Hoyle: Mamy nadzieję podpisać cały kontrakt zakupu F-35 do końca roku [ROZMOWA]

Dla nas Polska to centrum aktywności w regionie. Mamy tu największe biuro w Europie kontynentalnej. A w Mielcu największy zakład poza USA – mówi Jonathan Hoyle, dyrektor generalny firmy Lockheed Martin International w Europie. 

wróć do artykułu
 • ~pppp
  (2019-09-12 07:34)
  To jeszcze niech Pompeo odszczeka Ustawę 447 i wszystko będzie omówione.
 • ~Grossenschwantz
  (2019-09-12 08:22)
  Kolejny raz pieniadze podatnikow Kraju Priwislanskiego beda wyrzucone w bloto przez glupie i skorumpowane "elyty", ktore dorwaly sie do wladzy w tym biednym kraju. Do jakiej wojny ta "dojna zmiana" sie przygotowuje? Gdyby np. Rosja zaatakowala Polske jutro, to rozbila by WP w ciagu dwoch dni. Nawet gdyby te F-35 juz dzisiaj byly na wyposazeniu polskiego lotnictwa, to losow wojny by nie zmienily. Obecnie WP nie ma zadnej jednostki wiekszej od batalionu, ktora by posiadala rzeczywista gotowosc bojowa dajaca mozliwosc nawiazania rownorzednej walki z armia rosyjska. WP nie potrafi nawet przeprowadzic przyzwoitej defilady (niedowiarki z mlodego pokolenia moga sobie obejrzec na YouTube defilade 1000-lecia WP albo jakakolwiek defilade w Moskwie, aby zobaczyc jak powinna wygladac prawdziwa defilada).
 • ~Robotnik
  (2019-09-12 09:03)
  Co tam kolejki do lekarzy czy zadłużone szpitale i emeryci jak można amerykańskim koncernom zbrojeniowym dać kasę podatników. PiSowskie frajerstwo do potęgi.