Dudek o kulisach czarnego PR: Aby kogoś zniszczyć, trzeba znaleźć słowo, które zapadnie w pamięć [WYWIAD]

| Aktualizacja:

Aby kogoś zniszczyć, trzeba znaleźć słowo, które zapadnie w pamięć: współpracował z Niemcami, pedofil, narkoman… Wystarczy uchylić furtkę do wyobraźni, resztę ludzie sami sobie dopowiedzą - mówi Krystian Dudek, doktor nauk humanistycznych w zakresie komunikacji społecznej i PR.

wróć do artykułu
  • ~Lech Walesa
    (2019-08-25 21:45)
    Chozilem do tego goscia na zajecia z PR. Bardzo konkretne, dobrze je wspominam.
  • ~+pokl,m
    (2019-08-25 14:18)
    Countdown zum zweiten Weltkrieg - Zdf info- teraz.
  • ~do you know ?
    (2019-08-25 11:54)
    A jakie jest słowo na tego Dudka ? Budka?
  • ~09iojk
    (2019-08-24 18:44)
    "Wojciech Cejrowski odniósł się do pożarów w Amazonii. "Lasy amazońskie są nie-palne. Aby sobie wypalić małe pole trzeba się bardzo napracować" – pisze podróżnik" - to ja Wam radze tak: wejdzcie na googla mape i satelite. Jedzcie pasem polskich lasow przybrzeznych od Szczecina w kierunku Gdanska. Zobaczycie, ile ktos sobie tam wykarczowal okienek budowlanych, jak powstaja pojedyncze osrodki albo grupy domow wczasowych w srodku lasu, choc wedlug zdrowego rozsadku powinny powstawac na obrzezach juz istniejacych osiedli..........Wydaje mi sie, ze minister od urbanizacji spi, a skorumpowany samorzad w tym terenie sie szarogesi, niszczac to, co Polska ma najcenniejsze......
  • ~R.57
    (2019-08-24 17:33)
    Czyli program PIS sprzed 4 lat o państwie prawa i odbudowie Polski to ściema. Liczy się tylko utrzymanie miejsca do dojenia.
  • ~kasia
    (2019-08-24 11:20)
    To wy niemieckie media chcecie za wszelka cene zniszczyc PIS.
  • ~bertsi
    (2019-08-24 11:00)
    Trochę historii. Kopacz chwaliła się, że zatrudniła 50 heiterów. W wywiadzie dla dziennika Rzeczpospolita w 2008 roku Nitras przyznał, że świadomie pomawiał kandydatkę PiS w wyborach na urząd Prezydenta Szczecina, by zwiększyć szansę na zwycięstwo Piotra Krzystka. To były profesjonalny czarny PR, natomiast ostatnio ujawniony heit w MS przypominają działania gangu Olsena.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-24 09:56)
    Wlazłeś między wrony kraczesz jak i one . Wszyscy w tym światku grają tymi samymi kartami, więc nie róbmy z jednych aniołków a z innych diabelskich pomiotów. Politycy wiedzą że jak się wyciąga czyjeś brudy na światło dzienne to moje też mogą być wyciągnięte.
  • ~8uijklm,
    (2019-08-24 09:23)
    "Aby kogoś zniszczyć, trzeba znaleźć słowo, które zapadnie w pamięć: współpracował z Niemcami ..." - akurat tego slowa nikt oficjalnie jeszcze ie uzyl w stosunku do tych twarzowo-miesistych z niebieskimi oczami, bioracymi sie albo rzeczywiscie bedacymi potomkami pozostalych na polskich ziemiach Niemcow. Ale przyjdzie czas, przyjdzie i oficjalna etykietka.........
  • ~Slazak
    (2019-08-24 08:35)
    Za glupote trzeba placic. Kazdy swiadomy obawatel wiedzial co to oznacza PIS i bylo do przewidzenia co zrobia z krajem.
  • ~wera
    (2019-08-24 05:14)
    Panie prezesie nadgorliwośc jest gorsza od faszyzmu .wiedział pan w co się pakuje .Z takimi ludzmi to trzeba delikatnie i na boku ..ale pan się uważa za nadmądrego a to też doprowadza do zguby. tak jak byc głupim ..to jest staropolskie porzekadło .
  • ~Podpowiadam
    (2019-08-23 20:44)
    Żadnego kodeksy nie trzeba. Wystarczy zwykłą ludzka przyzwoitość, cnota która w pisiej zmianie jest deficytem.

Może zainteresować Cię też: