Kwaśniewski: Jeśli Schetyna nie zostanie na jesieni premierem, jego los będzie przesądzony [ROZMOWA]

"Gdyby dyskusje odbywały się rok temu, byłby czas na dotarcie stanowisk, spokojne rozmowy liderów. Również dla wyborców sytuacja byłaby klarowna. A tak opozycja znalazła się w niebezpiecznej sytuacji, bo obok siebie ma rozpędzoną i prowadzoną profesjonalnie maszynę PiS" - mówi były prezydent Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z dziennik.pl.

wróć do artykułu
  • ~AntiYdiot
    (2019-07-26 05:20)
    Olek ogranicz - bierz połowę z połowy bo cię ufo od Wałęsy porwie :(
  • ~rychu
    (2019-07-17 00:23)
    Olek, a co sie stanie jeeli zjednoczona opozycja wygra i Grzesio zostanie premierem ??!!!!! przeciez ta koalicja nawet jezeli bedzie potrafila utworzyc rzad, to nie przetrwa 6 miesiecy !!!! oni maja tylko jeden wspolny punkt - zeby Jarek nie wygral !!!!!!!!! o wszystko inne beda sie zarli !!!!!!!! a jak Jarek wygra, to zaczna sie ciecia tych wsystkich "++++", a po ok. 18 miesiacach nie bedzie juz kasy nie tylko dla swoich, ale na nic, nie bedzie za co rzadzic !!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to bedzie koniec sekty Jareczka na wieki, wiekow amen !!!!!!!!!!!
  • ~niezłe odloty
    (2019-07-15 19:26)
    Ten to cały czas nawalony. Co za czerwone wynalazki pije.
  • ~alik
    (2019-07-15 14:26)
    szóstka Schetyny to tak jak trafienie szóstki w lotto Kumulacja po ośmiu latach bezhołowia
  • ~sow z rodziną
    (2019-07-15 13:00)
    a na prowincji to mówią,że Scetyna nie nadaje się nawet na sołtysa,rano mowi jedno,po południe przeczy . temu co rano i tak w koło macieju
  • ~VS
    (2019-07-15 12:30)
    Kwaśny jak zwykle powiedział, co wiedział. Idź lepiej wyprowadź SABĘ!
  • ~wyborcaPO
    (2019-07-15 01:43)
    To bardzo malo prawdopodobne zeby PIS na premiera wziol Schetyne
  • ~Miso.,,,,,.,..,,.,..,,,..,,...,,,,,..
    (2019-07-14 22:53)
    Schetyna jest trochę śmieszny. Opowiada o podwyżce wynagrodzeń .Tak jakby miał wpływ na te wynagrodzenia. Może mówi o swoich wynagrodzeniach. Natomiast te jego gadki szmatki nikogo nie biorą, nawet jego ludzi. To, że Schetyna zostanie premierem jest równie prawdopodobne jak to ,że Kwaśniewski zostanie ponownie prezydentem. PO ma problem, bo jak padnie w następnych wyborach , to zabraknie tam lidera. Stworzenie lidera w warunkach wysokiego poparcia wyborczego PIS będzie bardzo trudne. Może za osiem lat uda się ten cud.
  • ~Jooola
    (2019-07-14 22:35)
    Dostanie premię i będzie premierem, innej możliwości jakoś nie widzę !
  • ~Sobie-Pan (Sobiesław Pankiewicz)
    (2019-07-14 22:14)
    Panie były prezydencie - skoro tak pana te referenda rajcują to może zrobić referendum z pytaniem ; "jesteś za zdelegalizowaniem PO czy PiS-u?"
  • ~Bea
    (2019-07-14 22:05)
    Schetyna premierem ? Ten Kwaśniewski jest chyba pod wpływem alkoholu.
  • ~otwieracz puszek
    (2019-07-14 19:59)
    Schetyna jest żywym trupem, bo PiS wygra te wybory pradopodobnie ze sporym zapasem. Zastąpienie Schetyny w tej chwili byłoby przeciwskuteczne. bo stworzyłoby to tylko bałagan, ale po przegranych wyborach powinien ustąpić i otworzyć dyskusję wewnątrzpartyjną...
  • ~Niezostanie
    (2019-07-14 19:12)
    Schetyna na pewno NIE zostanie premierem, bo większość Polaków ma ciężką awersję do PO, a szczególnie do niego.
  • ~gorszy sort
    (2019-07-14 17:15)
    Najwyższy czas odsunąć twarz tego wieśniaka z porcelanowymi ząbkami od kierowania jakąkolwiek partią. O czymś takim trzeba mieć pojęcie i sensowny program, anie tylko nieopanowany pęd do koryta. Już dał się sprawdzić - nie potrafi niczego, podobnie jak orły z PiS-u.
  • ~Igor
    (2019-07-14 15:22)
    Kto miałby go wybrać i z jakiego powodu. Aby było jak było? Za tym stoi znakomita mniejszość gorszego sortu .
  • ~Gumofiltz
    (2019-07-14 14:34)
    kwas ma racje! "opozycja" zamiast sie zjednoczyc i bezwzglednie jesienia wykopac wszystkie kartofle, a sprzatac dopiero po udanych zbiorach, to sie szarpia juz o polityczne, osobiste wplywy, ktorych nie Maja i jak tak dalej pojdzie to bedziecie chleptac te metna kartoflanke nastepne lata
  • ~Lampart
    (2019-07-14 14:18)
    Co ten moczymorda plecie???? PO ilu kielichach???
  • ~y
    (2019-07-14 14:18)
    Oli naiwniak czy też kpi z Schetyny?
  • ~twujszwab
    (2019-07-14 14:15)
    Tow. Szmaciak dał głos.
  • ~Burdek
    (2019-07-14 13:36)
    A były prezydent Aleksander Kwaśniewski dalej zasiadania w radzie dyrektorów działającej na Ukrainie cypryjskiej firmy gazowej Burisma Holdings, której właścicielem jest Mykoła Złoczewski - biznesmen związany z ekipą byłego prezydenta Wiktora Janukowycza ???

Może zainteresować Cię też: