Prezydent Duda postanowił przegrać drugą kadencję [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

Teoretycznie opozycja może oczywiście liczyć na wsparcie samego Andrzeja Dudy (którego z tych samych powodów co Donald Tusk Bronisława Komorowskiego namaścił z kolei Jarosław Kaczyński). Urzędujący prezydent bowiem, sądząc po ostatnich decyzjach – na przykład o wyznaczeniu Antoniego Macierewicza na marszałka seniora – postanowił przegrać wybory. Ale niestety marna to nadzieja dla opozycji.

wróć do artykułu
  • ~belpolib
    (2019-11-14 02:01)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świ𝚎tny prоjekt dla dоrоsły𝚌h, którzy chcą zn𝚊l𝚎źć pаrtn𝚎rа seksuаlnеgo
  • ~ela ela
    (2019-11-13 11:10)
    wybral macierewicza a wybral dla niego misiewicza oj duda co za blad zrobiles z tym wyborem nie zapomne ci tego
  • ~sic.
    (2019-11-09 12:11)
    Duda rob wszystko by uciec przed wiezieniem ... tam znierzaja twoje kroki ... jemu nie pomoze nawet Ziobro ...
  • ~cuda
    (2019-11-09 08:36)
    To nie dziennikarz to matoł takie głupoty może tylko wypisywać .
  • ~KotPali
    (2019-11-09 06:45)
    Autor jak autor, zapłacili to napisał. A może napisali za niego? a on tylko parafował :). Täglich znowu w akcji, 25 godzin na dobę.
  • ~Prawy Polak
    (2019-11-09 06:34)
    Oj bogaty i zasobny ten polski naród!!!Jeszcze nie zdążyli sobie poustawiać trzody przy jednym korycie a tu już następne koryto zasobny lud podstawia do obsadzenia!!A tak jak się zastanowić to co mnie zwykłego Polaka interesuje jakiego wieprza tam posadzą jak ja i tak muszę na niego i jego bandę harować??Oby tylko nie szalał i nie kwiczał tak jak ten mały kulawy!!Przez tyle lat szalał i każdego atakował!!Aż dziwne że mu jakichś zastrzyków na uspokojenie nie dawali.I naród za własną krwawicę musiał przez tyle lat patrzeć na świra i jeszcze go podziwiać!!Bo jak nie to się obrażał i doniesienia składał!!
  • ~Damon
    (2019-11-08 22:04)
    Tusk pojechał po Schetynie za aferę hazardową, widać wiedzę masz wybiórczą pismaku
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-11-08 13:47)
    Jak sięgnę pamięcią wstecz i stają mi przed oczyma czerwony alkoholik Kwacha , kosmita TW Bolek , gajowy Komor to wydaje mi się że Duda nie jest najgorszym wyborem .
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-11-08 13:37)
    Żałoba PO rezygnacji ryżego Judasza Tuska jest tak głęboka jak dziura klaczy Kidawy trojańskiej . A Kłamysz jest tak głupi i fałszywy jak jego tłumaczenie kolorów tęczy .
  • ~Werner von Scheisskopf
    (2019-11-08 06:32)
    Resortowe dziecko publikujące w łonecie.
  • ~żart
    (2019-11-07 20:46)
    Prezydentem ogłosić prymasa Polski i bęfzie spokój w Watykanie. Poradzi sobie z partiami i matolkami.
  • ~sic.
    (2019-11-07 19:59)
    Duda nie powinien nigdy zostac prezydentem ...
  • ~Wróżka
    (2019-11-07 18:39)
    Horoskop dudy pokazuje że przegra z kobietą
  • ~wyborca PIS
    (2019-11-07 18:21)
    A dlaczego Pan Banaś nie może zostac prezydentem , nasz rząd nazwał go kryształowo czystym --takich ludzi w Polsce potrzeba --czystych kryształowo
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-11-07 18:19)
    A ten Duda to co ta za człowiek ? .pis powinno wystawić bardziej znanych kandydatów
  • ~Kogut
    (2019-11-07 18:05)
    Zapowiad sie ze Trzaskoski szykuje się za setyne A nitro na prezydenta,tak rozprawia sam nitros oj się bydzie działo....
  • ~Roderyk.
    (2019-11-07 16:39)
    PICU PICU PANIE DZIEDZICU.
  • ~Bingo
    (2019-11-07 15:35)
    Bzdety, bzdety i jeszcze raz bzdety.
  • ~Git888
    (2019-11-07 15:02)
    Prezydentem powinien być mąż stanu !! Jak pan Jarosław Kaczyński !!! A nie pacynka !!! Wogole nie powinna ta osoba być kimkolwiek w rządzie !!
  • ~Swiat idzie swoja droga
    (2019-11-07 14:46)
    Niby pisza,tzn. niezalezni eksperci ale tak naprawde jakby juz pisali kijem na piasku, a moze po piasku. A moze jest to zawracanie kijem Wisly, ale tej juz po spuszczeniu sciekow.