Dwa rosomaki ministra Błaszczaka. Wojsko przegrywa walkę o lepszy sprzęt [OPINIA]

| Aktualizacja:

Śmigłowce, czołgi, wozy bojowe, uzbrojenie wszelkiej innej maści. W ubiegłym tygodniu można było podziwiać, ba – nawet kupić taki sprzęt podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Impreza regularnie przyciąga producentów, wojskowych i polityków.

wróć do artykułu
  • ~taktotak
    (dzisiaj 10:51)
    Ale Błaszczak przyjedzie i na zakup dwóch karabinów... Znawca broni z niego porównywalny tylko z Misiewiczem...
  • ~Gregor
    (2019-09-16 16:04)
    Pan Blaszczak jest dyletantem. Jesli jest ustalone, ze nie mamy obrony p/lot. i p/rakietowej, to cala para powinna isc w tym kierunku. Po zalatwieniu tego tematu, zajmujemy sie innymi, chyba, ze stac nas finansowo na wszystko i teraz? Nie wolnoo miotac sie kupujac 2 baterie Patriot, zamiast 8., a potem kupowac dywizjon art. rakietowej. Co to ma wspolnegp? Ale na wszystkim trzeba sie znac. Chcielibyscie, bedac w ciezkiej chorobie, zeby operowal Was polityk, czy moze doswiadczony chirurg?
  • ~jankes
    (2019-09-15 17:46)
    Za PO był podpisany kontrakt na zakup chelikopterow a ci przysli wycofali się z kontraktu i nie mamy nic
  • ~kimuchowski
    (2019-09-15 14:33)
    Pan prezydent powiedział,że mamy najlepszą armię na świecie, a będziemy mieli jeszcze lepszą.A ja mu wierzę, chociaż mu nie ufam.
  • ~emeryt Mgr inż. elektr. i ppor. rez
    (2019-09-15 13:07)
    Wystarczy porównać liczbę klechów (ksiundzów ) ,siostrzyczek zakonnych z liczbą żołnierzy wszystkich służb i wystarczy!!.Gromnice w łapy i modlitwy zatrzymają każdą wrogą polactwu armię!!!
  • ~Heniek
    (2019-09-15 11:08)
    Niemcy martwią się o polska armie, dobre sobie.
  • ~333 m.
    (2019-09-14 18:53)
    Błaszczak ty nie masz najmniejszego pojęcia o potrzebach polskiej armii. Straszyłeś Polaków o rozwoju rodzimego przemysłu obronnego i co na dzień dzisiejszy kilkanaście zepsutych samolotów, kilka krabów i rosomaków wraz ze swoim OTK? Widzę Pana ministra jak sp..la nowo nabytymi samolotami /niech pan nie zapomni o Macierewiczu/. Tylko dokąd? Rosjanie z pana buńczucznych wypowiedzi pod ich adresem sr….ją ze śmiechu i ciągle powtarzają cyt: nie strasz, nie strasz bo się ze....sz!!!!!!!!!
  • ~Z PIS
    (2019-09-13 10:11)
    fachowcy
  • ~haziel
    (2019-09-12 18:10)
    Chwalimy się dobrze wykształconą kadrą inżynierską , ale słabo nam wychodzi wykorzystanie tej kadry . Mam takie porównanie : Proszę przejrzeć stronę "Aliexpress" i zobaczyć co produkują chińczycy . Nas nawet nie stać aby produkować chociaż 5 % tego co oni .
  • ~a-go
    (2019-09-12 13:13)
    Aź dwóch? Liczyłem na jednego, a tu taka miła niespodzianka.
  • ~2019
    (2019-09-12 10:38)
    Jeden pocisk Tygrysa z okresu II woj.sw i z tego wozu zlom !.Prawda oczywista .Mamy rok ?.
  • ~Soldat
    (2019-09-12 07:58)
    A reszcie zachodniej europy tez nie chce sie jakos wydawac forsy na wojsko a tylko polska sie nie tylko tak przejmuna hahaha
  • ~rocznik1945
    (2019-09-12 02:55)
    To wszystko mówią ludzie, którzy polską armię sprowadzili do niewielkiego korpusiku ekspedycyjnego i kompanii honorowej z paroma konikami i orkiestrą! Marynarkę Wojenną zlikwidowali niemal zupełnie! Całe Wojsko Polskie mieściło się na jednym stadionie piłkarskim, za to generałów było ponad 250!!! Co za niewyobrażalna bezczelność!
  • ~Franc Josef
    (2019-09-12 00:18)
    Grüzzi Republika Kaczobananowa, grüzzi
  • ~/\weredyk/\