Co po Kuchcińskim? Nowe porządki nowej marszałek [OPINIA]

| Aktualizacja:

Żadnego latania samolotem do własnego okręgu wyborczego, likwidacja sejmowych płotków, częstsze kontakty z dziennikarzami - nowa marszałek Elżbieta Witek, choć do końca tej kadencji poprowadzi zaledwie jedno pełne posiedzenie Sejmu, zamierza wprowadzić nowe porządki w izbie niższej. Także takie, które siłą rzeczy, zdystansują ją od stylu marszałkowania przyjętego przez Marka Kuchcińskiego.

wróć do artykułu
  • ~lepkie rączki wszędzie szkodzą
    (2019-09-06 17:59)
    Kuchciński jest ciagle na etapie Penelopy wsłuchanej w Psa .
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-08-15 09:03)
    Pewnie posluszna PREZESOWI WIELKIEMU PIERWSZEMU . Wyglada na ciocie dewocie!
  • ~Tak trzymać
    (2019-08-15 08:23)
    Nowa marszałkowa ******* laskę marszałkowską z tej radości.
  • ~dno
    (2019-08-15 00:07)
    Likwidacja sejmowych płotków to jak chowanie Macierewicza przed wyborami, po wyborach wrócą i Kuchciński zapewne też.
  • ~Mistunis
    (2019-08-14 22:41)
    Bałagan był za Tuska Polska w kawałkach była sprzedawana, zle wam w wolnym kraju.
  • ~sic.
    (2019-08-14 20:47)
    I co ? I nic ... wielkie nic ... kryminalisci zostana kryminalistami ...pisowskie zero zostanie zerem ...
  • ~BACHUS
    (2019-08-14 17:50)
    Nie wierzę ! Oni tylko potrafią przekupstwem ,pamiętacie panią Renatę LUBIĄCĄ SEKS JAK OGIER SIANO ? JĄ TEŻ PRZEKUPYWALI I SEKIELSKI MOROZOWSKIM TO POKAZALI .
  • ~Karmen
    (2019-08-14 17:33)
    Gdzieś napisali , że Tusk dostał 50 ty. fr. szwajcarskich i oddał je na cele charytatywne . Pisali też , że mały dostał 50 tys. zł. i nie wiem , gdzie ta kasa. Mały pokaż kieszenie .
  • ~Zks
    (2019-08-14 17:16)
    Te zmyłkowy tapirze, natychmiast wykonaj wyrok NSA i ujawnił listy poparcia do KRS.
  • ~nina
    (2019-08-14 17:14)
    Chyba zartujecie ze Witek cokolwiek zmieni,przeciez oni wzkonuja polecenia prezesa, oni z siebie nic nie wykrzesza,lamali prawo i beda dalej lamac prawo.
  • ~Wera
    (2019-08-14 17:10)
    ta kobieta sobie nie poradzi cho tylko będzie dwa razy marszałkiem w Sejmie
  • ~jarek
    (2019-08-14 16:59)
    Raczej TOTALNY bałagan, znając jej "fachowość". ;)
  • ~zin
    (2019-08-14 16:19)
    kim ona jest zwykla miotla w rekach Kaczynskiego Juz wiele stanowisk piastowala na krotko Nie potrafi powiedziec nie
  • ~duszanek
    (2019-08-14 15:29)
    Jakie znowu "porządki"? Ta zakłamana oszustka nazwała łgarstwa pani minister odpowiedzialnej za informacje kancelarii Sejmu "niechlujstwem"... Wyobrażacie sobie? Kłamstwa serwowane przez wiele dni Polakom przez przedstawicieli najwyższej władzy ustawodawczej pani Witek nazywa "niechlujstwem" - według niej nie doszło tutaj do kłamstwa. To pokazuje że mamy do czynienia z tym samym pisowskim szambem - o żadnych "porządkach" nie ma mowy!
  • ~w
    (2019-08-14 15:25)
    Nic nie zrobi, ma tylko przeczekać do wyborów.
  • ~PIS kłamał, kłamie i będzie kłamać
    (2019-08-14 15:08)
    Jaki Ten PIS Dobry ??? Znosi swoje Dobre Zmiany ? Ano znosi, niektóre, więc powinien być logicznie rzecz biorąc zły. Sam znosi ograniczenia, które wprowadził i znowu jest dobry, co oznaczać może tylko jedno - PIS szykuje sobie lepsze pole do działania w opozycji.
  • ~mkk
    (2019-08-14 14:54)
    "Co po Kuchcińskim?" - pytacie w tytule. Po Kuchcińskim choćby potop! Ale nawet potop nie powstrzyma PiS-u od popychania tego drobnego malwersanta, złego zarządcy publicznych pieniędzy i kreatury Jarosława Kaczyńskiego na listę wyborczą.BMW. Alleluja i do tyłu!!

Może zainteresować Cię też: