• ~edmonton
  (2018-12-28 13:24)
  Jak pisiata sitwa traktuje niepełnosprawnych widzieliśmy podczas ich protestu - pisowska "elita" nowych panów ma dla tych ludzi jedynie kopniaka i hejt nasłanych zwyrodniałych troli internetowych. To cecha ludzi prymitywnych.
 • ~m-53
  (2018-12-28 14:14)
  Reklama rewitalizacji warg sromowych bardzo pasuje do tego dziwnego artykuliku - sam pan ją wybrał??? A przy okazji - czemu to akurat Kościół (w domyśle katolicki) a nie np. Synagoga czy Świadkowie Jehowy został wywołany do tablicy. No i czemu pomija pan organizacje pozarządowe, które wolą zajmować się pieskami. I w końcu główny odpowiedzialny, rząd. Przypomnę - Mazowiecki, Pawlak, Suchocka,Miller, Bielecki, Buzek, Tusk (najdłużej urzędujący)
 • ~De
  (2018-12-28 14:08)
  Najbardziej niepełnosprawnym zaszkodziło szkolnictwo integracja ze sprawnymi dziećmi mają taką samą wiedzę tylko że nie umieją znaleźć sobie pracy bo każdy pracodawca przyjmie pełno sprawnego szkoły integracyjne były zabójcze dla dzieci chorych i nadal są. Dzieci niepełnosprawne muszą być uczone kierunkowo na przykład informatyka języki obce ochrona mienia itd rządy PSL SLD PO PiS tego nie rozumieją a biedak chory na wózku liczy tylko na zasiłek
 • ~Lilu
  (2018-12-28 15:54)
  Po prostu w narodzie od "Solidarności" ludziska nie pamiętają czym solidarność jest, to nie to samo co wrzucić raz do roku pieniążek na Owsiaka, choć godne pochwały. Poza tym, Panie Wróbel, wiedza czym jest polityka społeczna w Pl leży. Wielka szkoda
 • ~ich splodzone dziela szybko znikaja nawet z portali
  (2018-12-28 19:31)
  coraz bardziej widac ze wielu pisze do gazet bez pojecia i bez talencia, a pisza bo zyc z czegos trzeba, ale sa niepoczytni, a dziela przez nich splodzone szybko znikaja nawet z portali, tworcy z epoki kamieni kupy nie nadazaja z postepem, tkwia uporczywie ze swoimi wyobrazeniami na rozdrozu, chca cos nam tlumaczyc, cos poradzic, wskazac, ale sami nie wiedza w co wdeptuja. Ciezki to kawalek chleba, jesli trafilo sie w nieodpowiedni fach, oj trudny do ogarniecia.
 • ~kupa kamieni
  (2018-12-28 21:06)
  rzeczywiście polski suweren w istocie jest niepełnosprawny. tylko taki czołga się u stóp solidarnych którzy go ograbili z majątku sprzedali bandytom i traktuje ich jak śmieci..
 • ~utylizator styropianu
  (2018-12-30 09:32)
  cytuję "bo w rzeczywistości ówczesna ekipa mogła bardzo łatwo wrzucić Polskę w koleiny państwa postkomunistycznego, a tylko z wielkim trudem mogła wprowadzić w koleiny państwa okołokapitalistycznego, odwołując się do wizji sukcesu zaradnych i pędzących do roboty. Na szczęście wybrała tę drugą drogę." Niestety ówczesna ekipa wprowadziła nas w bagno feudalizmu Panie Wróbel, ponieważ ogłupieni ideąfiks liberalizmu, przestali się całkowicie pochylać nad losem WSZYSTKICH Polaków, a nie tylko niepełnosprawnych.
 • ~Maro
  (2018-12-29 09:20)
  Ja bym dodał, że wszelkiej maści "strona społeczna" walczyła wyłącznie o renty i emerytury. Skutek jest taki, że mamy 2018, a świadczenia socjalne to w dużej części kasa dla ludzi, którzy powinni pracować. Miało to sens w czasach bezrobocia ale dziś jest okradaniem osób, które naprawdę potrzebują pomocy. W tej sytuacji obniżenie wieku emerytalnego to zbrodnia na narodzie.
 • ~burak
  (2019-01-02 13:30)
  Jestem osobą na wózku inwalidzkim ostatnio byłe w sanatorium w Busku Słowacki budynek Rafał ? Dostałem pokój malutki nie przystosowany do wózka - pokoje przystosowane dali dla sprawnych bo po remontach -sprzedali .....dla tych z NFZ resztki .Tak traktuje Państwo i jego instytucje niepełnosprawnych
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.