Kwaśniewski: Jeśli Schetyna nie zostanie na jesieni premierem, jego los będzie przesądzony [ROZMOWA]

"Gdyby dyskusje odbywały się rok temu, byłby czas na dotarcie stanowisk, spokojne rozmowy liderów. Również dla wyborców sytuacja byłaby klarowna. A tak opozycja znalazła się w niebezpiecznej sytuacji, bo obok siebie ma rozpędzoną i prowadzoną profesjonalnie maszynę PiS" - mówi były prezydent Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z dziennik.pl.

wróć do artykułu
  • ~emeryt-plus
    (2019-07-14 11:02)
    olek przestan już ******** tak jak program PO-KO to jeden kłam i ściema
  • ~Krystyna
    (2019-07-14 12:17)
    Nie ma co liczyć na obiecanki p.Schetyny.
  • ~kielkutek
    (2019-07-14 11:31)
    olek , a jak tam śledztwo w sprawie Kazimierza ?
  • ~#Daro
    (2019-07-14 11:15)
    Won gudłaju!
  • ~Skorpion
    (2019-07-14 11:43)
    Panie Prezydencie. Proszę o wyjaśnienie wątpliwości oferty PO-KO. Otóż Pan Grzegorz Schetyna obiecuje każdemu kto zarabia do 4 500,00 zł (chyba brutto) dodatek finansowy co każdy miesiąc w wysokości 500,00 zł (nie wiem czy brutto). Jestem zainteresowany, bo "psia jucha" zarabiam najniższą średnią krajową. Bardzo się cieszę, bo poprawią się moje warunki życiowe i zdolność kredytowa. Mam tylko jedną wątpliwość. Pan prof. Rzońca (prymus stajni prof. Balcerowicza przyszły minister Finansów) mówi, że zbyt szybko rośnie najniższe wynagrodzenie, a w zasadzie nie powinno ono być określone. No to jak, kto ma rację, może Pan swoim autorytetem wyjasni kto mówi prawdę i na co mogę liczyć?
  • ~tttt.
    (2019-07-14 12:25)
    Aljiesandr Nawalony ma cos do poiedzenia?
  • ~Burdek
    (2019-07-14 13:36)
    A były prezydent Aleksander Kwaśniewski dalej zasiadania w radzie dyrektorów działającej na Ukrainie cypryjskiej firmy gazowej Burisma Holdings, której właścicielem jest Mykoła Złoczewski - biznesmen związany z ekipą byłego prezydenta Wiktora Janukowycza ???
  • ~prezes
    (2019-07-14 12:51)
    Do symetrysty-nie lubie wyzwisk,ale masz rację w 100%.Pan Schetyna to totalne nierozumienie
  • ~Lampart
    (2019-07-14 14:18)
    Co ten moczymorda plecie???? PO ilu kielichach???
  • ~Sobie-Pan (Sobiesław Pankiewicz)
    (2019-07-14 22:14)
    Panie były prezydencie - skoro tak pana te referenda rajcują to może zrobić referendum z pytaniem ; "jesteś za zdelegalizowaniem PO czy PiS-u?"
  • ~wyborcaPO
    (2019-07-15 01:43)
    To bardzo malo prawdopodobne zeby PIS na premiera wziol Schetyne
  • ~otwieracz puszek
    (2019-07-14 19:59)
    Schetyna jest żywym trupem, bo PiS wygra te wybory pradopodobnie ze sporym zapasem. Zastąpienie Schetyny w tej chwili byłoby przeciwskuteczne. bo stworzyłoby to tylko bałagan, ale po przegranych wyborach powinien ustąpić i otworzyć dyskusję wewnątrzpartyjną...
  • ~gorszy sort
    (2019-07-14 17:15)
    Najwyższy czas odsunąć twarz tego wieśniaka z porcelanowymi ząbkami od kierowania jakąkolwiek partią. O czymś takim trzeba mieć pojęcie i sensowny program, anie tylko nieopanowany pęd do koryta. Już dał się sprawdzić - nie potrafi niczego, podobnie jak orły z PiS-u.
  • ~twujszwab
    (2019-07-14 14:15)
    Tow. Szmaciak dał głos.
  • ~Bea
    (2019-07-14 22:05)
    Schetyna premierem ? Ten Kwaśniewski jest chyba pod wpływem alkoholu.
  • ~Miso.,,,,,.,..,,.,..,,,..,,...,,,,,..
    (2019-07-14 22:53)
    Schetyna jest trochę śmieszny. Opowiada o podwyżce wynagrodzeń .Tak jakby miał wpływ na te wynagrodzenia. Może mówi o swoich wynagrodzeniach. Natomiast te jego gadki szmatki nikogo nie biorą, nawet jego ludzi. To, że Schetyna zostanie premierem jest równie prawdopodobne jak to ,że Kwaśniewski zostanie ponownie prezydentem. PO ma problem, bo jak padnie w następnych wyborach , to zabraknie tam lidera. Stworzenie lidera w warunkach wysokiego poparcia wyborczego PIS będzie bardzo trudne. Może za osiem lat uda się ten cud.
  • ~Niezostanie
    (2019-07-14 19:12)
    Schetyna na pewno NIE zostanie premierem, bo większość Polaków ma ciężką awersję do PO, a szczególnie do niego.
  • ~alik
    (2019-07-15 14:26)
    szóstka Schetyny to tak jak trafienie szóstki w lotto Kumulacja po ośmiu latach bezhołowia
  • ~Jooola
    (2019-07-14 22:35)
    Dostanie premię i będzie premierem, innej możliwości jakoś nie widzę !
  • ~Igor
    (2019-07-14 15:22)
    Kto miałby go wybrać i z jakiego powodu. Aby było jak było? Za tym stoi znakomita mniejszość gorszego sortu .

Może zainteresować Cię też: