• ~PO = PRAWDZIWY OBCIACH !!!
    (2014-10-20 11:58)
    także międzynarodowy, niestety.
  • ~dziewczyny
    (2014-10-20 13:23)
    Ryży herszcie
    zorganizowaną grupą przestępczą to jesteście wy z PO.
  • ~donald emigrant
    (2014-10-20 12:43)
    „Jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od narodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzmię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka z Polski - tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem”.

    Donald Tusk
  • ~leming
    (2014-10-20 12:46)
    Prosze zwrocic uwage na to, ze wykluczenie Polski z rozmow n.t. Ukrainy jest bardzo realistycznym posunieciem, bo gospoarczo Polska nie jest w stanie pomoc Ukrainie, a tylko ciagle wrzeszczy na arenie mmiedzynarodowej. A na tych rozmowach o Ukrainie to doszlo do takiego paradoksu, ze UE zaplaci Ukrainie za rosyjski gaz. Oczywiscie podtrzymywanie demokratycznego rzadu Poroszenki jest madra decyzja, ale to wlasnie te unijne pieniadze nie tylko uratuja Rosje od bankructwa, ale tez pomoga Rosji w przygotowaniu nastepnej wyprawy tzwn. "zxielonych ludzikow" - tym razem do Polski.
  • ~Cliq
    (2014-10-20 12:49)
    Dlaczego Dziennik nie napisze, ze profesor Krasnodebski jest kompletnym idiota?
  • ~oszołom smoleński
    (2014-10-20 12:57)
    Gdyby premierem był Jarosław Kaczyński Polska uczestniczyłaby w rokowaniach między Izraelem a Palestyną oraz Indiami a Pakistanem ...
  • ~vp
    (2014-10-20 12:59)
    Niestety zdarza się ,po prostu Krasnodębski jest klęską przyrody . W przyrodzie bywają izdarzają się różne nieprzwidywalne zdarzenia i twory ,no i trafiło nam się .
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-10-20 12:59)
    "Cliq" - swym wpisem dowiodłeś tezy, że słusznie PO traktuje swych wyborców jak bandę bezmózgich pawianów, hihi.
  • ~nte
    (2014-10-20 13:12)
    Cliq - na tym forum - zieje chamstwem . Trzeba odpowiedzieć podobnie , by zmądrzał. Jeśli - wg. Cliq - Karsnodębski jest kompletnym idiotą to na 100 proc. Cliq jest debilem sformatowanym przez Gazetę Wyborczą oraz propagandę PO łącznie z propagandą partii ruchaczy.
  • ~zorro
    (2014-10-20 13:24)
    niestety p. Krasnodębski ma 100% rację ... tylko POlityczni ignorańci mogą zaprzeczać i zakinać rzeczywistość - ZOTAJE po PO TYLKO CH... i kamieni kupa