• ~77
    (2018-11-28 14:23)
    BRAVO FRAU MERKEL, bardzo dobry idea, bo jusz wstyd byc Polakiem !!!
  • ~Niemcy opanują Europę bez wojny?
    (2018-11-28 13:14)
    Jakoś nie widzę, żeby inne kraje to poparły - bo jakie ? Włochy? kraje Europy środkowej? Macron też niedługo będzie na wylocie tak jak Merkel.. Trzeba spojrzeć na sprawę z perspektywy różnych krajów, a nie tylko Niemiec. Zresztą Niemcy będą mieli coraz większe problemy wewnętrzne- imigracja, starzejące się społeczeństwo, gospodarka też już nie hula tak jak kiedyś.
  • ~uygvjb
    (2018-11-28 16:23)
    To fajnie, że Niemcy chcą się podzielić swoim terytorium z Francją, Polską, Danią Holandią, Czechami ... Ale czy trzeba zmuszać do tego inne kraje ?
  • ~kikeso
    (2018-11-28 13:19)
    Wymknelo sie starszej pani.Ona mysli i robi tak od dawana.Dlatego stawia na takich niemickich sługusów jak Tusk .
  • ~Alez
    (2018-11-28 22:17)
    Kiedy Polacy przejrza na oczy?
  • ~WR
    (2018-11-28 13:12)
    Jak tylko Niemcy oddadzą nam swoją suwerenność, to zrobimy im z Bawarii drugie Podkarpacie...
  • ~a co na to axsel
    (2018-11-28 13:29)
    jestem ZA oddaniem całkowitej suwerenności Niemców dla Polski
  • ~sec
    (2018-11-28 13:30)
    proletariusze wszystkich krajów łączcie się - lewactwo górą
  • ~gaga1
    (2018-11-28 14:18)
    Zadne panstwo europejskie nie jest zdolne do "samodzielnego" zycia!!!. Powiazania ekonomiczne, dyplomatyczne a takze militarne sprawiaja ze panstwa Europy -najbogatszego kontynentu na swiecie- jeszcze funkcjonuja. Unia Europejska wlasnie! Silna, trwala, mowiaca jednym glosem. Tylko tak przetrwamy silna konkurencje amerykanska czy azjatycka.
  • ~pola
    (2018-11-28 14:24)
    nie wzielismy was militarnie wezmiemy ekonomicznie tusk nie zdazyl za nagrod --nie wygrala partia zasprzedancow po i psl ---miala byc polska poddana na talerzu ----wiec 3 lata walcza sprzedaja polske zagranica --ta totalna opozycja zausznikow --to jest podle -psepolacy to robia --jakie to przykre --nasi dziadowie walczyli i suwerennosc i wolnosc -i ktos bedzie nam odbierac -juz raz nam to r uski zrobily wyzwolilismy sie z kolchozu i znow nas to czeka -nigdy nigdy potrafimy byc razem gdy ojczyzna nas potrzebuje