Heroiczny bój PiS ze swoim Banasiem, czyli rekonstrukcja gierkowskiej rzeczywistości [FELIETON]

| Aktualizacja:

Genialnie spostrzegawczy Stefan Kisielewski, patrząc na codzienność PRL i bohaterskie zmagania władz z rzeczywistością lubił powtarzać, że: "w socjalizmie ofiarnie pokonujemy trudności, których nie ma w żadnym innym ustroju".

wróć do artykułu
  • ~misiek
    (2019-11-02 15:55)
    Mafia vatowska w ministerstwie finansów. Mafia hejterska w ministerstwie sprawiedliwości. Gdzie te czasy kiedy poparcie dla rządu spadało a minister wylatywał za zegarek. Gdzie te standardy?
  • ~Nowy
    (2019-10-25 05:36)
    Najważniejsze że PIS nie chroni swoich jak niepodległości. To jest to co Ich odróżnia od PO Sławka
  • ~antykaleson
    (2019-10-22 13:31)
    Ja wiem, że codzienne poranne meldunki z całego kraju odbierał premier Jaroszewicz. Może niekiedy tow. Gierek, na zasadzie najwyższej kontroli. Teraz to nieważne, ale ciekawa jest historyczna "wszechwiedza" amatorów. Przy najbliższej okazji tow.Rurarz wybrał wolność w USA, niestety wkrótce potem zmarł w USA, jak inni agenci, którzy przestali być potrzebni amerykańskim przyjaciołom. Ale polska wiara w amerykanów pozostaje niezachwiana.
  • ~Onn
    (2019-10-22 08:34)
    Jeszcze piskie mu przyklaskuja?
  • ~rychu
    (2019-10-21 14:31)
    to wcale nie jest smieszne !!!!!!!!!!!!!!!!! za wszystkie te burdele, przekrety i dawanie swoim (bo im sie nalezy) straszna cene zaplaca Polacy, wszyscy Polacy !!!!!!!!!!!!!! i nie tylko w aspekcie materialnym, ale rowniez zniszczeniem moralnosci i zwyklej ludzkiej uczciwosci oraz totalnym skluceniem spoleczenstwa !!!!!!!!!!!! jak w Rosji sowieckiej - matka sie bedzie bala corki, a syn ojca !!!!!!!!!!!!!!!!! Jarek, zniszczen przaz ciebie dokonanych nie da sie odpracowac nawet przez 30 lat !!!!!!! Polacy nigdy ci tego nie zapomna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~nadzieja
    (2019-10-21 11:32)
    Byłem dzisiaj w urzędzie skarbowym i okazało się , że chcą ode mnie sporo forsy... Podobno zalegam...? Wtedy zapytałem panią , która bardzo "odważnie" ze mną rozmawiała, jak będzie najlepiej tę sprawę załatwić ? A ona mi powiedziała żebym zadzwonił do Mariana...! (...?) Dlatego pytam czy znalazłby pan może odrobinę czasu dla mnie, i poradził mi co mam zrobić ? W końcu jest pan fachowcem w swojej dziedzinie....! Kiedyś, w innej sprawie, dzwoniłem do Bartłomieja bo w aptekach nie było pewnych medykamentów na biegunkę, a on mając kontakty w aptece mi to załatwił. ...... Może i teraz ktoś życzliwy mi pomoże ?
  • ~Ww
    (2019-10-21 08:28)
    Artykuł o wszystkim i wszystkich tylko nie o Banasiu, totalne bzdury i propaganda
  • ~********* jak potłuczony
    (2019-10-20 18:06)
    Panie Krajewski, znasz pan bajkę o tymitunie?
  • ~Zib111
    (2019-10-20 12:16)
    "Pienkny"artykuł der dziennik, szkoda że tak niewiele w nim faktów!
  • ~Caryca
    (2019-10-20 10:30)
    tak wyglada prawdziwe szambo i do tego to szambo rzadzi i rozlewa sie coraz bardziej ale nieroby lubia takich
  • ~patrycja
    (2019-10-20 09:14)
    Sytuacja pokazuje, że należy bardziej sprawdzać oświadczenia majątkowe !!! I SKĄD WIEMY, że oświadczenie majątkowe innej osoby nominowanej na Prezesa NIK będzie prawidłowe? PROPONUJĘ PRZEŚWIETLIĆ OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE WSZYSTKICH POSŁÓW - bez względu na rodzaj partii którą reprezentują.
  • ~krzyhoo1
    (2019-10-20 08:52)
    Kisiel najbardziej był znany z określenia władzy komunistycznej jako "dyktatura ciemniaków". I o tym nie zapominajmy
  • ~StraSzydło
    (2019-10-20 07:48)
    Brawo Banasiu! Nie daj się kaczce, dasz sobie z nim radę bo jest stary i kulawy!
  • ~J. Kapiszon
    (2019-10-20 06:03)
    Banaś rządzi! Cesarz Jarosław podwinął kitę i milczy... Drobna Zmiana!
  • ~natowychodzi
    (2019-10-20 05:51)
    Co za durny tekst. Wbijcie sobie do lbow, że za PO były dużo większe afery choćby Amber Gold czy kradzież przez Tuska OFE. ZWYCIESTWO PIS jest ogromne i ustabilizowalo sytuacje w Pl na dekady. Duda też wygra.
  • ~Nie wstrzymia
    (2019-10-20 00:15)
    A co na to szef służb wszelkich Kamiński. Lansowany na kolejnego "kryształowego". Gdyby miał honor dawno podałby się do dymisji.
  • ~Bingo
    (2019-10-19 23:04)
    Myślałem że jarek robi z Polski cyrk a to okazuje się być burdel.
  • ~putto
    (2019-10-19 22:04)
    świetne Banaś rozprawi się z burdelem jaki jest teraz w Państwie w końcu jest fachowcem
  • ~riddick
    (2019-10-19 20:50)
    Straszne wypociny, przydługie i pokrętne. Przykład jak z g.... zrobić bicz
  • ~dd
    (2019-10-19 19:27)
    Nic ten PIS nie potrafi. Nie potrafili - mimo tylu służb działających (przynajmniej w teorii) w tym kraju - go odpowiednio prześwietlić. Nie potrafili znaleźć białego proszku w którymś z jego z domów (np. które otrzymał w darowiźnie, nomen omen szkoda, że mi choćby mieszkania nikt nie chce podarować) i problem (Banasia) mieliby z głowy.

Może zainteresować Cię też: