• ~jachu
    (2016-07-21 20:59)
    Morda w kubeł. No rzeczywiście , język prawdziwie pisowski. A jak inna władza wygra wybory i tą mordę ci obije , to też będziesz uważał , ze wszystko ok? Przecież wygrali wybory! Czy polecisz do Strasburga na skargę, jak twoi idole robili przedtem?
  • ~costam
    (2016-07-21 20:45)
    Wolski bez problemów znalazł się w PiSbolszewi. W końcu ma wieloletnią praktykę w inne bolszewickiej partii, PZPR !!
  • ~x ten co zawsze
    (2016-07-21 21:22)
    "Dzieła" Wolskiego leżą na straganach z przecenionymi książkami i nikt ich nie kupuje. Razem z wypocinami Wildsteina, Ziemkiewicza i jeszcze paru podobnych. Telewizja która stworzy zapewne będzie cieszyć się podobnym powodzeniem.
  • ~rotmistrz pułku szwoleżerów rokitniańskich
    (2016-07-21 21:00)
    Towarzysz Wolski ("z ziemi włoskiej do Wolski", jak śpiewał Hymn Polski Jarosław Kaczyński) wreszcie czuje się młodo: hasło "ta partia wygrała i morda w kubeł" to wypisz wymaluj słowa towarzysza Hitlera, a wszak towarzysze naziści to ideowi koledzy komunistów, do których towarzysz Wolski za młodu się zaPiSał dla kariery i w których partii - sowieckiej jaczejce PZPR okupującej Polskę - pełnił odpowiedzialne obowiązki nadzorcy radia, jako szef Podstawowej Organizacji Partyjnej PZPR w "trójce". Dla idei, oczywiście, bo tow. Wolski jest człowiekiem idei. Antykomunizm PiSu to największa ściema w polskiej historii.
  • ~Dno
    (2016-07-21 20:56)
    "Ojczyznę dojną racz nam wrócić, Panie". Prezydent drwi z członków KOD
  • ~Lipa
    (2016-07-21 20:57)
    Prof. Zimmermann: Ubolewam, że mój wychowanek, prezydent Duda łamie konstytucję
  • ~ewa
    (2016-07-21 21:29)
    Ale wcześniej wygrała inna partia, ale ty nie trzymałeś mordy na wodzy.
  • ~karol terpiłowsi
    (2016-07-21 21:19)
    to czemu szczekał jak wygrywała niejaka PO?
  • ~Teraz Wolska
    (2016-07-21 22:20)
    "Człowiek idei" czy "pożyteczny idiota"?
  • ~Harry
    (2016-07-21 21:36)
    Ludzie z ideami są bardziej milsi od tych cwaniaków bezideowych.