Marek Sawicki: Poziom rozpasania ekipy rządzącej jest niewyobrażalny [ROZMOWA]

"Poziom rozpasania tej ekipy, sposób wykorzystywania wszystkich stanowisk w państwie jest niewyobrażalny. Od 1989 roku nikt nie robił tego w tak ostentacyjny sposób na tak dużą skalę. A przecież ciągle wiemy tylko o wierzchołku góry lodowej" - mówi polityk PSL Marek Sawicki w rozmowie z dziennik.pl. 

wróć do artykułu
  • ~r46
    (2019-08-10 15:50)
    Ciekawie przedstawia się majątek M.Sawickiego i jego rodziny i jak wszedł w jego posiadanie.
  • ~sawickitozłotęczowe
    (2019-08-10 15:43)
    Sawicki jak się ma żonka i córka ? , dobrze ustawiłeś przetargi i załatwiłeś wielomilionowe dotacje - BRAWO TY !!! Rolnicy to frajerzy - prawda panie Sawicki !
  • ~etatyposzływon
    (2019-08-10 15:51)
    skończyły się wasze ciepłe posadki państwowe i macie się ze złości sfajdać tęczowe nieroby z ZSL-u !
  • ~internautka 50+
    (2019-08-10 15:54)
    Większego rozpasania w Polsce nie było od tego jakie panowało za rządów poprzedniej ekipy która składała się z PO i maszynki do głosowania czyli PSL Poseł Sawicki coraz bardziej cwaniakuje, wyjdzie mu to jednak bokiem.Taki chłopek roztropek.
  • ~gerth
    (2019-08-10 15:43)
    Niesamowity burak, zapomnial o przekretach PSL,burak do n potegi,notoryczny klamca
  • ~NOR
    (2019-08-10 14:43)
    Nastepny konus bredzi od rzeczy ! Kradziono setki miliardow zl.z VAT , OFE , przemytu paliw i inne za waszych rzadow . Teraz wypominaja rzadzacym , ze lataja samolotami . Lataja bo rzad stac na to teraz i jest szybciej poruszac sie po kraju utopionym w korkach . Piloci i tak musza latac , aby nie stracic wprawy z politykami czy bez ! Utrzymanie samolotow i obslugi i tak kosztuje , ale lemingom trudno to wytlumaczyc .
  • ~Pół-panek Kriss
    (2019-08-10 15:38)
    Oj Marku zwanym MAŁOROLNYM. PSL już NIE MA ,i nie pomoże Pawełek Kukiz. Tyle przekrętów co zrobił PSL ,to przez następne 50 lat rządów PiS,NIE DA RADY PSL przegonić.
  • ~Chłop
    (2019-08-10 15:33)
    A to PSL_ZSLOWSKA swołocz z tytułem doktora od kartofli,która nawet po polsku nie potrafi poprawnie mówić określa standard życia publicznego.Złodziejska Grupa Przestępcza wg Kukiza z gębą Burego,Śmietanki,Serafina,Pawlaka i Kosiniaka-Kamysza vel Gąsiora, i tysiącami im podobnych w każdej gminie bezczelnie udziela nam rad w kwesti etyki i moralności.Rzygać się chce patrząc
  • ~long
    (2019-08-10 15:08)
    Poziom rozpasania widać na załączonym zdjęciu.
  • ~Jot.
    (2019-08-10 16:43)
    Jesienią wykopki,rolnicy pamiętajcie!.nakryjcie sawickich łętami.
  • ~socjalistyczni towarzysze Ribbentrop i Mołotow
    (2019-08-10 14:25)
    towarzysz Sawicki dobrze gada, wódki mu dać
  • ~Brr
    (2019-08-10 16:45)
    Zlodziej krzyczy lapac zlodzieja. Sawicki ty cwaniaku i oszuscie
  • ~Forever
    (2019-08-10 15:23)
    Tylko PiS
  • ~olaf
    (2019-08-10 20:50)
    Sawicki chyba pisze o rozpasaniu swojej rodziny, może miech powie za ile i w jaki sposób jego żona nabyła budynek po szkole gdy on rządził w gminie.
  • ~90iopkl,.
    (2019-08-10 17:48)
    Panie nierozpasany- jeszcze nie opublikowano lotow tuska i ekipy. Wiec ten sie smieje........
  • ~Baczny obserwator
    (2019-08-10 14:47)
    Tutaj tylko dwie rzeczy są istotne. Kto to mówi. I kto go nagłaśnia. I dla ludzi myślących wszystko jest jasne.
  • ~Szymon
    (2019-08-10 18:32)
    gdzie się podziało 300miliardów zł buraku, w spół-dzialiście razem z folksdojczami którzy to ograbili naród do koszuli i do głodu ,obyś draniu współwinny staną razem Pawlakiem i złodziejami typu Bury przed trybunałem stanu , obyś do końca życia zajął się operowaniem widłami tylko
  • ~Nigdy wiecej
    (2019-08-10 15:21)
    Jest pan na strasznym głodzie - ale nigdy więcej łasych na kasę i niepracujących dla obywateli
  • ~Obserwtor
    (2019-08-10 18:47)
    Pamiętam Sawickiego z dawnych lat kiedy został posłem po raz pierwszy. To prawdziwy 100% wieśniak. Nie potrafił się nawet wysłowić w ojczystym języku.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-10 18:26)
    Rozpasanie to było za waszych wspólnych afer z Platformersami nie winny pseudo-rolniku . Ale to już było , rządy już za wami, choć w papierach wam przybyło wciąż jesteśmy TACY SAMI .

Może zainteresować Cię też: