Prezydent Duda postanowił przegrać drugą kadencję [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

Teoretycznie opozycja może oczywiście liczyć na wsparcie samego Andrzeja Dudy (którego z tych samych powodów co Donald Tusk Bronisława Komorowskiego namaścił z kolei Jarosław Kaczyński). Urzędujący prezydent bowiem, sądząc po ostatnich decyzjach – na przykład o wyznaczeniu Antoniego Macierewicza na marszałka seniora – postanowił przegrać wybory. Ale niestety marna to nadzieja dla opozycji.

wróć do artykułu
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-11-07 08:42)
    dziennikarzyno ty chyba żyjesz w niedoczasie, wczoraj wasz "piękny i młody" chociaż bezgranicznie głupi kandydat, niejaki kościniak-kłamysz, powiedział że przeprowadzi referendum w sprawie związków partnerskich. a parę dni wcześniej coś bzdurzył o św. Ricie, żal go słuchać bo nie wie o czym mówi
  • ~Kasia
    (2019-11-07 08:42)
    Ale bzdury i kocopaly. Artykul propagandowy. Fuj.
  • ~Mirella
    (2019-11-07 08:35)
    gościu jeśli ci za to dobrze płacą to się świetnie urządziłeś .......... ale nie p......dol .....
  • ~syf
    (2019-11-07 08:49)
    ...Witold Jurasz Prezes Ośrodka Analiz ...tylko dureń z der dziennik pisze takie komentarze...
  • ~antyPiterek
    (2019-11-07 08:56)
    autor tekstu pil przed napisaniem tekstu i po napisaniu tekstu i bedzie pil nadal
  • ~II szkop
    (2019-11-07 08:49)
    Witold Perez w der dzienniku i wszystko jasne.
  • ~xyz
    (2019-11-07 08:48)
    Panie redaktorze, były dyplomato. Jest pan doświadczonym obserwatorem życia politycznego w naszym kraju. Programy przedwyborcze jak zawsze będą tworzyły te same media mainstreamowe. Będą wrzucane do mediów post prawdy. Tworzone medialne fakty na użytek części sceny politycznej.
  • ~90iokl,
    (2019-11-07 08:38)
    Droga oso, temat kandydatury na prezydenta mozna obracac we wszystkie strony, ale pozostaje w nim zawsze jedna os: to ma byc prezydent Polakow. Na dzien dzisiejszy zadne ugrupowanie, nie mowiac o ich faworytach, oprocz PiS sie wiec na to stanowisko nie kwalifikuje.
  • ~cyc
    (2019-11-07 08:42)
    On się codziennie uczy , a jak się już wyuczy to dalej będzie czyjąś marionetką
  • ~wuj sam
    (2019-11-07 08:39)
    ja gdybym mial ostateczny wybor glosowac na ta obecna miernote i skok bez spadochronu wybieram to drugie powiedzial ze trump mu obiecal zniesienie wiz trump nieuku powiedzial ze zniesie wizy polakom polakom a nie tobie zlamana konstytucjo
  • ~Liczyrzepa
    (2019-11-07 09:39)
    A co Tusku może obiecywać Poakom jak nienormalność .Przez 8 lat jego rzädöw dochody budżetu zmalały w stosunku do2007r o 5 ,5mld.zł a zadłużenie wzrosło o 400mld.zł.
  • ~Nina
    (2019-11-07 10:47)
    Ale głu pi tekst na zamówienie i potrzeby Niemiec
  • ~m-53
    (2019-11-07 10:37)
    Zadziwiające, że takie wypociny pojawiają się dopiero po ogłoszeniu przez Tuska, że spietrał i wybrał synekurę gdzieś tam w Europie. To że Tusk był i jest miernotą od ciepłej wody i orlików, sprawnym i mściwym manipulatorem wiemy i wiedzieliśmy - ale żaden dziennikarz czy analityk głównego ścieku DO WCZORAJ nie ośmieliłby się tego napisać a nawet popełnić takiej zbrodni myślowej. Natomiast za wybór Macierewicza ma u mnie prezydent duży plus. Przecież zdawał sobie sprawę z nagonki jaką to rozpęta. Proszę zwrócić uwagę na to co się dzieje z panią K-B. Z jednej strony politycy KO (D) mówią o naturalnym kandydacie a z drugiej media ją totalnie o(l)ewają lub eleganciej ignorują i nawet nie uwzględniają w sondażach.
  • ~Przez tę jedną nominację?
    (2019-11-07 09:55)
    Bzdura jakaś!
  • ~buahaha
    (2019-11-07 09:34)
    prezesie, ile płacą za takie b z d u r y ? da się z tego wyżyć ?
  • ~Mietek
    (2019-11-07 13:13)
    wreszcie napisano ze tusek to nie jest monz stanu hehehe
  • ~obojetny
    (2019-11-07 13:59)
    kosiniak na prezydenta brawo bedziemy pracowac do 80 lat
  • ~ojojoj
    (2019-11-07 13:15)
    A Kidawa-Błońska byłaby tylko i wyłącznie figurantką, gdyż intelektualnie jest bardzo miałka, słaba pamięć i brak stanowczości. Czy z promptera i to z błędami. Czy takiej chcemy prezydentki?
  • ~zjs
    (2019-11-07 11:10)
    Ten bezpłciowy lumpen-polityk Tusk mial taką wizję jaką mu podpowiedziała telewizja w postaci tego brukowca -tvn. Racje ma WJP - Tusk wyjałowił PO. Mozna rzec: PO- z czym do ludu?
  • ~wjw
    (2019-11-07 10:14)
    A opozycja jak zwykle śpi spokojnie. Niedorajdy...

Może zainteresować Cię też: