• ~De
  (2019-01-11 10:16)
  Świadomość ludzi że nie wolno ogrzewać mieszkania butlą gazową jest bardzo mała, przed tą tragedią na pewno dużo ludzi odwiedziło ten escape room i nikt nie reagował tu żadna władza na głupotę nie pomoże Nikt nie pomoże wróblowi gdy sobie uwije gniazdko na płocie przed kotem
 • ~Bingo
  (2019-01-11 08:39)
  Oczywiście że potrzebne sa procedury prewencyjne które sa przestrzegane. Ale państwo psuje się od głowy. Pisowskie rozbijanie samochodów, usuwanie pilotów którzy przestrzegaja procedur to jest rozwalanie państwa. Dziwna jest też satysfakcja z jaka Wróbel konstatuje że Polska jest państwem z tektury. W końcu wystarczy żeby każdy przestrzegał reguły żeby z tektury nie była.
 • ~miś
  (2019-01-11 09:58)
  Dziwne trochę porównywanie ograniczenia procederu handlu narkotykami (bo dopalacze to narkotyki), z tragicznym wypadkiem dzieci. Wszystkie państwa walczą z handlem narkotykami i wszystkie bez skutku. Wszystkie zatem są z dykty, jak to wynikałoby z artykułu. A w drugiej sprawie - raczej zamilczmy. Jest Prawo Budowlane i zdrowy rozsądek i to powinno wystarczyć.
 • ~Ilu jeszcze bedzie takich wroblow w mediach.
  (2019-01-11 11:11)
  Kto to jest ten Wrobel ,ze pisze w takim tonie ,Chyba jeszcze jeden przyglup ,ktory probuje zaistniec ,latwo jest po fakcie krytykowac ,A ja sie spytam Wrobla a gdzie byles wczesniej inie pisales tego co teraz ,No gdzie ,? Radze sie popukac w lepetyne zanim cos sie zacznie pisac .Nieszczescia byly ,sa i beda i nalezy wyciagac wnioski i przeciwdzialac ,ale na tragedii nie nalezy sie pastwic i zbijac taniego poklasku !
 • ~cycata baśka z mokotowa
  (2019-01-11 11:19)
  Ten Pan sprawia na mnie wrażenie dziennikarza mądrzejszego od każdego innego dziennikarza i dziennikarza mądrzejszego od każdej władzy zarówno krajowej jak i zagranicznej. Tak mi się wydaje...
 • ~Warszawiak
  (2019-01-11 11:58)
  Ogłupiałe ptaszysko napisało ten tekst!
 • ~[ ╲╱]☂[├─┤]
  (2019-01-11 12:13)
  Myślę ze pan redaktor wyciąga złe wnioski... nie zauważam nagonki na escape room a jedynie zmiany w przepisach które pozwolą na miejmy nadzieje unikniecie w przyszłości takich przypadków - do do drugiej części, tak Polska jest państwem z dykty i paździerza i to się nie zmieni bo jest to korzystne dla tzw "elit"
 • ~Skory
  (2019-01-11 23:41)
  Przepisy bezpieczeństwa pożarowego i higienicznych warunków dla ludzi w budynkach są ustalone na śwatowym poziomie.Co z tego kiedy tak użytkowany obiekt z takim rodzajem działalności (osoby nieletnie,gry skoplikowane ograniczające zdolność natychmiastowej ewakuacji z powody braku drzwi przeciwpanicznych itp.Ogrzewanie gazowe przenośne wydzielające produkty spalania do pomieszczenia bez wentylacji,W konsekwencji zgony i sroga odpowiedzialność.Wszyscy zainteresowani powinni wyciągnąć racjonalne wnioski tak z zakresu użytkownika obiektów,akcji ratowniczych i prawdy dla poszkodowanych.
 • ~białas
  (2019-01-12 23:06)
  Czy dopiero po dramacie jakie nastąpił w Koszalinie dostrzeżono konieczność kontroli takich obiektów i zmiany prawa. Wyniki kontroli wskazują, że były podstawy prawne do kontroli przez organy państwa. Czy jest zatem konieczność zmiany prawa? Decyzje niekorzystne dla prowadzących działalność jednak wydano. Nikt z uprawnionych/zobowiązanych do kontroli nie został ukarany za "nieróbstwo". Szefowie tych urzędów/organy nawet nie zostały w mediach negatywnie oceniane. Redaktor ma rację oceniając tak władze/państwo.
 • ~Don Carlos
  (2019-01-11 23:57)
  Panie Janie kochany, Co ma piernik do wiatraka (po co pan wtrąca w tę sprawę Tuska). Pan jak przystało na prawdziwego PiS-owskiego "czekistę" zawsze chce pomóc swojej już upadającej czeredzie, ale tym razem spadł pan z Księżyca i mówi pan nie na temat. Zamiast paplać jęzorkiem szkodząc Bogu ducha winnemu człowiekowi, proponuję ugryźć się w ten jęzorek, bo sprawa ma inną przyczynę - brak regulacji prawnych w przedmiotowej sprawie m.in. wymagających kontroli tej działalności pod względem bezpieczeństwa p.poż.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.