Zaremba: Zandberg, jeśli wytrwa na swojej drodze, może grać o dużo więcej [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

Rezygnacja PiS z forsowania ustawy kasującej pułap 30-krotności płatności składek na ZUS została przyćmiona przez emocje związane z exposé premiera i debatą nad nim. Ale tylko trochę. Komentatorzy mają świadomość doniosłości tego zdarzenia. Z jednej strony – merytorycznej. Mateuszowi Morawieckiemu będzie jeszcze trudniej złożyć najbliższy budżet. Ale też i politycznej. Przetestowano siłę koalicjanta, partii Jarosława Gowina.

wróć do artykułu
  • ~9ioklm
    (2019-11-21 06:34)
    Ten kawal nalezy Wam opowiedziec: deutschlandfunk wlasnie podalo, ze panstwo niemieckie bedzie szkolic imamo. I ze kanclerzowa wybiera sie do Auschwitz.... Mam nadzieje, ze sprawa z odszkodowaniem jest dalej opracowywana.........
  • ~Treściwy
    (2019-11-21 06:53)
    Myślę, że szanowny p. redaktor pada tutaj ofiarą myślenia życzeniowego. Od 4 lat słyszę, że to już się pokłócili, a że to koniec koalicji.... Za każdym razem klops!
  • ~Zibi1
    (2019-11-21 08:10)
    Zaremba chyba się starzeje. Piszę coraz dziwniejsze artykuły oderwane od rzeczywistości
  • ~Olśnienie roku
    (2019-11-21 08:12)
    Zandberg potrafi olśnić (ostatnio jako kandydat na prezydenta 2015), ale na tym poprzestaje. Pan redaktor znów się nabrał.
  • ~Sokular
    (2019-11-21 08:14)
    Podzielam tę opinię.Zandberg WIDZI więcej od pozostałych posłów, myśli o interesie społecznym,nie jest interesiarzem politycznym,ma szerokie horyzonty,wizję futuroligiczną to wartościowy i uczciwy Polityk. Byłby w przyszłości dobrym premierem
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-11-21 08:28)
    zandberg się napiął i wydalił a teraz mała przerwa na odpoczynek na malediwach. rozporkowa lewica tak ma
  • ~Jaś
    (2019-11-21 08:34)
    Co wy się tym kwadratowym marksista podniecacie,skleroza zaawansowana,zapomniane 1944-90,włącznie z morderstwami?
  • ~Olgatokarczukowa
    (2019-11-21 09:19)
    Dlaczego ZANDBERG przez 4 lata mając dotacje z budżetu państwa niczego nie stworzył tylko musiał podczepić się pod starego komunistę z SLD, dlatego, że poza gadaniem ten bananowy Marks niczego nie umie 🤗
  • ~Gowin to cyniczny gracz
    (2019-11-21 09:19)
    Jesli PIS nie pzbedzie sie tego cynika i nadmuchanego GOWINA to bedzie tego zalowal ,Ten facet jest wyjatkowo podatny na pochlebstwa i bedzie kuszony przez innych ,,,i ulegnie ,Ten czlowiek nie ma zasad ...to choragiewka
  • ~dindon
    (2019-11-21 09:37)
    Socjalista Zandberg zagospodaruje twoje zarobki.
  • ~Patryjota
    (2019-11-21 09:49)
    za plucie i kalumnie na rzad Zandebrg powinien byc zdelegalizowany natychmiast! NATYCHMIAST!
  • ~Pan - Piotruś - Pan
    (2019-11-21 09:59)
    Uwaga - uwaga - uwaga i jeszcze raz uwaga .. Na Polskiej scenie politycznej pojawiła się gwiazda formatu światowego - uważam i uważamy ze Pan Zandberg to jest polityk nowego pokolenia przed nim wszystkie drzwi w Polsce i Europie sa otwarte do zajmowania najwyższych stanowisk !!!!!!
  • ~#Daro
    (2019-11-21 10:11)
    Zoonberg to takie wielkie G które przyczepiło się do łódki i krzyczy "płyniemy". Promowanie w semickich mediach tego gudłaja przechodzi już ludzkie pojęcie. Ten facet to pacynka mossadu.
  • ~Adrian
    (2019-11-21 10:14)
    Bolszewickie dno
  • ~Ania
    (2019-11-21 10:17)
    A jego dziadek na czerwonych czołgach z NKWD przyjechał? Taka u nich tradycja. Zobacz Stolzmana vel Kwaśniewski Olek.
  • ~Roland
    (2019-11-21 10:18)
    Przecież to nie Polak.
  • ~Ania88
    (2019-11-21 10:22)
    Oj naiwni naiwni jeśli myślicie że on służy Polsce.
  • ~8uijkm
    (2019-11-21 10:26)
    Coz, zandbergowi sekretarka napisala cudowna i miodowa mowe........Ale za slowami musza byc czyny, panie zandberg. Bo pan wyleci z siodla.....Lewacy to zacietrzewienie obywatele, ktorym trzeba sie postawic....a nie mieknac........
  • ~Rt.
    (2019-11-21 10:37)
    Redaktor wyrażnie obniźył loty,co napisze to do kosza.
  • ~Abdul pasterzem LGBT+
    (2019-11-21 11:05)
    Ludzie Zandberga (rodzice) już rządzili w Polsce... to się nazywało PRL... Zandebrg to emanacja PRL - zresztą kłamca bez znajomości realiów krajów na które się powołuje (w Holandii leki są w pełni płatne)