Krynicka z Sejmu wychodzi, Hartwich wchodzi. "Mam nadzieję wejść tam bez problemów" [ROZMOWA]

Nie wiem jak wyglądała kampania pani Krynickiej, poza pokazywanym w mediach incydentem kłótni o mikrofon z partyjną koleżanką. Nie myślę w kategoriach, że jej się nie udało, a mi tak. Nie złorzeczę nikomu, nie jest moim celem źle życzyć. Jestem daleka od negatywnych emocji - mówi w rozmowie z dziennik.pl Iwona Hartwich. Jedna z liderek protestu osób niepełnosprawnych w Sejmie w 2018 roku właśnie została posłanką nowej kadencji.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2019-10-16 12:22)
    Czy pani Krynicka to rodzina Nikifora Krynickiego? Co prawda niezbyt podobna, ale kilka pokoleń...!
  • ~cuda
    (2019-10-16 10:13)
    Hartwich to protez niepolityczny synka na stołek a sama do sejmu ,o co chodzi ?
  • ~Uhu
    (2019-10-16 09:20)
    Skandal kto to wygral
  • ~Kogut
    (2019-10-15 19:36)
    Zawsze myślałem że do sejmu wchodzą ludzie jednak mimo wszystko z wyższy ilorazem.a tu jednak miernota też wlazi. No cóż taki poziom intelektualny wystarczy,łatwiej takimi manipulować.
  • ~KRYSTEK
    (2019-10-15 18:37)
    HARTWICH TO JEST OSOBA BEZ HONORU ANI GODNOSCI ONA NIE LICZY SIE Z OSOBAMI NIEPELNOSPRAWNYMI TYLKO JEJ SIE WSZYSTKO NALEZY BESZCZELNA JEST JAK O MIEJSCE NA LISCIE KKLUCILASIE HIPOKRYTKA
  • ~xyz
    (2019-10-15 17:59)
    I bardzo dobrze, że Krynickiej nie będziemy musieli więcej oglądać!!!
  • ~StraSzydło
    (2019-10-15 17:30)
    Najlepiej dla was, pisie kwiki, byłoby żeby Hartwich siedziała cicho w kącie i nawet głowy nie podnosiła, ludzki pan Jarosław kazał milczeć to ma milczeć. Powinna pokornie płacić na księży i głosować na pis. Każdy kto wam się sprzeciwia i wytyka błędy powinien być zabity, tak po katopisowsku.
  • ~matylda
    (2019-10-15 16:52)
    No to mamy kabaret za darmo. Widzę oczami wyobrażni sceny jak z Szekspira z udziałem Hartwich,Korwin-Mikke i Jachiry . Cóż to będzie za uczta dla mych oczu
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-10-15 16:38)
    ten protest nie ma nic wspólnego z polityką. to babsko wykorzystało niepełnosprawność swojego dziecka, do której się przyczyniła, i wlazła do polityki w ********** gumofilcach
  • ~kar
    (2019-10-15 16:22)
    Absolutnie nie jest to działanie polityczne. Ona tak tylko dla kasy.
  • ~Paulette
    (2019-10-15 16:16)
    Pani Krynicka też ma niepełnosprawne dziecko. Wspaniałe je w, mimo o wiele głębszej niepełnosprawności , niż syna Hartwich. Jej dziecko nawet pracuje, a p. Krynicka wspiera je w samodzielności. To wspaniała matka, która nigdy nie odcinałaby kuponów od choroby własnego dziecka. A Hartwich to typ bezczelnej, cynicznej "przekupy"...Świetnie pasuje do POKO.
  • ~I WSZYSTKO JASNE
    (2019-10-15 15:51)
    I oto chodziło,synalka na radnego a sama jak ŚWI....NIA do KORYTA zakłamana BABA
  • ~iokm