• ~Q----rw nie wierzę
    (2012-09-02 22:20)
    Po te wypowiedzi kaczysnkiego juz nie ma wątpliwosic --- to jest debil
  • ~marekw
    (2016-04-10 22:14)
    ********* Czym zasłużył się prezydent Lech Kaczyński, by stawiać mu pomniki? Chyba, że wraz z bratem ukradli księżyc.
  • ~olo
    (2012-09-02 19:30)
    Co miażdżą ? Żadnych konkretów ci niby politycy pełowi nie podają poza tym że nie uda się to czy tamto a sami potrafili tylko zrujnować cały kraj a nas uczynić niewolnikami we własnym kraju i tanią siłą roboczą dla obcych.
  • ~Bicz na POwców
    (2012-09-02 19:31)
    Głos polityków???
    Jakich polityków,czy bandę z PO i PSL można nazwać politykami???
    Tusk,Grupiński i Pawlak to politycy???
    No żarty z Polaków już na całego.
    Tusiu Słoneczko z Peru a gdzie Zielona Wyspa?
    Cooooooo kryzys mamy,od czterech lat mamy,chłopie uciekaj z Polski póki jeszcze możesz.
  • ~obserwator
    (2012-09-04 06:51)
    To co wyprawia ten rzad wola o pomste do nieba. Czy jego zwolennicy sa slepi i glusi? A moze juz tak otumanieni ze nie potrawia samodzielnie myslec.
  • ~fanka rudzielca
    (2012-09-02 19:32)
    głupie Polaczki, za co kochacie Tuska? za to że on i jego kolesie was okradają, dobrze wam tak, na nic lepszego nie zasługujecie!
  • ~moim zdaniem
    (2012-09-02 19:31)
    Kuźmiuk ZMIAŻDŻYŁ Piterę!
  • ~FA
    (2012-09-02 19:26)
    Mimo wszystko dzięki Panie Jarosławie. Chcę także podziękować dziennikarzom z TVN za wygraną na dobry cel. Podziękować także sędziom piłkarskim. Gdyby tacy byli urzędnicy, którzy prowadzili sprawę Amber Gold do afery by nie doszło.
    A tak wogóle to do roboty a nie dyskusje i latanie z kalkulatorem. Zastanówcie się Panowie i Panie z PO jak rozwiązać sprawę notorycznego oszusta Palikota
  • ~przeciwnik pisu
    (2016-03-11 08:26)
    Kaczynski to najbardziej nieprzyjemna geba w srod pol.polityki. Jego myslane slepia mowia za siebie. Niech popatrzy w lustro i odpowie do kogo moze byc podobny.
  • ~adam
    (2012-09-28 19:06)
    Ale juz za dużo ta POdczerwien na wywijała i bieda rośnie zgroza i dzieci głodują coraz bardziej a oni Komoruskiemu chcą samoloty sprawiać w takej biedzie