Bąk: Przepraszam cię BMW, dziękuję ci Fordzie

Od pewnego czasu marzy mi się youngtimer. Taki samochód, który nie jest już zbyt młody, ale też nie jest jeszcze stertą złomu o wartości paczki wilgotnych zapałek. Coś klasycznego, rzadkiego, niebanalnego, przykuwającego uwagę, nabierającego wartości.

wróć do artykułu
  • ~grucho
    (2019-08-02 09:20)
    Bąk zmień dilera i unika słońca bo jesteś mocno przegrzany !
  • ~strona
    (2019-08-02 20:13)
    Bak - poziom twoich wypoci pisarskich jest tak dalece zenujacy za czas powaznie sie zastanowic kto i dla czego ciebie zaangazowal do pracy w red. - bylo by rownie ciekawe podania twojego prawdziwego nazwiska .M. Tusk. byl taki i tez wystepowal pseudo.
  • ~-xman
    (2019-08-02 09:39)
    pytanie czy oba samochody (mustang i BMW) spędziły tyle samo godzin w warsztacie i miały właścicieli, którzy dbali o nie tak samo.
  • ~Jadwinia
    (2019-08-02 13:01)
    Ten referat to jest instruktaż dla młodzieży jak schodzić na złą drogę!
  • ~HonestJohn
    (2019-08-02 13:01)
    Serio? BMW E31 850i powolne i niewygodne? 6,8s 0-100 w aucie z 1989? To takie same osiagi jak W124 500E ktore w tamtym czasie objezdzaly auta supersportowe. Moze autor jezdzil jakims szrotem albo wpadla mu puszka coli pod pedal gazu w trakcie jazdy? Przedziwna recenzja
  • ~Marchewkowy Tomek
    (2019-08-03 04:14)
    Człowieku co ty piszesz za bzdury, co wy za taczki tam macie ze można do nich porównać e31?
  • ~Zenon
    (2019-08-03 16:40)
    Autor ma jakąś fiksację na temat nauczycielki muzyki, może jakaś dawała mu ciągle pały w podstawówce. BMW 850i ma nawet dziś fajne osiągi z wyjątkiem zużycia paliwa.
  • ~Groblin NH
    (2019-08-02 18:49)
    Małpie wystarczy podziękować bananowi za jazdę do nieba.
  • ~Jaś
    (2019-08-03 16:50)
    Jesteś bąku żałosny, że der dziennik zatrudnia takich nieuków ? Teraz wiem !
  • ~ssss
    (2019-08-03 07:48)
    chora nacja.
  • ~Lajkonick
    (2019-08-03 18:46)
    Trafne spostrzeżenia, 850 było paskudne 30 lat temu i nic się nie zmieniło. Dodatkowo osiągi co najwyżej przeciętne na tle konkurencji.
  • ~Ford
    (2019-08-03 21:39)
    To wszystko fani ww . Nie bierz do głowy BMW ,haha

Może zainteresować Cię też: