Lider Zielonych: Platforma już nie jest za atomem. Takie mam zapewnienie ze strony władz partii [ROZMOWA MAZURKA]

| Aktualizacja:

Mam zapewnienie ze strony władz PO, że partia nie wspiera już energii atomowej - mówi w rozmowie z Robertem Mazurkiem Marek Kossakowski, lider Zielonych.

wróć do artykułu
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-08-08 20:19)
    węgiel be, atom be to teraz pełowcy będą robić prąd z pełowskich odchodów grochu i kapusty taka mieszanina sprawi że nawet z mazurka zrobią kompletnego id.i.otę
  • ~You made my day
    (2019-08-08 20:19)
    Nikt ci nie da tyle, co Platforma obieca!
  • ~hugo
    (2019-08-08 20:30)
    całkiem zielony a co będzie jak wiatr przestanie dmuchać
  • ~naiwny kudłacz
    (2019-08-08 20:24)
    I ty w to wszystko wierzysz?
  • ~Jimmy Bounce...
    (2019-08-08 21:02)
    Kudłaty połóż się spać i śnij dalej chłopie
  • ~ajax
    (2019-08-08 20:40)
    Na początek chcę widzieć jak ekooszołomy sami dają dobry przykład i rezygnują z poruszania się samochodami, tymi elektrycznymi też, bo produkcja i utylizacja ogniw napędowych do nich z ekologią nie ma nic wspólnego, a także z lotów samolotami produkującymi potężne ilości szkodliwych gazów.
  • ~Werner von Scheisskopf
    (2019-08-08 21:13)
    Kudłaty najpierw w KODzie robił a teraz pozieleniał i za jekologa robi. Jesienią to już chyba tylko ONR ale oni takich zgnilaków nie przyjmują.
  • ~#Daro
    (2019-08-08 20:59)
    Ktoś go badał psychiatrycznie?
  • ~Alumn
    (2019-08-08 21:19)
    Jak naucza Wielki Mistrz Corvinus - "zieloni to niedojrzali czerwoni"
  • ~krystek
    (2019-08-08 20:41)
    a sami sa szkodnikami drzewa rosna i sa tez samosiejki tylko ludziejak ten zielony niszcza bo nie buntowali sie jak rzadzilpo ipsl to oni wszedzie zabetonowali osiedla przy ulicy powiny byc malenisko piene drzewaa oni co robili nic i rabtem zauwazylize jest ocieplenie ,rzeki nie regulowane, zniszczylirowy merioracyjne splywy kanalowe nie czyszczone i wiele innych spraw mozna by wymieniac tylko oni nic wtedy nie robili tylko fikcje i kase bralitaka jest rzeczywistosc tych zielonych
  • ~Bn
    (2019-08-08 21:35)
    Już widzę, jak to się skończy. Ta zielona energia będzie kupowana przez KO z Niemiec. Partia #TwójSzkop o to zadba.
  • ~cuda
    (2019-08-09 08:34)
    Ten gość urwał się z choinki i nawiał z wariatkowa ?
  • ~Stefann
    (2019-08-08 22:21)
    100% energii ze źródeł odnawialnych? Jak ją zamierzacie magazynować w trakcie dolinek? O ile wiem stosowna technologia nie istnieje, a przemysł musi działać także jak nie wieje wiatr i jest noc. Sceptycyzm względem energetyki atomowej pokazuje doskonale, jaką ciemnotę i płaskoziemstwo reprezentują tzw. zieloni. Praktycznie zniszczą przyrodniczo obszar jednego województwa, bo tyle trzeba poświęcić, by zasilić taki kraj jak polska przy obecnym poziomie techniki fotowoltanicznej, a boją się postawić jedną zeroemisyjną elektrownię.
  • ~Wyborca 2019
    (2019-08-09 16:31)
    W Sejmie czas na zmiany! Trzeba nam nowych posłów. Kilku posłów i posłanek z Partii Zieloni bardzo się Polsce przyda!
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-08-08 22:45)
    Takich jak on trzeba od razu pytać ile to będzie kosztować i kto ma za to zapłacić (czytaj czy będzie cie stać na energie która będzie 10 - 20 razy droższa niż teraz). Trzeba pamiętać - w sakli całego globu, Polska odpowiada za ok 0.86% emisji bardzo kontrowersyjnego CO2, przeciętny Polak generuje 5 razy mniej śmieci i odpadów niż mieszkańcy Europy Zachodniej. Ludzie zainteresujcie się tymi rzeczami - jak prąd będzie 20 razy droższy to i mało kogo będzie na niego stać - może tu o to chodzi by zawrócić ludzkość do epoki przed prądem elektrycznym. Brońcie się przed tęczowym ekofaszyzmem lewactwa - to dyletanci naukowi, ludzie którzy nie maja pojęcia o możliwościach technologi - utopiści robiący rewolucje na wasz koszt...
  • ~Arek
    (2019-08-08 21:46)
    To masz to jak w banku chłopie
  • ~Proboszcz Schab
    (2019-08-09 18:34)
    PiS to ma konkretny program - węgiel kamienny, wieprzowina i zasiłki.
  • ~Rafał
    (2019-08-09 00:20)
    100% OŹE jest możliwe, tylko że przy dużym udziale spalanych drzew. Już teraz w USA lasy są masowo wycinane, przerabiane na granulki i płyną m.in. do Europy do spalenia. Więcej OŹE to więcej spalania drzew i gazu. Tymczasem Niemcy zastanawiają się czemu nie wychodzi im Energiewende i dlaczego nadal mają ok. 10 razy większą emisyjność produkcji prądu niż atomowa Francja.
  • ~Kossakowski, znasz bajkę o tymitunie?
    (2019-08-10 07:23)
    Nie tylko miś Puchatek miał mały rozumek. Ten "zielony" też.
  • ~obywatel x
    (2019-09-28 10:17)
    Ideologiczna głupota przeciwstawiać się energii jądrowej czytaj przedłużaj energetyke węglowa zabijająca smogiem 50.000 Polaków rocznie