Niesiołowski: Trzeba wyrzucić Schetynę z PO. Czekanie do wyborów prezydenckich doprowadzi do katastrofy [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Trzeba na pewno pozbyć się Schetyny i jego pomagierów takich jak Kierwiński czy Tyszkiewicz. To są ludzie odpowiadający za tę porażkę. Lizusy powinny przestać pełnić ważne funkcje - mówi Stefan Niesiołowski, były polityk PO, w rozmowie z dziennik.pl.

wróć do artykułu
  • ~Aron
    (2019-10-18 19:30)
    Obaj siebie warci Czorty wcielone !
  • ~Aron
    (2019-10-18 19:29)
    Lepiej dla PISu gdy szrek jest na czele PO !!
  • ~kapujesz
    (2019-10-18 10:23)
    idz pozbierac mirabelki bo mozg ci szwankuje na calego jestes zalosny stary de---il
  • ~Wyborcy Profesora.
    (2019-10-17 20:42)
    Justyna krowo ty dawno na dnie leżysz. Panie Profesorze szacun. Pana wyborcy.
  • ~Gabriel Angelos
    (2019-10-17 16:12)
    Proszę zwrócić uwagę na to, że Pan Niesiołowski zaczął mówić źle o Panu Schetynie zaraz po tym jak ten drugi przyznał publicznie, że wszyscy w PO wiedzieli o sprośnym hobby "Jurnego Stefana". Wcześniej nie miał żadnych zastrzeżeń co do przywództwa czy co do samego Pana Schetyny. Być może Pan Schetyna jest podły i zdemoralizowany, ale Pan Niesiołowski nie ustępuje mu w tych cechach ani na krok.
  • ~maxi
    (2019-10-17 04:18)
    Jurny pan Stefanek dał głos a właściwie jak zwykle zaszczekał po swojemu dobrze że choć nikogo nie pogryzł ani nie obślinił
  • ~RYŻY BANDZIOR
    (2019-10-16 21:21)
    PO zżera PO, piękne czasy ! Jednak ten profesorek:)) od robactwa wszelkiego , co połowę Sejmu do psychiatryka wysyłał, co jadem pluje aż pyszczek osliniony , co za korupcję wynagrodzenie w LADACZNICACH pobierał - dnem największym jest moralnym .
  • ~W.P.
    (2019-10-16 21:06)
    Panie profesorze niech pan nie porzuca nauki !!! Pańska ogromna wiedza o pchłach, karaluchach i prusakach ma kapitalne znaczenie dla rozwoju naszej Ojczyzny. PiS da panu tekę ministra d/s zwalczania insektów . Rozlazło się mnóstwo tych gatunków : Kidwa, Szatan Szetyna, Łachira, Norman, Ryży Bandzior (czasowo w Brukseli), Lujnałer, itp. A wynagrodzenie otrzyma pan prof. w ladacznicach ,2 szt/tydzień. Pasuje ?
  • ~V
    (2019-10-16 19:10)
    Może Pan S. to V kolumna PiS, pozostaje w jakiejś relacji. Może to podobny schemat jak Lewica za M. i jego kandydatki na prezydenta O ?? Wynik znany - niebyt polityczny Lewicy, która dopiero się teraz odradza. Może tak ma być z PO - odrodzenie bez Grzesia, który idzie przez kraj z fałszywym, tj. dziurawym workiem?
  • ~Artur
    (2019-10-16 18:19)
    Panie profesorze popieram Pana. Schetyna to wrzód i nierób. Powinien odejść natychmiast. Ostatni raz głosowałem na PO ze Schetyną. Moich 27 przyjaciół przeniosło niestety swoje głosy na konfederację byle nie na PO ze schetyną/mała litera nazwiska na znak największej pogardy panie grzechu, rychu, zbychu
  • ~żuczek
    (2019-10-16 18:15)
    Nie cierpię PO i Schetyny, ale zdawało mi się, że ten stary, ciągle podniecony czubek jest w azylu psychiatrycznym i kaftanie. Najwyraźniej oswobodził się z kaftana i uciekł z azylu.
  • ~E meryt
    (2019-10-16 16:48)
    Zdelegalizujcie całe PO i zastanówcie się nad wyborem nowych, normalnych i uczciwych posłów. którzy za cel postawią sobie dbanie o obywateli i rozwój kraju.
  • ~Kaziu Komędant
    (2019-10-16 14:18)
    Rozliczyć zomowców, II zarząd LWP, sędziów, prokuratorów, wszystkich związanych z agenturą ubecką !!! Do wideł do ***** zero emerytury !!!
  • ~makler
    (2019-10-16 14:01)
    Schetyna przegrał i nic tego nie zmieni.PO musi jak najszybciej wybrać nowy zarząd.
  • ~zemsta Niesiola
    (2019-10-16 12:58)
    Niesiolowski ma osobista uraze do Schetyny,ze go nie bronil kiedy wyszly na jaw kompromitujace fakty.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-10-16 09:28)
    Niesioł zaproś go na sex party i daj mu ze trzy viagry , a wtedy stanie na wysokości zadania . Niech skretynus- dyndała tak jak ty myśli o POsuwaniu a nie kandydowaniu. A tak na prawdę to zostaw go w sPOkoju , już widzę te sPOty wyborcze -- gumbas na prezydenta , Dyzma POwrócił albo mieliśmy embriona TW BOLKA teraz będzie szajbus z mózgiem jak fasolka .
  • ~Polak za koalicją
    (2019-10-16 09:20)
    I tu się ze Stefanem zgadzam w 100% Schetyna sie zurzył , tylko szkodzi.
  • ~Sliver
    (2019-10-16 08:52)
    Brawo Panie Stefanie! Celnie i ostro!
  • ~spadaj
    (2019-10-16 08:02)
    wlasciwie to sie zamknij planktonie bo nie masz juz nic do powiedzenia chyba tylko obrazac na to cie jeszcze stac bo mozg ledwo pracuje
  • ~mnmmnm
    (2019-10-16 07:27)
    Kwestia priorytetów. Jeden woli obracać panienki, a inny bawić się w politykę. Moim zdaniem mniejszym szkodnikiem jest gość obracający panienki, o ile robi to bez związku z polityką.