Łukasz Bąk: Durczok wcale nie prowadził BMW po pijaku. Auto prowadziło się… samo [OPINIA]

| Aktualizacja:

Każdy, kto choć raz w życiu bawił się przynajmniej w połowie tak dobrze, jak znany dziennikarz (2,5 promila to mnie więcej trzy dni ostrego chlania) wie, że w takim stanie trudno dotoczyć się do samochodu, jeszcze trudniej wsiąść za kierownicę, a już trafienie kluczykiem do stacyjki jest zadaniem bardziej skomplikowanym, niż trafienie szóstki w Lotto.

wróć do artykułu
  • ~Krystyna
    (2019-07-29 16:52)
    No cóż komputer nawdychał się oparów alkoholowych i spowodował wypadek.Należy ukarać komputer,K.Durczok niewinny.
  • ~Wolne sądy
    (2019-07-29 17:36)
    Ten artykuł to nic w porównaniu do uzasadnienia sędziego który uniewinni biednego redaktora
  • ~Jan Kowski
    (2019-07-29 17:17)
    Może być inne wytłumaczenie tego fenomenu , że Durczok przejechał tyle kilometrów, na takiej bani. Otóż, może być on już takim nałogiem , że jego organizm POtrzebuje gdzieś tak ze dwa promile , żeby w miarę funkcjonować. PO prostu.
  • ~Kazia.,,,,,,,...,,,,.,
    (2019-07-29 17:23)
    Jak taka i d i o t a mogła prowadzać wiadomości telewizyjne?
  • ~Misio.,,,,,,,,.....,,,,,,,..,
    (2019-07-29 16:57)
    Czyli taki i d i o t e n tester . Teraz pewnie trzeba będzie zmienić przepisy ruchu drogowego, bo takich może być więcej.
  • ~doswiadczony przez los
    (2019-07-29 18:04)
    Opis przypadku mówi o tym, że najszybciej na "odwyk"lub do"psychiatryka" należy wysłać sędziów dla których 2,5 promila w 2,5 tonowej masie żelaza to nie jest wielkie zagrożenie w ruchu kołowym Ile jeszcze tzw. "pomroczność jasna" będzie kształtowała postępowania sądowe w Polsce
  • ~Zdziek z Kielc...,,,,,......,.,,,,,,,,..,,.,
    (2019-07-29 17:29)
    Widziałem Latający Cyrk Monty Pythona , tam również mordercze samochody atakowały ludzi w jednym z odcinków. Oczywiście Durczok niewinny , zawinił samochód- dać mu dwa lata postojowego.
  • ~Wlad
    (2019-07-29 17:49)
    Durczok tylko chlał, dzisiaj taki co mia miał 3 promile zabił na pasach!
  • ~SERTA
    (2019-07-29 17:45)
    Bzdura .Mając 2,5 promila po trzy dniowym chlaniu można spokojnie jeździć i robić zakupy . Juz bardziej się nie da mając te 2,5 promila zaraz po wypiciu ale nie po kilku dniowym piciu . Często można mieć i ponad 3 promile pijąc kilka tygodni i funkcjonuje się normalnie.
  • ~Komentarze
    (2019-07-29 17:34)
    Po prostu kaczystowski reżim wymuszał akcyzę
  • ~hahaha
    (2019-07-29 19:33)
    większego śmiecia w polskim świecie dziennikarskim od durczoka chyba nie widziałem, co chwile jakis skandal z nim
  • ~dermtolog
    (2019-07-30 02:51)
    Z tego wynika ze PIS ma racje ze trzeba zmienic system sadownictwa, sa dwie klasy ludzi w Polsce, przecietny polak siedzialby w kiciu , natomiast roznego rodzaju celebryci--dewianci wychodza na wolnosc, dlatego zaglosuje na PIS, bo to mniejsze zlo
  • ~KONSTYTUCJA . WOLNE SĄDY
    (2019-07-30 15:17)
    przyPOmnijcie sobie ile dostał NAJSZTUB za potrącenie kobiety na pasach bez prawka ,ważnych badań pojazdu i PO pijaku. i POmyślcie ile dostalibyście WY.
  • ~ Kierowca Kamaza
    (2019-07-29 23:40)
    Jeśli ktoś mi teraz powie że kierowca który ma w organizmie ponad 2.5 promila i wsiada z lewej strony (tam gdzie jest kierowca) i jedzie tym autem i zabije moje dzieci ,żonę itd. I on jest niewinny.Kur.. to w jakim ja kraju żyje.Odpowiedzialność zawsze jest po stronie tego co nawalony kieruje pojazdem i nie ma-powtarzam nie ma innej drogi.Winny i już
  • ~KtoTo
    (2019-07-30 12:36)
    Przykładnie ukarać kompulery i systemy!
  • ~hipo
    (2019-07-30 21:32)
    Gdzie to rozbite auto z tytułu??
  • ~hipo
    (2019-07-30 21:34)
    Informacja pod zdjęciem powala. ROZBITE??
  • ~FAKTY
    (2019-07-30 08:11)
    Polacy nie zdają sobie sprawy z tego, że to tylko oni muszą stosować się do przepisów - tzw eskimosi nie muszą, to dobitnie widać na przykładzie Najsztuba, Cimoszewicza, żony Kalisza a teraz Durczoka, stawiam dolary przeciw orzechom, że żaden sąd nic nie zrobi Durczokowi i zachowa się dokładnie tak jak w innych wymienionych przypadkach, co innego gdyby prawo naruszył Polak, wtedy byłyby konsekwencje.
  • ~tolo
    (2019-07-29 20:41)
    Podobno pies prowadził ! I co mu zrobicie ?
  • ~Krystyna.z.Agencji:-)
    (2019-07-29 21:09)
    Oswiadczam ze ten durny durczok nie jechal do mnie. Ja pijanych i z PO nie obsluguje.

Może zainteresować Cię też: