Terlikowski bije w PiS: Rozwody są większym problemem niż ideologia LGBT. Żałuję swoich wypowiedzi o Grodzkiej

| Aktualizacja:

W wywiadzie z Grzegorzem Sroczyńskim dla gazeta.pl katolicki publicysta Tomasz Terlikowski rozlicza PiS z czterech lat rządów. Jak mówi, jest zawiedziony "przede wszystkim z powodu aborcji", a także reformy sądownictwa.

wróć do artykułu
  • ~Nie można służyc dwóm panom
    (2019-09-15 19:00)
    Terlikowski od dłuższego już czasu służy Bogu i mamonie - ale bardziej mamonie.
  • ~Anna
    (2019-09-12 23:28)
    Fiu, Fiu... Terlikowski wydoroślał
  • ~zenekkw
    (2019-09-12 16:29)
    Zapytam tylko - głupiec czy agent?
  • ~Św. Mikołaj od CocaColi
    (2019-09-11 13:04)
    Tomasz Terlikowski mówi ludzkim głosem! Wigilia? ;)
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-09-10 20:35)
    "Papież" Terlikowski trochę na starość mądrzeje ! Poczekam jeszcze z 20 lat może będzie całkiem normalny...
  • ~JAMKA LECH
    (2019-09-10 16:35)
    Panie Terlikowski tym razem przesadził Pan. Nadmierny intelektualizm czasem może danemu delikwentowi zaszkodzic. Podobno ma Pan dużo dzieci- dla mnie to straszna rozpusta zważywszy na to jak do tego doszło, jakie harce musiały się nocami odbywać. O zgrozo!!!
  • ~vp
    (2019-09-10 08:48)
    Terlikowski powinieneś się wstydzić wielu innych wypowiedzi .Najlepiej ci szło opowiadanie o fujarze i vaginie .
  • ~Ech
    (2019-09-10 08:47)
    Zabronić tabletek antykoncepcyjnych mimo, że to również lekarstwo przy zaburzeniach cyklu i hormonalnych (hirsutyzm)... Katole są chorzy na łeb, wszystko byle mieć swoje mini-człowieczki.
  • ~sdf423234
    (2019-09-10 08:09)
    9Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~kręciołek
    (2019-09-10 07:46)
    nawet Terlikowski przejrzał na oczy i stwierdza że PIS to komunizm a nie konserwatyzm
  • ~internautka 50+
    (2019-09-10 07:32)
    On jest za a nawet przeciw jak by słuchać Wałęsy.
  • ~wwwww
    (2019-09-10 05:24)
    "Rozwody są większym problemem niż ideologia LGBT. Żałuję swoich wypowiedzi o Grodzkiej" - kolejny mędrzec-reformator KK!
  • ~Elżbieta
    (2019-09-09 21:30)
    Mam już dużo lat i powiem,że mi już wszystko o zbrzydlo, ta prawicowa obłuda, że niby tradycyjny model rodziny jest najlepszy.Ojciec znęcał się nad nami a ksiadz mówił módlcie się, matka nie miała gdzie uciec wiec musiała wytrzymać.
  • ~ole
    (2019-09-09 18:55)
    Kazdy myslacy widzi od dawna ze Terlikowski to gigant w parciu na szklo. Dla zaspokojenia wlasnych wygorowanych ambicji dowali kazdemu by jutro temu samemu wlezc w du....sko.
  • ~lll
    (2019-09-09 18:44)
    Jakby ktos mu na urodziny rozum podarowal.
  • ~Kilo wody pod stopą
    (2019-09-09 18:31)
    W żeglarstwie taki manewr nazywa się zwrotem przez sztag. Internetowcy mówią na to: zwrot przez hasztag.
  • ~Wróżbitka Frania
    (2019-09-09 18:22)
    Szkoda Terlikowskiego, kiedyś to był rycerz wiary, teraz, opętany przez złe, stacza się w piekło i jego czeluście.
  • ~Inspektor BHP
    (2019-09-09 18:13)
    Terlikowski nie przestrzegał zasad BHP przy rąbaniu i paleniu kart tarota. Zrobił to w domu, złe rozniosło się, zaatakowało go, i mamy tego skutki. Mówili i pisali doń: karty tarota palimy tylko w miejscu odludnym (polana, pusty plac w opuszczonej fabryce, zrujnowane boisko "orlik").
  • ~78iujklm,
    (2019-09-09 18:01)
    Ludziom z PiS nalezy przypomniec, ze w XXI wieku kazdy ma prawo bycia szczesliwym albo nie na swoj wlasny sposob. Zadaniem panstwa jest ochrona wszelkich zwiazkow, czy mieszanych, czy samiczek czy samcow. Te ostatnie nie beda sie rozmnazac w takim stopniu jak te pierwsze, ale moga byc wykorzystane do programu rodzin zastepczych. To dobra droga do likwidacji bezdusznych i manipulatywnych ochronek. PiS powinien sie zastanowic i nie oferowac wybiorczosci.
  • ~abs
    (2019-09-09 17:16)
    Terlikowski odleciał. Socjalizm, redystrybucja dóbr czyli w czasach sprzed nowomowy kradzież NIE są zgodne z katolicka nauka Kościoła. ”Kto nie chce pracować ten niech i nie je“. Przykro, że Terlikowski wprowadza tylko zamęt do KK...

Może zainteresować Cię też: