Marek Sawicki: Poziom rozpasania ekipy rządzącej jest niewyobrażalny [ROZMOWA]

"Poziom rozpasania tej ekipy, sposób wykorzystywania wszystkich stanowisk w państwie jest niewyobrażalny. Od 1989 roku nikt nie robił tego w tak ostentacyjny sposób na tak dużą skalę. A przecież ciągle wiemy tylko o wierzchołku góry lodowej" - mówi polityk PSL Marek Sawicki w rozmowie z dziennik.pl. 

wróć do artykułu
  • ~STIFAN
    (2019-08-13 10:39)
    ZAPOMNIAL WUUL JAK CIELAKIEM BYL
  • ~bezczelny osobnik
    (2019-08-13 07:22)
    Sawicki, znasz ty bajkę o tymitunie? Widzisz źdźbło w oku u innego, a belki we własnym nie dostrzegasz. Przypomnij sobie przekręty POPSLowskie.
  • ~rico
    (2019-08-11 18:54)
    A jak było za twpoich rządów,cieciu jeden??..to opisz ,nie PIS...
  • ~r46
    (2019-08-11 15:49)
    Panie pośle ile kosztował ten filmik (w eleganckim szarym garniturku) jak był p.jeszcze ministrem rolnictwa,to było rozpasanie czy nie ?
  • ~kret
    (2019-08-11 13:16)
    Rozpasanie ---panie Sawicki my to pamietamy ,swietne slowo pasujace do pana i PSL
  • ~rocznik1945
    (2019-08-11 13:02)
    ZSL (dziś Pe-Ez-El), partia wypełniająca w 100% definicję "prostytucji politycznej" co niesie na swoich sztandarach jako "100% koalicyjność", partia oparta na nepotyźmie i niewyobrażalnej pazerności na wszelkie dobro doczesne bez skrupułów przez dekady okradająca państwo, które obsiedli jak pluskwy, śmie ustami współpracownika PZPR moralizować innych! Nie liczcie na amnezję Polaków!
  • ~lan
    (2019-08-11 12:25)
    Znalazł się obornik i rżnie uczciwego
  • ~rychu
    (2019-08-11 12:04)
    Każda fura gno-ju wywieziona od Polskiego rolnika to cios w CZERWON----TĘCZOWYCH --- HOPKOW z ZSL--------PEZZEL
  • ~Paprykarz
    (2019-08-11 11:55)
    Tow , od KUKOZOW za TĘCZOWĄ KONICZYNKĄ to by spielgrzymkowali nawet pustynie australijska żeby tylko KORYTKO dostać w PEZZELKU
  • ~kontestator
    (2019-08-11 11:52)
    I kto to mówi ? Hipokryta Sawicki zapomniał o baronach z PSL i peselowskich klikach w samorządach. Jest nadzieja, że PSL wreszcie zninie z Sejmu. Partia bez programu i poglądów.
  • ~Kukiz i Kosiniak ,Sawicki ,to hipokryci !
    (2019-08-11 11:32)
    JUZ czas aby ta komunistyczna zgnilizna ZSL czy obecnie PSL zniknela ze sceny politycznej ,Klamcy i oszusci kiwali narod od 1945 r ,,,teraz robi to samo a KOSINIAK i Zgorzelski bili brawo Jazdzewskiemu ,kiedy porownywal KOSCIOL w Polsce do swin tarzajacych sie w blocie ,Teraz do tych oszustow z komunistycznym rodowodem , doloczyl hipokryta ,klamca i ordynus niejaki KUKIZ /wczesniej spoufalal sie ze SCHETYNA i Petru a nawet przybijali piastki / wraz z garstka lizusow typu p.Scigaj ,Sochacki i im podobnych .Mysle ,ze znikna ze sceny jak PALIKOT , Na takie miernoty nie wolno glosowac ,,,,bo beda klamac i popierac komune oraz wszelkiej masci zboczencow .
  • ~PSL to "polityczna prostytutka "
    (2019-08-11 11:15)
    Sawickiemu marzy sie powrot do zlobu . Nie cofnie sie przed zadny klamstwem.
  • ~assa
    (2019-08-11 10:43)
    Grupa rządząca czyli wierchuszka PIS rozpadnie się natychmiast, gdy zabraknie p. Kaczyńskiego.
  • ~do roboty
    (2019-08-11 09:18)
    Te, Sawicki, a jak na koszt Elewaru po świecie latałeś to już nie pamiętasz krętaczu? My pamiętamy. Do roboty pasożycie, do roboty.
  • ~wyborca/prawdziwy
    (2019-08-11 09:01)
    ~wyborca (dzisiaj 00:04)42 Zgłoś nadużycie Szkoda Kukiza - to będzie piękna katastrofa..... ..To byl ktos inny niz *** wyborca***. Sorry.
  • ~Zaczadzieli czy co ?
    (2019-08-11 08:44)
    Jechac dalej pomiedzy, zawsze wsrod , zawsze krytycznie DALEJ sie nie da.Wyborcy ida do przodu, a ci sami dzialacze od x czasu zostali na stanowiskach. Frajerstwo sie akanczalo. Bolsze niey.eto Wsi o. Spasiba.
  • ~Sokular
    (2019-08-11 08:11)
    ???? a mamy wrócić do waszego rozpasania????????? było o wiele większe i obyczajowo "barwniejsze" więc nie prowokuj ..........................
  • ~cuda
    (2019-08-11 07:51)
    Sawicki sądzisz po sobie i po PSL co drugi to złodziej .PSL to już historia .
  • ~dioptrie
    (2019-08-11 07:47)
    A ja pamiętam, że na jakiejś zagranicznej delegacji łapał tłumaczkę za siedzenie. W telewizji widziałem!
  • ~md
    (2019-08-11 06:55)
    W ustach przedstawiciela PSL takie morały brzmią jak kiepski żart. Ten bezczelny chamuś nie zdaje sobie sprawy jak paskudny wizerunek społeczny ma PSL? Szwindle, nepotyzm i właśnie skrajne rozpasanie, to wizytówki PSL.

Może zainteresować Cię też: