• ~riddick
  (2018-04-21 12:38)
  Andrysiak, ile ci Niemcy zapłacili za to plucie na Polaków? zapisałeś sie tymi wypocinami do renegatów
 • ~Ty...and.rysiak zalecana wizyta u psychiatry folksdojczu
  (2018-04-21 14:08)
  and.rysiak sprzedajna zapluta niemiecka G N I D O ty pilnuj lepiej KALIFATBUNDESREPUBLIK swoich mocodawców ,zamachów bombowych i burdelu nazioli zza Odry g n o ju jeden :-);
 • ~sprywatyzuj sobie ciech
  (2018-04-21 12:06)
  To nazbyt łaskawe określenie. Od 30 lat Polska to cuchnący ściek dzięki solidarnym i większej części suwerena, który mimo iż wszystko mu zabrano, mimo że został niewolnikiem bez przyszłości nadal płaszczy się u stóp swoich oprawców, walczy dla nich o koryto i klaszcze kluczykom ,że za zagrabiony mu majątek budują sobie pałace za setki milionów.
 • ~przypadkowy-czytelnik
  (2018-04-21 14:59)
  Chamska , wulgarna i jak kulą w płot STYGMATYZACJA osób. Typowe AD PERSONAM , nie ad rem . Czy ten portalik zmierza ku temu, aby był czytany tylko wewnątrz kasty nienawistników anty-PiS ?
 • ~Trafnie opisał Tuska
  (2018-04-21 13:35)
  Autor tej publikacji Tuska zdefiniował bezbłędnie i chwała mu za to! Nareszcie redaktorzy zaczynają nazywać rzeczy po imieniu.
 • ~KOMENTARZ DNIA
  (2018-04-21 13:03)
  W krajach które nie doświadczyły rozbiorów i okupacji w czasach gdy kształtowały się nowoczesne społeczeństwa, te tematy przećwiczono na tyle krwawo (rewolucja francuska, wojna secesyjna itp.) aby ludzie do dziś trzymali do istniejących przecież nadal antagonizmów rozsądny dystans. Antagonizmy istnieją nadal co pokazały choćby radykalne reakcje towarzyszące wyborowi Trumpa - ale generalnie ludzie nie spieszą się do przywracania gilotyn i szubienic. My w tym czasie byliśmy pod butem, również za komuny te antagonizmy przywalone były czapą oficjalnej propagandy nacjonalistyczno-internacjonalistycznej - no i teraz to niestety wszystko wyłazi. Jak zacząć dyskusję to okazuje się że różni nas wcale nie stosunek do PiS, ale niemal do wszystkiego - czego się nie tknąć (Żydzi, klimat, obyczajowość, pogląd na historię) wyłazi rozdźwięk sięgający czasów konfederacji barskiej albo i głębiej. To nas dławi - żaden kraj, w którym ludzie nie są w stanie pójść wspólnie w święto niepodległości nie obrażając się na wzajem nie uzyska nigdy silnej pozycji. W takim stanie zawsze będziemy tylko ogonem (inni będą to nazywać dumnie "przedmurzem") cywilizowanego świata. Zaborcy i komuchy realizują swój testament naszymi własnymi rękoma.
 • ~Ty...and.rysiak sprzedajny folksdojczu
  (2018-04-21 14:06)
  and.rysiak zapluta niemiecka G N I D O ty pilnuj lepiej KALIFATBUNDESREPUBLIK swoich mocodawców ,zamachów bombowych i burdelu nazioli zza Odry g n o ju jeden :-)
 • ~ert
  (2018-04-21 15:15)
  Panie Andrysiak, a ptaka to pan masz z dykty? Bo coś mi się zdaje że tak właśnie jest...
 • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
  (2018-04-21 12:01)
  Dopóki będą żyły wszystkie te ziejące nienawiścią Macierewicze,Tuski,Kaczyńskie i inne rydzyki którzy wychowani byli na komuszym cy cu, w Polsce nigdy nie będzie dobrze!
 • ~Fan Moheru
  (2018-04-21 14:33)
  Szambo wywaliło w upalny dzień. Zapach uaktywnił muchy z zielonymi odwłokami. Przyleciały i paskudzą na forum niezdolne do jakiejkolwiek refleksji.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.