• ~serek
    (2015-03-04 08:23)
    "Obecnie mamy do czynienia z przywódcą politycznym, dla którego prawda i kłamstwo nie istnieją."
    I dlatego należy przyjąć, że wszystko, com stamtąd płynie jest kłamstwem. To proste.
  • ~Hitlera stworzyła demokracja
    (2015-03-04 08:46)
    Różnica między Hitlerem , a Putinem jest taka, że to co zrobił Hitler jest powszechnie znane , natomiast zamierzenia Putina pozostają możliwością potencjalną, ale są możliwe do wykonania i wiedza co do tego jest dostępna z uwagi na jego poprzednika Hitlera. Jeżeli ktoś idzie określoną drogą , to można przypuszczać dokąd dojdzie. Hitler mógł sobie pozwolić na otwarte wyrażanie planów, gdyż nikt nie brał ich poważnie, z uwagi na słabą pozycję w początkowym okresie i brak doświadczeń w podobnych przypadkach. Hitlera stworzyła demokracja, podobnie z Putnem
  • ~pogięło wszystkich
    (2015-03-04 19:35)
    No nie!? Król nie wie, że każdy polityk kłamie? Każdy!!! Przecież to istota życia polityka. Okłamać, żeby wybrali takiego do tego pałacu lub tamtego, byle być sytym (nie, żeby syty był wyborca). Niech Król pokaże polityka (nie mówiąc o dziennikarzach) w tzw. wolnej Polsce, który powiedział coś prawdziwego? Proszę choć jedno nazwisko...
  • ~marmara 506
    (2015-03-04 16:49)
    Konrad Wallenrod - re: ma rację.
  • ~Szewc Kilinski
    (2015-03-04 14:57)
    Nie wiem jak nazywać profesora za te spostrzeżenie , a może Królu Złoty ? Nabrało się tych profesorów teraz ,że ich w Polsce więcej aniżeli aptek czy sklepów spożywczych . No ale cóż , jak się zwie tak się , najlepiej profesor.

    Więc złoty króla ja natomiast biadolę nad tym, że w Polsce brakuje takiego Putina przy władzy , bo demokracja to obywatelska dyscyplina społeczna , a nie to, że góra jest bezkarna a Naród gnojony.
  • ~antykomuch
    (2015-03-04 16:46)
    Ależ jak można.Putin nie jak Hitler,ale jak Stalin ,gorszy od Hitlera.Ten czerwony profesor ,zwany Królem ,już się na tym dobrze zna.W koncu był sekretarzem PZPR.
  • ~ajax
    (2015-03-04 12:34)
    Co do polityków zachodnich to profesor nie ma racji.Oni są niestety takimi samymi naiwnymi idiotami ja ci z lat 30.
  • ~kubi
    (2015-03-04 11:50)
    re ~v22015-03-04 11:12
    Poczytaj o historii Zaolzia z uczciwych źródeł, w jaki sposób Czesi objęli te ziemie po I Wojnie Światowej i jak postępowali z żyjącą tam polską większością, a zrozumiesz dlaczego II RP wykorzystała sytuację, by polskie Zaolzie odebrać Czechom.
  • ~HRABIA
    (2015-03-04 11:42)
    JAKIS C H U J O W Y KROL - BEZ KORONY...
  • ~lola
    (2015-03-04 09:35)
    ten pacan z tytułem plecie takie wierutne bzdury na każdy temat od 1989 roku.