• ~Jak zwykle nie ma pan racji, panie Zaremba!
  (2018-01-29 08:05)
  Ja po krótkim namyśle bardzo popieram te gud-łaj-skie ataki na Polskę - bo takiej dobrej roboty wychowawczej wśrod polskiej młodzieży i takiego uświadomienia jej co do istoty antypolskiego działania Ży dów nie dokonał dotychczas żaden polski rząd od co najmniej 100 lat!!! Nawet na wyjazdowych sesjach w Knesecie i nawet zakrywając dla niepoznaki teologiczne tonsurki teologicznymi krymkami!!! - I zapewne moja opinia w tej sprawie nie jest w Polsce odosobniona i wielu Polaków cieszy się wraz ze mną! - Przesyłam wyrazy ubolewania zmieszanego z politowaniem!
 • ~Niedźwieć
  (2018-01-29 08:15)
  Jakim to przyjacielem jest Szewach Weiss, człowiek który domaga się od Polski odszkodowań za holocaust?
 • ~Azz
  (2018-01-29 08:30)
  Brama z Oświęcimia powinna być podarowana Izraelowi i w budowana w Palestyniski mur na przejściu.
 • ~Azz
  (2018-01-29 08:13)
  Poczytajcie forum Eskimosów z bliskiego wschodu, od lat maza o tym aby detonować babke atomowa w Warszawie. Posłuchajcie jaka nienawiść sie w paja do Polaków od przedszkola. Ubowcy i mordercy z Katynia wychowali największego wroga polski i Polaków. Nie Rosja, ani tez Niemcy ale ten zawszony kraik z potężnym nieograniczony zapleczem pieniężnym i politycznym jest najstraszniejszym zagrożeniem dla polski i Polaków .Polska misi być bardzo ostrożna z ta jadowita żmija
 • ~44 dawniej też 44
  (2018-01-29 09:02)
  Mści się uprawiana od początku 3 RP polityka uległości i płaszczenia się, żeby nie mówić i nie robić nic co by uraziło starszych w wierze. Sami jesteśmy sobie winni. Teraz zbieramy owoce zaniechań. Izrael za pieniądze Niemców wychował już 2 pokolenia 30to-40-latków, którzy szczerze nienawidzą Polski. Dla nich Mityczni Naziści to Polacy i nic już tego nie zmieni. PS. Weiss to nie jest żaden przyjaciel Polaków i Polski. Nigdy nie powie i zrobi nic co byłoby sprzeczne ze stanowiskiem Izraela, choćby byłoby to, jak teraz, największe *********
 • ~wstalismy z kolan
  (2018-01-29 09:20)
  cus mi sie wydaje, ze juz przestalismy sie bac opinii roznych swiatowych, kongresow, zagranicznych instytutow, roznych histerykow z nad nilu i sahary - na pierwszym miejscu jest Polska - terazniejszosc i przyszlosc. Ustawa przecina wrzod, ktory w koncu trzeba bylo przeciac -jezeli ustawa przejdzie wyniki PiS poleca na 80%. I to tyle, to jest dobre. Niemcy musza placic.
 • ~Athel von Loren
  (2018-01-29 09:00)
  Marek Edelman przewraca sie w grobie gdy czyta i slyszy wypowiedzi na temat Holocaust zbrodniarzy wojenych jak Netanjahu czy Yair Lapid. Dziwje sie, ze byli wiezniowie w czasie kalamst wypowiadanych przez Anny Azari na terenie obozu Auschwitz poprostu nie opusicli sali. Polska jest suwerennym krajem i nie pozwoli sobie dyktowac warunkow i ustaw przez apartheid. Teraz rozumie oznacza Holokaust-Przemysl i dlaczego tylu znajomych wyjechalo z Izraela.
 • ~O to to...a dlaczego folksdojcz TuskAmberGold z POmyj
  (2018-01-29 08:19)
  przybijał żółwiki z Putinem? Dlaczego?
 • ~Nikodem
  (2018-01-29 09:25)
  Sprawa jest prosta. Zamknąć Auschwitz dla pielgrzymek z Izraela i publicznych przemówień izraelskich oficjeli. Powód, generalny remont, który będzie trwał latami. Zaraz im rura zmięknie. Ustawa być musi a oni nie muszą nas nawiedzać ze swoimi światłymi opiniami.
 • ~Sydonia von Borck
  (2018-01-29 08:17)
  Ja żytek codziennie rano ciągnę dr uta dla mojego niemieckiego pana ,aż PO same ja jca :-) :-) :-)
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.