• ~!#TAK TO WIDZĘ
    (2018-12-11 08:08)
    To że PIS jest umoczony w aferze KNF było widać po nerwowym zachowaniu Sasina w TVN o 7:30. Tylko niejasna sytuacja wywołuje strach w oczach i nerwowość wypowiedzi.
  • ~Qwerty
    (2018-12-11 07:01)
    Nie będziemy mieć do czynienia- a raczej już mamy do czynienia z ordynarnym psuciem. Na każdym polu.
  • ~Bronek
    (2018-12-11 07:53)
    Mamy do czynienia z bezczelnym i ordynarnym psuciem polskiego dziennikarstwa. A w takich wypadkach rozmiar szkód trudno nawet sobie wyobrazić
  • ~Szyba
    (2018-12-11 07:41)
    Bolszewickie metody i tyle w tym temacie !
  • ~Bingo
    (2018-12-11 08:13)
    PiS rozwala państwo Polskie juz od wielu lat. Przypominam śmierć Blidy i fałszywa kampanie leszka kaczyńskiego (popatrzcie na ojca pierwszej córki marty kaczyńskiej na zdjęciu rodziny)
  • ~De
    (2018-12-11 09:28)
    Na KNF rocznie Polacy z podatków przeznaczają 230 milionów zł by pilnowali finansów i teraz pytanie czy pilnują i czy pilnowali
  • ~NIEZALEZNY POLITYK
    (2018-12-11 08:42)
    WSZYSTKIE te niesprawdzone sensacje w sprawie KNF nie przebija afery VAT gdzie POLACY zostali okradzieni przez MAFIE RZADOWA PO PSL NA sume pol biliona zl[wtym fundusze emerytalne] i zeby ukryc ta afere wyciaga sie trupa z szafy zeby ratowac wlasne D.....SKA przed wymiarem niesprawiedliwoscji [sprawiedliwosc nie przechodzi mi przez gardlo gdy pomysle o polskiej sekcje sadowniczej]ichwyta sie wszystkich metod raczej pasujacych do marnego kryminalu niz do rzekomych faktow.
  • ~De
    (2018-12-11 09:11)
    Nadzorować za nasze podatki i straty na miliardy ale oczywiście afery nie więc dziennikarzu po takie instytucje istnieją tracimy podwójnie za ich wynagrodzenia i za wyłudzenia kredytów. Bronią się ostro we wszystkich mediach ich pokazujecie A kiedy pokażecie oszukanych nie oskarżonych
  • ~tele
    (2018-12-11 09:33)
    To wszystko przy Amber Gold to pikuś! Porównajcie przypuszczalną łapówkę wartości 40 milionów i ludzie w Amber Gold tracący 862 miliony. Więc o czym mowa?
  • ~Deutsches leitung Ofizier
    (2018-12-11 07:39)
    Ja gut liebe Kristof. Ich liebe deine Opunion, weil das ist sehr gut fur Grosse Deutschland. Du must eine Nagroda haben. Und deine Kammeraten aus Der Dziennik auch!!!