Kwaśniewski: Jeśli Schetyna nie zostanie na jesieni premierem, jego los będzie przesądzony [ROZMOWA]

"Gdyby dyskusje odbywały się rok temu, byłby czas na dotarcie stanowisk, spokojne rozmowy liderów. Również dla wyborców sytuacja byłaby klarowna. A tak opozycja znalazła się w niebezpiecznej sytuacji, bo obok siebie ma rozpędzoną i prowadzoną profesjonalnie maszynę PiS" - mówi były prezydent Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z dziennik.pl.

wróć do artykułu
  • ~emeryt-plus
    (2019-07-14 11:02)
    olek przestan już ******** tak jak program PO-KO to jeden kłam i ściema
  • ~#Daro
    (2019-07-14 11:15)
    Won gudłaju!
  • ~kielkutek
    (2019-07-14 11:31)
    olek , a jak tam śledztwo w sprawie Kazimierza ?
  • ~Skorpion
    (2019-07-14 11:43)
    Panie Prezydencie. Proszę o wyjaśnienie wątpliwości oferty PO-KO. Otóż Pan Grzegorz Schetyna obiecuje każdemu kto zarabia do 4 500,00 zł (chyba brutto) dodatek finansowy co każdy miesiąc w wysokości 500,00 zł (nie wiem czy brutto). Jestem zainteresowany, bo "psia jucha" zarabiam najniższą średnią krajową. Bardzo się cieszę, bo poprawią się moje warunki życiowe i zdolność kredytowa. Mam tylko jedną wątpliwość. Pan prof. Rzońca (prymus stajni prof. Balcerowicza przyszły minister Finansów) mówi, że zbyt szybko rośnie najniższe wynagrodzenie, a w zasadzie nie powinno ono być określone. No to jak, kto ma rację, może Pan swoim autorytetem wyjasni kto mówi prawdę i na co mogę liczyć?
  • ~neverpis
    (2019-07-14 12:06)
    Nie uwzględniają emerytur stażowych a troche tych ludzi jest,więc jak oni o nich zapominają to niech nie myślą że oni na nich będą głosować.Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
  • ~Krystyna
    (2019-07-14 12:17)
    Nie ma co liczyć na obiecanki p.Schetyny.
  • ~tttt.
    (2019-07-14 12:25)
    Aljiesandr Nawalony ma cos do poiedzenia?
  • ~zin
    (2019-07-14 12:41)
    te komentarze wszystko mowia kto dorwal sie do rzadu w naszy panstwie cholota bez kultury ma teraz glos
  • ~prezes
    (2019-07-14 12:51)
    Do symetrysty-nie lubie wyzwisk,ale masz rację w 100%.Pan Schetyna to totalne nierozumienie
  • ~Burdek
    (2019-07-14 13:36)
    A były prezydent Aleksander Kwaśniewski dalej zasiadania w radzie dyrektorów działającej na Ukrainie cypryjskiej firmy gazowej Burisma Holdings, której właścicielem jest Mykoła Złoczewski - biznesmen związany z ekipą byłego prezydenta Wiktora Janukowycza ???
  • ~twujszwab
    (2019-07-14 14:15)
    Tow. Szmaciak dał głos.
  • ~y
    (2019-07-14 14:18)
    Oli naiwniak czy też kpi z Schetyny?
  • ~Lampart
    (2019-07-14 14:18)
    Co ten moczymorda plecie???? PO ilu kielichach???
  • ~Gumofiltz
    (2019-07-14 14:34)
    kwas ma racje! "opozycja" zamiast sie zjednoczyc i bezwzglednie jesienia wykopac wszystkie kartofle, a sprzatac dopiero po udanych zbiorach, to sie szarpia juz o polityczne, osobiste wplywy, ktorych nie Maja i jak tak dalej pojdzie to bedziecie chleptac te metna kartoflanke nastepne lata
  • ~Igor
    (2019-07-14 15:22)
    Kto miałby go wybrać i z jakiego powodu. Aby było jak było? Za tym stoi znakomita mniejszość gorszego sortu .
  • ~gorszy sort
    (2019-07-14 17:15)
    Najwyższy czas odsunąć twarz tego wieśniaka z porcelanowymi ząbkami od kierowania jakąkolwiek partią. O czymś takim trzeba mieć pojęcie i sensowny program, anie tylko nieopanowany pęd do koryta. Już dał się sprawdzić - nie potrafi niczego, podobnie jak orły z PiS-u.
  • ~Niezostanie
    (2019-07-14 19:12)
    Schetyna na pewno NIE zostanie premierem, bo większość Polaków ma ciężką awersję do PO, a szczególnie do niego.
  • ~otwieracz puszek
    (2019-07-14 19:59)
    Schetyna jest żywym trupem, bo PiS wygra te wybory pradopodobnie ze sporym zapasem. Zastąpienie Schetyny w tej chwili byłoby przeciwskuteczne. bo stworzyłoby to tylko bałagan, ale po przegranych wyborach powinien ustąpić i otworzyć dyskusję wewnątrzpartyjną...
  • ~Bea
    (2019-07-14 22:05)
    Schetyna premierem ? Ten Kwaśniewski jest chyba pod wpływem alkoholu.
  • ~Sobie-Pan (Sobiesław Pankiewicz)
    (2019-07-14 22:14)
    Panie były prezydencie - skoro tak pana te referenda rajcują to może zrobić referendum z pytaniem ; "jesteś za zdelegalizowaniem PO czy PiS-u?"

Może zainteresować Cię też: