• ~Elżbieta Suchecka
    (2018-12-10 08:13)
    Banda szantażystöw .Walka o miliony Byc może że gdzies tam mamy jeszcze w Polsce kilka księży z powołania .Wstyd dla Polski aby ksiądz pchał się do polityki i I należał do bogaczy.Nie że czasy się zmieniły ale ksiądz powinien byc księdzem.To jest wykorzystywanie sutanny.
  • ~Ed
    (2018-12-10 08:39)
    Rydzyk wie że tylko szantażem wymusi na Kaczyńskim ustępstwa.
  • ~Rafał
    (2018-12-10 08:39)
    Znajdź w sieci "apel do Papieża Franciszka o ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka". Podpisz go i powiedz o nim znajomym.
  • ~Norymberdzki
    (2018-12-10 08:20)
    Zaremba jest kimś. Podpisuje się swoim nazwiskiem,
  • ~Patriota 54
    (2018-12-10 09:23)
    Na partię Pana Rydzyka będą głosować ludzie,którzy popierają PIS,jednocześnie osłabiając tą partię,mówiąc ogólnie nastąpi rozłam w PIS.Taka sytuacja odpowiada opozycji,a do wyborów nie dużo czasu zostało.Ja na pewno i moja rodzina również na partię Rydzyka głosować nie będziemy.
  • ~kizak
    (2018-12-10 07:59)
    zaremba - kim ty jesteś ?
  • ~gorszy sort
    (2018-12-10 18:37)
    Jakiego "ojca" do j.cholery??? Jest to tylko pospolity oszust i krętacz. Pana Boga już dawno przestał się bać!
  • ~Przed Bogiem i Jezusem Chrystusem zegnie sie kazde kolano !.
    (2018-12-10 12:51)
    Zastnowic sie nalezy kim jest tzw o.T.Rydzyk.Ojcem on oficjalnie nie jest,bo Biblia sprawe ojca biologicznego definiuje jasno.Ewangelia sw.Mateusza rozdzial 23 wiersz 9.Nikogo tez na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem : jeden bowiem jest Ojciec wasz Ten w niebie.Pan Jezus Chrystus modlil sie do Boga Ojca Swietego.Ewangelia sw.Jana rozdzial 17,w Biblii nie ma innych posrednikow niz Pan Jezus Chrystus,pomiedzy nami ludzmi ,a naszym Bogiem Ojcem Swietym.Pierwszy list do Tymoteusza rozdzial 2 wiersz 5 - 6.Biblia swoje ,a ludzie w Krk swoje,kto ma racje ?,Bog,jak czegos w Pismie Swietym nie ma to sie tego nie robi !.Patrzac na dzialanosc T.Rydzyka, to przeciez on nie glosi Ewangelii zbawienia przez Syna Bozego Pana Jezusa Chrystusa,on glosi to co napisane jest w Liscie do Galatow w rozdziale 1 wiersz 7 - 9.Sprawa swiecka,ten czlowiek ma dwie ojczyzny Polska i Watykan,czyje interesy on reprezentuje ?.
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2018-12-10 11:49)
    Kto na Ojca charchaczy ten na cały Kościół chachaczy! My wiemy że Ojciec jest prawdziwym przywódcą LB (Ludu Bożego) w Polsce. To za Ojcem wala miliony, to Ojciec wskazuje drogę, to za Ojcem idziemy a Kaczyński musi wysłuchiwać napomnień Ojca z nalezytym szacunkiem i wiernością. W tych czasach ataku na Kościół xe wszystkich stron tylko Ojciec daję gwarancję skutecznego oporu przeciwko kaundelizmowi, mastactwu, koprofilii i szerzącej sie onanii. Nie chcemy tu drugiej szwecji gdzie można publicznie w miesiącach letnich szarpać przyrodzenie albo drugiej Japonii gdzie można publicznie się wypróżniać.
  • ~ZXCQVB
    (2018-12-10 22:52)
    Czy finansowanie OSZUSTÓW z kleru, to dla PIS-u nie jest WIELKĄ ZŁODZIEJSKĄ aferą ?