Samorząd nie istnieje. Przynajmniej w programie PiS [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

Rządząca partia albo nie ma pomysłu na dalsze funkcjonowanie samorządu terytorialnego, albo tylko udaje – to wniosek z lektury ponad 200-stronicowego programu Prawa i Sprawiedliwości.

wróć do artykułu
  • ~colrages
    (2019-12-07 08:56)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świеtny projekt dl𝚊 dоrosłyсh, którzy сhсą zn𝚊l𝚎źć pаrtnerа s𝚎ksuаlnеg𝚘
  • ~sporabjes
    (2019-12-06 17:21)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świetny prоj𝚎kt dla dorosłyсh, którzy ch𝚌ą znаlеźć p𝚊rtnеr𝚊 sеksualnеgо
  • ~ibunles
    (2019-12-06 08:17)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świеtny pr𝚘j𝚎kt dla dоr𝚘słyсh, którzy 𝚌h𝚌ą zn𝚊lеźć p𝚊rtnеrа s𝚎ksu𝚊lnegо
  • ~gretunthi
    (2019-11-21 04:19)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świetny projekt dla dоr𝚘słych, którzy 𝚌hcą zn𝚊leźć p𝚊rtnera s𝚎ksualnego
  • ~mitapass
    (2019-11-18 02:09)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świ𝚎tny pr𝚘j𝚎kt dl𝚊 dorоsłyсh, którzy сhcą znaleźć pаrtnerа s𝚎ksualnеgo
  • ~netfnilu
    (2019-11-14 03:36)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świetny pr𝚘jеkt dl𝚊 dоrosły𝚌h, którzy ch𝚌ą zn𝚊l𝚎źć pаrtnerа seksu𝚊lnego
  • ~w
    (2019-09-18 11:30)
    PRL-bis coraz bliżej.
  • ~i po co mataczyć?
    (2019-09-18 10:41)
    OPITY TRZASKOWIANKĄ SAMORZĄDOWĄ ŻURNALISTA BREDZI JAK POTŁUCZONY
  • ~W.Borsa
    (2019-09-18 10:30)
    Jak olbrzymia PANIKA przed UJAWNIENIEM prawdy, skoro nawet w świątyniach KUPCZĄ wyborami, aby wygrać i nadal BEZKARNIE doić?
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-09-18 09:56)
    Der Dziennik -Judzimy. Niby dobrze, a jednak żle .
  • ~90iopköl,.-
    (2019-09-18 09:19)
    Mimo padniecia zelaznej kurtyny i mimo czlonkostwa Polski w Unii Polska jest dalej krajem, w ktorym panuje balagan. Ostatnie lata rzadow PiS to byla proba oczyszczenia stajni Eugiasza, pozostawionej po "gwiazdach" na urzedzie jak balczerowicz, belka, b i ekipy tuska. Wywrocono do gory nogami wszystko, co tylko dalo sie wywrocic. Wprowadzenie samo-rzadu na mode niemiecka tez jest takim przykladem. I o ile samo-rzad w warunkach niemieckich wczesniej sie sprawdzal ( teraz jest tylko urzednicza skorumpowana mafia), o tyle w Polsce nie bylo warunkow do tego, aby oddac niedouczonym i nieobytym w prowadzenia administracji terytorialnej samo-rzadom. Dlatego- wszystko, co antypolskie i niezwykle destruktywne wczesniejsze ekipy rozerwaly na kawalki, nalezy zlaczyc w calosc. Dlaczego? Podam przyklad z mojej wsi: ostatnio samo-rzad oglosil przetarg na roboty gazowe. Przetarg wygral oczywiscie najtanszy oferent- chyba rowniez jedyny. Poniewaz samo-rzad nie posiada dokumentacji innych instalacji w drodze i chodnikach, roboty gazowania robione sa na slepo. Robi sie gaz, a niszczy lyzka koparki przylacza elektryczne. Nie mowiac o zasadzie, ze kanalizacja powinna byc pod nawierzchnia szosy, a wszystkie media w chodnikach. Nie mowiac o tym, ze najpierw robi sie droge, a potem buduje wokol niej droge. W naszym samorzadzie chlop buduje sobie szlachecki zascianek w polu, a gmina..........na kosz wszystkich........ciagnie mu do tego elektryke i prywatna droge.........!No bo samo-rzad nie chce przyjac juz istniejacego planu zagospodarowania przestrzennego, ktory by takie samowolki po prostu nie dopuszczal.
  • ~riddick
    (2019-09-18 09:19)
    Samorząd w wersji istniejącej po utworzeniu powiatów to niestety w dużej mierze lokalna sitwa. Polacy są nie podmiotem tylko przedmiotem w rękach i polityków i samorządowców. O ile w polityce łatwiej i częściej dochodzi do zmian to w samorządze kliki trzymaja się bardzo mocno i to jest problem.Jeżeli PiS wygra wyboi uzyska wiekszość to Kaczyński powinien wziąść się za samorządy ostrzej.