Łukasz Bąk: Durczok wcale nie prowadził BMW po pijaku. Auto prowadziło się… samo [OPINIA]

| Aktualizacja:

Każdy, kto choć raz w życiu bawił się przynajmniej w połowie tak dobrze, jak znany dziennikarz (2,5 promila to mnie więcej trzy dni ostrego chlania) wie, że w takim stanie trudno dotoczyć się do samochodu, jeszcze trudniej wsiąść za kierownicę, a już trafienie kluczykiem do stacyjki jest zadaniem bardziej skomplikowanym, niż trafienie szóstki w Lotto.

wróć do artykułu
  • ~Onebe
    (2019-08-16 21:43)
    Prowadziła pewnie ta dziewczyna co z nią jechał, może bez prawka, a on to wziął na siebie prawdopodobnie. Cztery godziny jazdy od morza i zeszło mu do 2,5,a na wstępie jazdy mógł mieć dużo dużo więcej.
  • ~greg
    (2019-08-03 08:40)
    od dawna było wiadomo że to świr
  • ~Emigrantów
    (2019-08-01 23:25)
    ********* dyrdymaly pisz ze zrozumieniem....350 km to on potrzebował min 4 godziny jazdy....czyli jak wsiadał do auta to miał ponad 3 promile alkocholu.... pomyśl...3 promile to on by nie wytrzymał 4 godz.nonstop jazdy to niewykonalne...czyli jechał kto inny
  • ~dodo
    (2019-07-31 16:24)
    Skąd wiecie że nie pił podczas jazdy?
  • ~E meryt
    (2019-07-31 13:40)
    Oddać z przeprosinami wszystkie mandaty nałożone na wszystkich kierowców po alkoholu.
  • ~Apolitycznyj
    (2019-07-31 12:35)
    Jando, Stuhrze, Szycu, Ostaszewsko, gdzie jesteście?? Naród czeka na Wasz głos...
  • ~Gnat
    (2019-07-31 12:15)
    Odkąd BMW X6 odpala się z kluczyka! Poza tym artykuł żenujący pomijając niewiedzę techniczną. Żałosna próba usprawiedliwienia "swojego"
  • ~wnikliwy obserwator
    (2019-07-31 11:35)
    wszystko jak najbardziej trzyma się kupy, ale poszedłbym jednak w tego psa, skoro był już przypadki że pies zamawiał przez internet narkotyki to tym bardziej może prowadzić samochód
  • ~Nickiewicz
    (2019-07-31 11:26)
    Wszyscy tu pisza o panu D, czyzbyscie juz zapomnieli o panu C dawnemu wysokiej rangi polityku, ktory po pijaku potracil rowerzystke na przejsciu (nie, nie byla to zakonnica) po czym zbiegl z miejsca wypadku i kandyduje do KE? Sprawa zamieciona pod dywan?
  • ~Nickiewicz
    (2019-07-31 10:55)
    No tak, pan D nic zlego nie zrobil, trzeba dac mu nagrode za to ze sobie tak dobrze po pijaku radzi. Czy o to chodzilo autorowi tego artykulu? Jest on dziennikarskim kolega pana D? Mam nadzieje ze sąd wymierzy panu D wysoka kare, pomimo prob obrony w stylu - a kto z nas nie jechal po pijaku i to autem ktore samo jezdzi?
  • ~lex
    (2019-07-31 08:37)
    przecież to oczywiste, że osoba mająca 2,6 promila nie jest w stanie prowadzić auta - na jego wagę musiałby wypić sam jeden ponad 0,75 litra wódki 40% aby tyle mieć, wypicie samemu 0,5 litra to już jest dawka śmiertelna po której następuje utrata świadomości, więc najprawdopodobniej to BMW prowadził jego pies, który nawdychał się oparów swojego pana i trafił w słupek, zresztą równie dobrze nikogo mogło nie być za kierownicą - wtedy nie ma kogo skazać i tak też uzna sąd, wypuści gościa konfiskując auto
  • ~Bąk w gaciach
    (2019-07-31 06:47)
    Autor artykułu upija się po jednym piwie i dla niego 2,5 to trzydniowy maraton chlania. Dziecko co ty wiesz o piciu, cienki bolek z ciebie.
  • ~Kot
    (2019-07-30 21:58)
    Durczok powinien dzękować Bogu, że żyje i nikomu nic się nie stało. Miałem przyjemność jazdy "na remontowanym odcinku drogi" w Piotrkowie Tryb. Masakra ! Chaos pur. Pasy jazd< za wąskie, pachołki stoją, jak chcą, "setki lini" i nie wiadomo, które obowiązują, znerwicowani kierowcy ciężarówek, autobusów i busów, fatalne i mylące oznakowanie. Kierowcy jeżdżący o wiele za szybko. Cud, że żyję i że udalo mi się po prawie godzinie jazdy w kółko znaleźć w końcu mój zjazd na A8. Katastrofalna praca drogowców. Prawdziwe piekło !
  • ~hipo
    (2019-07-30 21:34)
    Informacja pod zdjęciem powala. ROZBITE??
  • ~hipo
    (2019-07-30 21:32)
    Gdzie to rozbite auto z tytułu??
  • ~nicnieznacze
    (2019-07-30 21:29)
    artykol mi sie podoba
  • ~Aurora
    (2019-07-30 21:04)
    Ciekawe? po pijaku pan Bak pisał czy na poważnie ! A za kierownica siedział pies czy K.D.
  • ~drajwer
    (2019-07-30 20:49)
    Gościu który popełnił tę nieudolną próbę usprawiedliwienia pijanego Durczoka jadącego przez całą Polskę - skasuj ten bełt, bo wstyd. Każdy inżynier pracujący przy tych technologiach motoryzacyjnych o których mowa wie, że to są systemy wspomagające, a nie zastępujące kierowcę (nawet tak się nazywają - Advanced Driver Assistant Systems).
  • ~Fan TW Bolka.
    (2019-07-30 20:37)
    Kamil D. cierpi na POmroczność jasną.Podobne tłumaczenie objawiał syn TW Bolka.Żadnej kary a wyrozumiałość w TVN 24.
  • ~Krzychu
    (2019-07-30 18:48)
    "już trafienie kluczykiem do stacyjki jest zadaniem bardziej skomplikowanym, niż trafienie szóstki w Lotto." Panie autorze, tak to było 30 lat temu za czasów maluchów i polonezów, gdzie był osobny kluczyk do drzwi i do stacyjki, a kluczyk miał ząbki z jednej strony. Potem wprowadzili ułatwienie dla pijaków - jeden kluczyk do wszystkiego, ząbkowany z obu stron. Potem poszli jeszcze dalej - pilot do otwierania drzwi, a duża część samochodów nie m stacyjki, tylko kartę i przycisk Start/Stop.

Może zainteresować Cię też: