Rekord świata w łamaniu obietnic. Młode wilczki z PiS zawstydziły Usaina Bolta

Wystarczyło jedno posiedzenie Sejmu, by złożona tuż przed wyborami obietnica stała się nieistotna. Gniew prezesa Jarosława Kaczyńskiego okazał się większym straszakiem niżeli zawiedzione nadzieje wyborców.

wróć do artykułu
  • ~sporabjes
    (dzisiaj 17:16)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świеtny projеkt dla dorоsłyсh, którzy 𝚌hcą znаlеźć pаrtnеrа s𝚎ksu𝚊lnеgo
  • ~janlodi
    (2019-12-03 05:31)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świetny pr𝚘jеkt dla dor𝚘słych, którzy 𝚌hсą znаlеźć p𝚊rtnеr𝚊 seksuаlnеgо
  • ~ozn
    (2019-12-01 10:31)
    nienawiść pisu do normalnych Polaków jest porażająca..
  • ~wifi
    (2019-12-01 10:30)
    młodzi to oni byli
  • ~Wsparcie.
    (2019-11-27 06:51)
    Prezydent Warszawy tak sporo obiecał. A teraz żąda wsparcia na swe obietnice ze strony rządu.
  • ~WOLE NIE PATRZEC
    (2019-11-26 08:54)
    akurat patrzenie na te mor---y goni mnie do kibla
  • ~amira
    (2019-11-25 18:28)
    + genialny Chorała,to neofita PiSowski musi się więc wykazywać i taki zapamiętały w wierze
  • ~Kontemplyta
    (2019-11-25 17:42)
    Akcyza to nie podatek. Podatek to danina publiczna pokrywana przez ciężko pracujących ludzi. Akcyza na alkohol i papierosy to próba rozliczenia się z nygusami, którzy pracującym nie pozwalają spokojnie dotrzeć do ich firm.
  • ~amira
    (2019-11-25 06:01)
    to nie wilczki tylko kundle
  • ~tak mają
    (2019-11-24 23:25)
    Po facjatach widać, że to ułomki umysłowe bez krztyny przyzwoitości.Wystarczy posłuchać ich wypowiedzi a raczej głupawego słowotoku.
  • ~Mietek
    (2019-11-24 16:02)
    Ale wielgi problem dla platsusow piwo zdrozeje o 10 groszy , tylko plakac hehe . PelO zabralp Polakom 160 miliardow z OFE i to nie byla podwyzka podatkow . Zabrano polakom czyli opodatkowano okolo 10 000 zl( mniej wiecej ) na glowe . Czyli jest to podatek na 100 000 puszek piwa .
  • ~rty
    (2019-11-24 15:23)
    Młoda szarańcza chce teraz brać bo się należy
  • ~abstynent
    (2019-11-24 10:21)
    Ja piję alkohol po 350 zł za 0,5 l a cygara pale 25 $ za sztukę.
  • ~Piotr
    (2019-11-23 23:37)
    Ten artykuł jest tak głupi, że gorsze są już tylko komentarze do niego.
  • ~Zwykły szaraczek
    (2019-11-23 21:26)
    Cała aparatura do bimbru kosztuje ok. 35 złotych. Koszt I kg. cukru + drożdże ok. 3 złote. razem Mnie osobiście kosztuje wyprodukowanie I/2 litra wódki o mocy 40 procentowej około I.72 złotego za pół litra.Słownie: jeden złoty i 72/I00zł. Co na to Pan PREMIER i cały rząd Dalsza podwyżka nie ma sensu
  • ~sdf234234
    (2019-11-23 19:41)
    1Proszę bardzo o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// gns.io/pomocy
  • ~Na wstrzymanie emocji
    (2019-11-23 17:57)
    Dziennik i pochodne trole musicie wytrzymać. PiS rządzi .
  • ~Kozak
    (2019-11-23 17:52)
    Brawo PiS
  • ~Krzysztof
    (2019-11-23 17:52)
    Chłopcy " od Jakiego mają jedną wspólną cechę że są niedouczeni a udają bardzo madrych ,są bezczelni tym nadrabiają braki wiedzy ,brak im inteligencji i błyskotliwości dlatego plotą banialuki ---no !! zdecydowanie to nie to !!!!!
  • ~98ujn
    (2019-11-23 17:22)
    Panu slowikowi nie pasuja wilczki z PiS? Niech sie trzyma na bacznosci, jesli sam przyznaje, ze to wilczki. A jakie wilczki ma po to tez wiemy: te od sklepu monopolowego, teatru lalkowego, 6 belzebubow i papierowych protestow.........