• ~Nic nowego na froncie wschodnim
    (2019-05-11 22:43)
    Bo komunizm to nie czołgi na ulicach, pałki ZOMO i czarne okulary generała. Tak było również w Chile. Komuna to stan umysłu o takim podejściu do obywateli oraz przedsiębiorców, widzący w każdym potencjalnego złodzieja.
  • ~qq
    (2019-05-11 21:45)
    Nemecki alfons w obronie globalnego burdelu który doprowadził do brexitu dzięki swej inteligencji....
  • ~zatroskany
    (2019-05-12 10:20)
    Mamy państwo dla klasy próżniaczej gdzie ogromne roszczenia finansowe rozbuchanych grup biurokratycznych zagłuszyły wytwórczość która jest jedynym gwarantem dobrobytu.
  • ~Sokular
    (2019-05-12 08:36)
    Zanim zaczniecie pouczać Polaków rozliczcie się z nimi za "zyskowne polise" na których okradliście ich w sumie na setki milionów w tym mnie zniknęła kwota równa 3letniemu uposażeniu..............Jak w innych sprawach pokrętni "nauczyciele" świata
  • ~kebabowy wyklęty, Bolandia
    (2019-05-12 09:35)
    Wszyscy banksterzy gadają tym samym głosem. Tak.
  • ~??????
    (2019-05-11 21:03)
    W krainie Amber Gold i komisji śledczych stwierdzenia złodzieja że ponosi koszty i podatek ktoś musi mu nadrobić dobrze jest zadać mu pytanie od kiedy założył własną UE......podszytą głębokim komunizmem z zaległościami do odrobienia z czasów towariszcza Gierka...
  • ~guest
    (2019-05-11 23:03)
    Myślę, że Niemiaszki zacierają ręce na taki stan polskiej gospodarki. Nie muszą się obawiać konkurencji...
  • ~Anonim
    (2019-05-12 11:52)
    Wiceminister finasow ktory zostaje prezesem banku komercyjnego to korupcja. Jedynym powodem dla ktorego ten pan zostal prezesem banku niemieckiego byla chec wplywania na polityke finansowa panstwa polskiego.