Rekord świata w łamaniu obietnic. Młode wilczki z PiS zawstydziły Usaina Bolta

Wystarczyło jedno posiedzenie Sejmu, by złożona tuż przed wyborami obietnica stała się nieistotna. Gniew prezesa Jarosława Kaczyńskiego okazał się większym straszakiem niżeli zawiedzione nadzieje wyborców.

wróć do artykułu
  • ~Ech...
    (2019-11-23 09:15)
    Młodzież PiS jest straszniejsza, niż starzy. Oni nigdy nie mieli zamiaru przestrzegać, czego podpisali. Nie mają żadnych poglądów, prócz chęci władzy. Skrajny cynizm i koniunkturalizm. To Piotrowicze naszych czasów.
  • ~Polak
    (2019-11-23 08:28)
    Kaleta i Ozdoba nie są tytanami intelektu, jasna sprawa, że przewyższają Jakiego ale niewiele
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-11-23 08:57)
    a może jakiś artykulik o potędze umysłowej kokosroko i lewicy rozporkowej. wiem że intelekt mają między nogami ale interesuje mnie z której strony ma go kokosroko a z której lewica rozporkowa. o pezelu nie piszcie bo tam intelektu nie ma
  • ~xxxx
    (2019-11-23 08:39)
    Deficyty intelektualne wypisane na twarzach.
  • ~nomen
    (2019-11-23 09:10)
    Widać PiSim trolom dosypali kaski , bo wreszcie jakąś aktywność zaczęli wykazywać.Ale jak jest każdy widzi i poza totalnymi niedorozwojami chyba nikt nie ma wątpliwości że tym miernotom chodzi tylko o szmal. Przekrętasy dojnej zmiany w natarciu.
  • ~Heniek
    (2019-11-23 08:38)
    Bzdury!
  • ~sic.
    (2019-11-23 08:55)
    Prawa strona dzisiejszego Sejmu to co do jednego to przestepcy, ludzie z marginesu politycznego, ludzie ktorym sie nnie wierzy ... klamia, matacza, sa nieszczerzy, lamia prawo tak jak jest im to wygodne ... sa nieuczciwi, bez zahamowan, bez moralnosci ...dno.
  • ~wjw
    (2019-11-23 09:23)
    Trio miernot.
  • ~aby żyło sie lepiej
    (2019-11-23 09:16)
    Na tanich alkoholach i papierosach wzrost cen jest niewielki - piwo z 5zł, będzie 5,50. Ale droga wódka ze 100 zł będzie 110 - a to już coś. Kto kupuje drogie alkohole i drogie cygara? - wyborcy PO. I wszystko jasne, mor*o ty moja
  • ~J.B.
    (2019-11-23 08:58)
    To co piszecie to kompletna glupota.To propaganda w sowieckim stylu.Tym tylko zaszkodzicie totalnym.
  • ~wjw
    (2019-11-23 09:27)
    Tercet miernot.
  • ~Orwel
    (2019-11-23 09:31)
    To Qlsony I tyle. Wystarczy zobaczyć ich twarze i już człowiek wie że to ocyganią. Takim drzwi się nie otwiera.
  • ~Norymberdzki
    (2019-11-23 10:18)
    Przecież jest takie powiedzenie: "jak wszedłeś między wrony. musisz krakać jak i ony". Niech by spróbowali inaczej zagłosować. Kaczyński pokazał co robi jak ktoś inaczej zagłosuje. Doraźnie daje ******************* jeszcze na sali sejmowej , a w dalszej perspektywie mogą być o wiele cięższe sankcje. Kaczyński niczego i nikomu nie daruje. Ma być tak jak on chce. Tak jest zbudowany PIS: prezes na czele, a reszta to niemi potakiewicze, dla wybrańców co najwyżej z przywilejem bycia "papugą".
  • ~deklaracja pokolenia
    (2019-11-23 10:04)
    jakie pokolenie, taka deklaracja
  • ~zaczelo sie !
    (2019-11-23 09:32)
    piSS dyletanci
  • ~amira
    (2019-11-23 12:51)
    jeszcze Grzegrzółka i Fogiel to nowe omen ozdoby PiSu,myślałam że jak Jaki został europejczykiem to nie będziemy tego...więcej oglądać a tu proszę i w jakim zabawnym towarzystwie.Wyjątkowi itd.
  • ~kierowca
    (2019-11-23 10:30)
    PiS poprawił swój własny rekord świata w łamaniu obietnic ale w kłamaniu nadal są mistrzami świata.Właśnie wróciłem z Belgii i moi znajomi z Beneluksu mówią mi że żądzący lalkarza Kaczyńskiego są i puki będą żądzić muszą tak się zachowywać.Śmieją się z nas.
  • ~koneser
    (2019-11-23 12:15)
    Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny!
  • ~kręciołek
    (2019-11-23 13:35)
    "Sebastian Kaleta, Jacek Ozdoba, Jan Kanthak, Aleksandra Szczudło, Piotr Sak, Janusz Kowalski. Wszyscy oni są świeżo upieczonymi posłami. Są bardziej lub mniej związani z europosłem Patrykiem Jakim. Jaki, ich patron, we wrześniu 2019 r. objechał szereg miast, by wesprzeć swoich znajomych przed wyborami. Porywał tłumy, na czym zyskiwali młodzi politycy. Entuzjazm okazywany Jakiemu, który przecież w wyborach parlamentarnych nie startował, spływał na wyżej wymienionych. Jednym z kluczowych punktów było podpisanie "Deklaracji Nowego Pokolenia". Wśród siedmiu punktów programowych piąty z nich brzmiał: "Nigdy nie zagłosuję za podwyższeniem podatków". Bo przecież, jak słyszeliśmy na spotkaniach przedwyborczych, ludzie z listy Prawa i Sprawiedliwości to nie Platforma Obywatelska, żeby podnosić podatki. Oni chcą je obniżać. Życie szybko zweryfikowało obietnicę. Już na pierwszym posiedzeniu Sejmu wszyscy wymienieni powyżej posłowie zagłosowali za 10-proc. podwyżką akcyzy na wyroby tytoniowe i alkoholowe. I dla jasności: można się spierać, czy podniesienie podatku na używki jest dobre, czy złe. Fakt jednak pozostaje faktem - jest to podniesienie podatku. Młodzi gniewni z PiS-u złamali więc swoją obietnicę już podczas pierwszych dni urzędowania." tylko biorcy 500+ mogli w nich wierzyć
  • ~Krzysztof
    (2019-11-23 17:52)
    Chłopcy " od Jakiego mają jedną wspólną cechę że są niedouczeni a udają bardzo madrych ,są bezczelni tym nadrabiają braki wiedzy ,brak im inteligencji i błyskotliwości dlatego plotą banialuki ---no !! zdecydowanie to nie to !!!!!