Niesiołowski: Trzeba wyrzucić Schetynę z PO. Czekanie do wyborów prezydenckich doprowadzi do katastrofy [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Trzeba na pewno pozbyć się Schetyny i jego pomagierów takich jak Kierwiński czy Tyszkiewicz. To są ludzie odpowiadający za tę porażkę. Lizusy powinny przestać pełnić ważne funkcje - mówi Stefan Niesiołowski, były polityk PO, w rozmowie z dziennik.pl.

wróć do artykułu
  • ~MKoro
    (2019-10-15 17:17)
    To prawda, niestety. "Schetyna" i "charyzma" to antonimy. Oni obaj z Kaczyńskim mają jedną wspólną cechę - za diabła nie nadają się do sprawowania władzy, choć z diametralnie różnych powodów. Przy urnie czułem się jak na wyborach pilota-oblatywacza. Kogo wybrać, rozwydrzonego bachora bez krzty moralności, czy starego dziadka z zaćmą i refleksem szachisty...
  • ~Niesiol slynie z nie wyprzonej geby
    (2019-10-15 17:26)
    Schetyno ! daj temu Niesiolowi, zeby mial wiecej szacunku.
  • ~Caveman
    (2019-10-15 17:30)
    Niesiołowski to człowiek opętany. Nienawiść aż bije z jego twarzy.
  • ~dobekmg
    (2019-10-15 17:32)
    Racja, tylko kto za Schetynę. Z zewnątrz partie rad ni przyjmują. Jeśli sama PO nie dokona obiektywnego rozliczenia osób odpowiedzialnych za wynik wyborczy to będzie jak zwykle początek końca tego ugrupowania politycznego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Justyna
    (2019-10-15 17:36)
    Pan Niesiolowski siegnal dna.Powinien pan zamilknąć,bo tylko pan szkodzi.
  • ~Aron
    (2019-10-15 17:36)
    Cało to kODowane durne i nie normalne !!
  • ~Klaudiusz
    (2019-10-15 17:37)
    Brawo Stefan, cretyna niema z tobą szans w obróbce "panienek"
  • ~joseph Bonk
    (2019-10-15 17:47)
    po winni stworzyc klub fasolkowo szczawiowo mirabelkowo osmiorniczkowo cygaretowo uszkowo oczyszczalniowo klockowo ze wspomaganiem wzajemnej adoracji spacji
  • ~7--7
    (2019-10-15 17:55)
    Dokladnie. Schetyna jest megalomanem, który myślał, że może zająć miejsce Tuska. Musi zostać usunięty siłą, ponieważ nigdy sam nie opuści
  • ~xxl
    (2019-10-15 17:55)
    I tu trzeba przyznać rację Stefkowi , przez Schetynę PiS wygrało włos .
  • ~J.K
    (2019-10-15 17:57)
    ma coś z mózgiem tak jak tajny współpracownik SB Bolek W.
  • ~żart
    (2019-10-15 17:57)
    Polityk stary ale jary. Na ochłodzenie głowy posłuchać walca Nad pieknym modrym Dunajem - Strauasa. Motylki poszły spać, lato się skończyło.
  • ~jarek
    (2019-10-15 18:05)
    On ma odbicia i ty masz odbicia. Nie wiadomo, które z nich są gorsze. ;)
  • ~Zibi1
    (2019-10-15 18:05)
    Jurny Stefan zaczyna doradzać jak mędrzec Wałęsa
  • ~09iojk
    (2019-10-15 18:26)
    Trzeba wyrzucic czy nie, to nie lezy w gestii tego pana. Jak kanclerzowa zechce, to on jeszcze zawalczy o prezydenture......
  • ~KRYSTEK
    (2019-10-15 18:32)
    PRAWDE MOWI OZULIKU LWOWSKIM ON TYLKO MADRZY SIE JAKI ON JEST BYSTRY A ZCHOWAL SIE ZA BLONSKA BO STRACH GO OBLECIAL BO NIE MA CO ZAOFEROWAC BO PIENIEDZY NIE MA I NIE BEDZIE TEN SZESCIOPAK TO BYL ZART BO ICH JUZ NIE JEST STAC NA NIC BO SEJF OBROBILI I PUSTKI TYLKO ZOSTALY RAZEM Z KWITAMI DO ZAPLATYJAK NOWOSMIESZNA ZOBACZYMY CZY ZAPLACA ANIE OBYWATELE ZA DARMOWY WIKT I OPIERUNEK
  • ~dr.Jones
    (2019-10-15 18:37)
    Schetyna jest tak nieudolny , że śmiało można powiedzieć ,że to być może człowiek Kaczyńskiego. Szlag mnie trafia , że taka N I C O Ś Ć choćby zbliża się do polityki. Nie sądzę że Jarek pozwoliłby mu teczkę nosić. Ciamciaramcia , mściwa i zachłanna. I takie miernoty chcą torować drogę go pomyślności społeczeństwa? Schetyna już niczego nie wygra. NIGDY....
  • ~Balbina
    (2019-10-15 18:39)
    Co ten qnurek jeszcze robi w mediach . Cały obsliniony nie wiadomo cz spodobała mu się koza na łace czy to jad mu płynie z ryła
  • ~Guciu
    (2019-10-15 19:02)
    Dobra strawa przemyśleć czy napój człowiek lepiej myśli siłą nic.
  • ~POdzięKOwania
    (2019-10-15 19:12)
    Stefek, my wyborcy Prawa i Sprawiedliwości dziękujemy Grześkowi i tobie oraz MO, Lisowi, POchance, Mieszkowskiemu, nadredaktorowi i POdredaktorowi, GWnianej, Szturom i Krystynie oraz wielu, wielu innym, że POmogliście naszemu PiS wygrać!