Zaremba: Zandberg, jeśli wytrwa na swojej drodze, może grać o dużo więcej [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

Rezygnacja PiS z forsowania ustawy kasującej pułap 30-krotności płatności składek na ZUS została przyćmiona przez emocje związane z exposé premiera i debatą nad nim. Ale tylko trochę. Komentatorzy mają świadomość doniosłości tego zdarzenia. Z jednej strony – merytorycznej. Mateuszowi Morawieckiemu będzie jeszcze trudniej złożyć najbliższy budżet. Ale też i politycznej. Przetestowano siłę koalicjanta, partii Jarosława Gowina.

wróć do artykułu
  • ~leniligh
    (2019-12-02 03:11)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świetny pr𝚘jеkt dl𝚊 dоrоsłyсh, którzy сhcą znаleźć p𝚊rtnеr𝚊 seksuаln𝚎go
  • ~arbidfi
    (2019-11-27 02:30)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świetny prоjekt dl𝚊 dorоsłych, którzy chсą znalеźć partn𝚎ra seksualnеg𝚘
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-11-25 12:27)
    PANIE ZANBERG TO MY PANU TERAZ PRZYPOMNIMY CO ROBILA PANA LEWICA W2001 ROKU NIE WAZNE ILE PAN MIAL WTEDY LAT NIECH PAN SLUCHA I NADSTAWIA UCHA.ZA RZODOW KWASNIEWSKIEGO I MLLERA OKRADANO MATKI Z DZIECMNI ZE SWIADCZEN SOCJALNYCH I ZWIOZKOWYCH.ZLIKWIDOWANO FUNDUSZ ALIMENTACYJNY ZASILKI PORODOWE I PRZEDEMERYTALNE SKROCILI URLOPY MACIEZYNSKIE ZMNIEJSZYLI ZASILKI RODZINNE OGRANICZYLI SWIADCZENIA PRZEDEMERYTALNE ZE160% DO80%.NAS ZWOLNIONYCH W CALEJ POLSCE ZWINY ZAKLADU BO ZAKLADY SPRZEDAWANO ZAGRANICY STOCZNIE TELEKOMUNIKACJE ENERGIETYKIE ORBIS I TO WSZYSTKO CO CHCIELI TO SPRZEDAWLI OGOLOCILY POSKIE BYLY RUJYNY BYLO WIDAC W CALEJ POLSCE.75 PROCENT SPOLECZENSTWA OPOWIADALA SIE PRZECIWKO OGRANICZENIOM ZASILKOW I SWIADCZEN PRZEDEMERYTALNYCH.ZANBERG TO BYLO SLD UP SDPL PO PSL.PRZEZ TE PARTJE ZNISZCZYLISCIE LUDZI I DOPROWADZILISCIE DO BIEDY I NEDZY A TERAZ WYCHODZI WODZ I STAWIA WARUNKI.KTO ODA NAM250 MILIARDOW Z WATU Z OFE Z AMBER-GOLD-ZE ZLODZIEJSKIEJ REPRYWATYZACIJY W WARSZAWIE I NIE TYLKO TAM GDZIE RZODZILY MAFIE.LUDZI WYRZUCANO NA BRUK JAK W WARSZAWIE PONAD50 TYSIECY.KTO NAM ZANBERG TO WSZYSTKO ZWRUCI JAK BYS MNIAL HONOR TO NA POCZOTKU ROZLICZENIE ZA8 LAT I GDZIE JEST KASA.BO TO JEST KORUPCJA NA CALY SWIAT TO POWINNO ISC.JUZ DAWNO WINNI POWINNI BYC OSODZENI I TO SUROWO.ALE TAK JAK MOWIL NEUMANN WSZYSTKO SIE SPRAWDZA CI CO MAJO ZARZUTY SO W SEJMNIE W SENACIE.
  • ~#Daro
    (2019-11-22 20:56)
    Bolszewicka kwa
  • ~theo
    (2019-11-22 20:21)
    Bardzo się cieszę, że zagłosowałem na Zandberga. Pierwszy raz od lat czuję że naprawdę warto bylo wziąć udział w wyborach do parlamentu. Większą radość może mi jeszcze sprawić oddanie głosu na Zandberga w wyborach na prezydenta.
  • ~lewica to agresor
    (2019-11-22 20:13)
    Ale co on reprezentuje ? frazesy lewicy o sprawiedliwosc spolecznej, rownouprawnieniu ,dobrobycie, postepie itp... Wiemy jak to sie skonczylo.
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-11-22 11:53)
    ZANBERG TO WY W2001 ROKU NAS OKRADLISCIE NIKT NIE PONIOSL KARY TERAZ WYCHODZISZ GDZIE BYLES8 LAT KORUPCJA BYLA NA CALEGO OKRADANIE ZE WSZYSTKIEGO NARODU KRAJU.BIEDA NEDZA ZWIJANIE PANSTWA.PRACA ZA2,80 EMERYCI DOSTAWALI5 ZL NA MIESIC NA ROK60 ZL GDZIE BYLES WTEDY JUDASZU I RESZTA BUDZETOWKA ZAMROZONA NA DLUGIE LATA.KOLEJKI DO LEKARZY STANIE NA NOC I ZEBY SIE DOSTAC.PILEGNIARKI RATOWNICY WYCHODZILI NA ULICE WYCHDZILI TEZ GORNICY BRONIC SWIOCH MIEJSC PRACY PRZYWITANO ICH GUMOWYMNI KULAMNI.NARUD PRACOWAL A G ZARABIAL BOGACILI SIE CI CO NAS OKRADALI.DOPOKI SODY NIE WEZMO SIE ZA KORUPCJE TO TAK BEDZIE JAK MOWIL MODEL RZEPLINSKI ZEBY BYLO JAK BYLO I MARYNARECZKA NA RAMIENIU.NARUD CO ZOSTAL SKRZYWDZONY NIGDY WAM TEGO NIE DARUJE DO KONCA ZYCIA.BO KAZDY POKAZUJE KONSTYTUCJA NA KOSZULKACH DEMOKRACJA.TAKA BYLA PRZEZ8 LAT.TERAZ TEN CZLOWIEK CO OKRADL I UCIEK MOWI W UE ZE TO MEDJA.MADJA ZABRALY260 MILJARDOW Z WATU130 MILIARDOW Z OFE TO MEDJA WYRZUCILY NA BRUK PONAD50 TYSIECY W WARSZAWIE I NIE TYLO TO MEDJA OKRADLY AMBER-GOLD.TO MEDJA POBUDOWALY CZAJKIE ZA PONAD3 MILIARDY ZLOTYCH I SPALARNIA NIE DZIALA.TO MEDIA BRALY CO ROK NA MINISTERSTWA PO 100 BANIEK JAK PODALY GAZETY.TO MEDJA OKRADLY MATKI Z DZIECMNI ZE SWIADCZEN SOCJALNYCH I ZWIOZKOWYCH JUZ W2001 ROKU SLD UP SDPL PO PSL.LUDZI CO ZAKLADY ZWOLNILY TEZ NAS OKRADLI OBNIZAJOC SWIADCZENIA Z ZUS Ze160% DO80%.TO MEDJA KAZALY MU UCIEKAC JAK GRUNT SIE PALIL.JAK KTOS MA HONOR TO SAM WIE JAK MA SIE ZACHOWAC A NIE BANKIE W PIASEK SCHOWAC.NARUD DOMAGA SIE ROZLICZENIA ZA8 LAT BO DLA CZEGO NIKT NIE SIEDZI BO TAK JAK MOWIL NEUMANN I TA PANI ZE TO ZEMSTA.SODY MUSZO BYC ZMIENIONE BO Z NAS SIE SMIEJO NA SWIECIE .TEN NAPIS KONSTTUCJA I DEMOKRACJA POWINNA DAC DO ZROZUMNIENIA WIELU TYM CO WYCHODZO I SOBIE SZKODZO.BO W SODACH POWINNI BYC LUDZIE GODNI PIASTOWANIA TAKICH STANOWISK ALE JEST INACZEJ.
  • ~Alicki200
    (2019-11-21 16:27)
    Zandberg to niePolak, nigdy nie zagłosuję na obcego któremu Polska powiewa.
  • ~Julka
    (2019-11-21 14:45)
    Zandberga super spunktowal pinokia, klasa, trafność, brawo
  • ~xyz
    (2019-11-21 14:31)
    Powodzenia Panie Pośle!!!!! A trollami, mam nadzieję, Pan się nie przejmuje!! Wiem, że jest Pan silnym, myślącym Człowiekiem, a nie pacynką, działającą tak, jak poleci byle jaki prezesina!!!
  • ~ola b.
    (2019-11-21 13:49)
    Racja ale na damskich koncowkach "Wiosny" w sejmie kariery nie zrobi.
  • ~Abdul pasterzem LGBT+
    (2019-11-21 12:46)
    Podobno , podczas tego przemówienia Jarosław się po-s-rał ze złości .Mateuszek wyszedł go podcierać
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-11-21 12:44)
    Tak jestem g ejem , ale co was to obchodzi totalniacy ?
  • ~Kogut
    (2019-11-21 11:54)
    Zandberg to ty się w końcu obudz...
  • ~Zenobi
    (2019-11-21 11:42)
    Os słów do czynów zazwyczaj daleka droga... ale dobrze wypunktował PiS. Mieszkań na wynajem jak nie było tak nie ma... a drożeją tylko te budowane przez deweloperów i drożeją używane !!! Wszystko drożeje, jabłka już po 4 zł, rok temu po 2 zł...
  • ~Abdul pasterzem LGBT+
    (2019-11-21 11:05)
    Ludzie Zandberga (rodzice) już rządzili w Polsce... to się nazywało PRL... Zandebrg to emanacja PRL - zresztą kłamca bez znajomości realiów krajów na które się powołuje (w Holandii leki są w pełni płatne)
  • ~Rt.
    (2019-11-21 10:37)
    Redaktor wyrażnie obniźył loty,co napisze to do kosza.
  • ~8uijkm
    (2019-11-21 10:26)
    Coz, zandbergowi sekretarka napisala cudowna i miodowa mowe........Ale za slowami musza byc czyny, panie zandberg. Bo pan wyleci z siodla.....Lewacy to zacietrzewienie obywatele, ktorym trzeba sie postawic....a nie mieknac........
  • ~Ania88
    (2019-11-21 10:22)
    Oj naiwni naiwni jeśli myślicie że on służy Polsce.
  • ~Roland
    (2019-11-21 10:18)
    Przecież to nie Polak.