Dwa rosomaki ministra Błaszczaka. Wojsko przegrywa walkę o lepszy sprzęt [OPINIA]

| Aktualizacja:

Śmigłowce, czołgi, wozy bojowe, uzbrojenie wszelkiej innej maści. W ubiegłym tygodniu można było podziwiać, ba – nawet kupić taki sprzęt podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Impreza regularnie przyciąga producentów, wojskowych i polityków.

wróć do artykułu
  • ~#Daro
    (2019-09-11 06:55)
    Pisowska prowizora celnie wypunktowana.
  • ~ABP
    (2019-09-11 07:27)
    Nie po to Kreml instalował w Polsce u władzy swoich agentów, żeby ci wzmacniali polską armię.
  • ~Pieta
    (2019-09-11 07:43)
    uciekac beda nie przez...Zaleszczyki ale uzyja Air Kuchcinski z nowoczesnymi samolotami ktore sobie kupili
  • ~kapral
    (2019-09-11 07:45)
    brak wszystkiego smiglowcow czolgow obrony przeciwlotniczej chelmow..i amunicji ktorej jest na niecaly tydzien !
  • ~Andy
    (2019-09-11 07:45)
    Zapewne armia miałaby większą korzyść z doprowadzenia do stanu używalności wszystkich F-16, które posiadamy niż z zakupu nowych samolotów, które z braku części będą i tak stały w hangarach.
  • ~Sliver
    (2019-09-11 09:07)
    W godzinie próby wieś popierająca PIS stworzy oddziały kosynierów. I... jakoś to będzie!!!
  • ~emeryt70+
    (2019-09-11 07:53)
    Za taki głupi naród walczył nie będę.
  • ~coruskiewonnawschód
    (2019-09-11 08:17)
    Nad figurantem ciężko się znęcać, ale zobaczyć prezesa w hełmie ?
  • ~bar
    (2019-09-11 07:35)
    ..opinia wyssana z palca od ....pismak miłosz z der dziennik ....od szkopa wydawcy.... judzi i szczuje
  • ~assasyn
    (2019-09-11 09:16)
    Nie tylko rozbrajają (jaja ) naród, ale w dodatku czynią to w atmosferze bezkarności i szyderstwa, bo nasz kraj musi być także pohańbiony. Jakież o semickie.
  • ~zyyxxyyz
    (2019-09-11 15:34)
    Co to ma być? Jakieś jaja? Dwa rosomaki? Może dla niego full opcja a dla żony w kolorze czerwonym i automat?
  • ~Irycho
    (2019-09-11 11:00)
    Z Błaszczyka taki minister jak z koziej d..y rak
  • ~🍷🤣🍷🤣🍷🤣
    (2019-09-11 14:42)
    Z drogi sledzie, Blaszczak jedzie! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🐒🐵🦍🐶
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-09-11 12:40)
    Brawo PiS! A czy ze trzy kuchnie polowe dałoby się dołożyć do tego zamówienia? Bardzo prosimy, panie ministrze!!!!
  • ~kos
    (2019-09-11 13:52)
    PIS-owcy to królowie PICU i PIER,DÓW. Ot cała idea PiS.
  • ~Jano
    (2019-09-11 15:58)
    Armia ciemności śmiech na sali pan Błaszczak powinien zakupić dla komandosów Antoniego 100 muszkietów i 2 kartacze jak lubi zabytki techniki
  • ~Misio..,,,,,,,,,,.,..,,,,...,,...
    (2019-09-11 10:42)
    Najpierw kupuje się serię próbną potem się testuje , jak się okaże, że się sprawdzą, to kupuje się większą partię. Widocznie obecnie wojsko ma większe potrzeby na inny asortyment bronni. Brak samolotów w armii, to chyba jest na razie główna potrzeba. Taki samolot to większe koszty, a możliwości mało. Główny problem polskiego przemysłu zbrojeniowego to jest to ,że mają one tylko jednego odbiorcę. Wdrożenie jakiegoś produktu, to wysokie koszty , a zamówienia są małe, dlatego są naciski na różnego rodzaju tzw. dziennikarzy, który mają za zadanie lobbować, pewnie nie darmo. Ciekawe ile ten tzw. redaktor wziął kasy od zainteresowanych za ten artykuł.
  • ~oj duraki, duraki
    (2019-09-11 15:28)
    Jakie to ma znaczenie czym będziecie walczyć sałdaty pisowskie? Ważne, żeby na pensje starczyło. Wy wciąż nie kumacie, że politycy potrzebują was do obrony swoich interesów, nie narodu. Potrzbują poprawić statystykę bezrobocia i wygrać wybory. Po to wy jesteście.
  • ~akub
    (2019-09-11 12:08)
    najlepsi byli piesi husarze z poprzedniej defilady
  • ~Bogdan