wladek
    (2019-06-30 21:39)
    Jeśli w biznesie działa tak jak w polityce, to niedługo, jako bezrobotny ... . Poczekamy.
  • ~Brotheer
    (2019-06-30 20:40)
    No to se tera sami ogarnijcie temat. Swetru nie ma, Komoru nie ma Tusk olewa... jeno Kaczor został.. jako jedyny niech nieomylnie prowadzi!
  • ~Jasiu
    (2019-06-30 22:42)
    Środek kapusty, cóż więcej można powiedzieć.
  • ~POLAKPOL
    (2019-06-30 21:46)
    NO I CHWAŁA JEMU !!! JESZCZE POWINIEN ODEJŚĆ "SCRETINO" I "DOM DLA PSA" TO SĄ NAJWIĘKSI PIENIACZE, KTÓRZY TYLKO PO TRUPACH CHCĄ DOJŚĆ DO WŁADZY. NISZCZĄ WSZYSTKO I WSZYSTKICH. TACY ZŁOŚLIWI I PASKUDNI KRĘTACZE NIE POWINNI BYĆ PRZY ŻADNEJ WŁADZY. BO TYLKO SZKODZĄ !!!
  • ~Błazen
    (2019-06-30 22:44)
    Kogo to ... urwa obchodzi ?
  • ~Lucyna
    (2019-06-30 22:17)
    Wejdzie w spółkę z sześcioma królami
  • ~łysykreatywny
    (2019-07-01 06:25)
    POnie Rysku, ale w biznesie trzeba umieć liczyć.
  • ~eleonorazdwora
    (2019-06-30 21:48)
    miałeś być :premierem , prezydentem - a w końcu zostałeś malkontentem - BRAWO TY ! Przyznam szczerze , że nie znam osobiście ludzi , którzy tak bredzą i mylą fakty , daty , przekręcają wszystko i na dodatek ciągle mają pecha !
  • ~KSAWERY
    (2019-06-30 21:37)
    mam nadzieję że zostanie co najwyżej z jego zdolnościami pomocnikiem murarza , lub wykonywać będzie pracę papierkową czyli trzepanie worków po cemencie
  • ~cuda
    (2019-07-01 10:02)
    Petru odchodzi Biedroń ucieka a Nowoczesna zjedzona przez PO i co z totalną opozycją ?
  • ~olazprzedszkola
    (2019-06-30 21:51)
    Rychu , ale ciepłych POsadek w radach nadzorczych dla ciebie już nie ma ! , będziesz musiał zasuwać na miskę ryżu i alimenty ! Dziękuj PJK , że dał 500+ bo twoje dzieci by głodne chodziły !!!
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-07-01 09:40)
    Raibiejami czy Gasiukami -Pichsiukami oraz lubinaerkami nie mógł daleko kręcić bo to też uPOśledzone Towarzysze

Może zainteresować Cię też: