Fogiel: Nie podejrzewam prezesa TVP o wspieranie którejkolwiek partii politycznej [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Jeżeli stanie u naszych drzwi senator wybrany z innej listy i powie, że chciałby pracować w klubie PiS, to nie ma powodu, by powiedzieć mu nie. Chyba że będzie to jeden z senatorów z zarzutami prokuratorskimi; takim osobom dziękujemy - podkreślił zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel w środowym wywiadzie dla "DGP".

wróć do artykułu
  • ~jarocin ski
    (2019-10-28 22:54)
    Fogiel - facet z papieru toaletowego
  • ~zakopciuch
    (2019-10-28 22:51)
    Fogiel to gadająca głowa sterowana zdalnie przez prezesa.
  • ~goryl
    (2019-10-28 22:48)
    Własna głupota mnie ogłupia- powiedziała głupota- fogiel
  • ~Radzisia
    (2019-10-28 22:46)
    Ten Fogiel uważa Polaków za głupszych od siebie. ,W rzeczywistości jest głupszy niż Kaczyński pozwala.
  • ~Tak tylko pytam
    (2019-10-17 20:36)
    Ten pan jest idiotka,czy tylko za idiotka uważa polskie społeczeństwo ?
  • ~pogonic
    (2019-10-17 08:23)
    wyrafinowany pisowski skuks takich to sie powinno utylizowac z polityki ot zaraz toz to plankton bezmozgowiec
  • ~Bezpłatne przeloty kaczej hołoty
    (2019-10-17 08:22)
    F. to sto procent bawełny.
  • ~cyc
    (2019-10-17 08:17)
    Partia obłudników i rozmodlonych hipokrytów ,za to nie cierpię pisu
  • ~Jemu też Kurski wyprał zwoje
    (2019-10-17 08:03)
    Oczywista. Podejrzewać można gdy nie ma pewności. Taki przypadek tutaj nie ma miejsca.
  • ~już był w ogródku już witał się z gąską
    (2019-10-17 07:10)
    No i co Figielku, przerżnąłeś wybory? Gdzie ta większość konstytucyjna, którą obiecywałeś Prezesowi?
  • ~stańczyk
    (2019-10-16 22:34)
    Panie Fogiel ! Wygląda pan, choćby z pozoru, na osobę "myślącą" i dlatego nie bardzo rozumiem co pan chciał powiedzieć w wywiadzie dla "DGP"...? Proszę się NIE KOMPROMITOWAĆ , bo TO WASZA "ława rządowa" bardziej przypomina ŁAWĘ OSKARŻONYCH (...!) , a pan w tym momencie opowiada "dyrdymały" , że ..... "nie chcemy w klubie senatorów z zarzutami prokuratorskimi" .... A wy , to co ...? Jesteście lepsi - BANAŚ, CHRZANOWSKI, KUCHCIŃSKI, M.KAMIŃSKI, WĄSIK, KACZYŃSKI z dwoma wieżami i ŁAPÓWKĄ dla księdza , mógłbym napisać więcej, ale szkoda czasu ...? Chyba wystarczy ! Martwi mnie jednak co innego - GŁUPOTA i NAIWNOŚĆ naszego społeczeństwa, które można kupić za marne grosze .
  • ~tak waglada bezczelnosc
    (2019-10-16 19:34)
    To niekryta proba politycznej korupcji.
  • ~smiech bierze
    (2019-10-16 18:58)
    Sprzedawczyki z Opozycji tak sie zachowuja jak by wygrali wybory. Zupelna paranoia
  • ~az do osiagniecia celu
    (2019-10-16 18:53)
    Nigdy nie jest idealnie .walka dalej trwa. Szczesliwie PIS powoli powieksza swoje wplywy, ale o spoczywaniu na laurach nie ma co marzyc . Dalej trzeba sie mobilizowac i wykazywac oblude , antypolskosc ,karierowiczostwo, korupcje Opozycji.
  • ~Viola da Gamba
    (2019-10-16 16:55)
    Taki z niego pP to czemu on Vogiel a nie Wróbel ?
  • ~amira
    (2019-10-16 15:48)
    Banaś a zegarek Nowaka-no duży może więcej nakraśc
  • ~wigraszek
    (2019-10-16 11:25)
    pane Fogel-nie chcesz tyrać w rodzinnej piekarni nieraz nocą-a tu proszę pokłapiesz dziobem od rzeczy i fura gotówki w kieszeni!
  • ~amira
    (2019-10-16 11:09)
    a będziesz niedorzercznikiem nadal?a w ogóle to" my nie chcemy"-czepiło się g... okrętu i mówi płyniemy
  • ~to jest straszne