• ~adammek
    (2019-05-16 21:15)
    Szczują, bo chcą walczyć z PiS , z Polską. lobbują . Atak na kościół Tuska, teraz ten film, na jesieni film o SKOKACH. Scenariusz piszą panowie z SB. Nie zauważyli, że teraz jazgot jest tylko w GW i TVN, a ludzie wymieniają się uwagami i przemyśleniami na Facebooku...
  • ~De
    (2019-05-16 21:50)
    Jak rządziła platforma to nie miał odwagi zrobić takiego filmu
  • ~Urban
    (2019-05-16 21:21)
    SB Bros Pictures przedstawiają. Dlaczego panowie bracia nie było was gdy pisany był list przez prof. Wandę Półtawską w 2001 roku? Gdy alarmował ks Isakiewicz Zalewski?
  • ~kotek
    (2019-05-16 21:36)
    Czy za tym filmem stoi MOSAD? osłabienie kościoła, jątrzenie, walka z PiS to robi środowisko TVN i Sekielski . Służby powinny to zbadać
  • ~Andy
    (2019-05-16 22:21)
    Proszę, na początku miałem nadzieję, że za filmem były dobre intencje. Ale zmierza to dokładnie w kierunku o którym mówili niektórzy publicyści. Próba umazania Jana Pawła II ********* Nie ma żadnych dowodów na to że papież coś ukrywał, ale bez przerwy próbuje się go powiązać z tematem.
  • ~xyz
    (2019-05-16 22:03)
    Na wymioty się zbiera, jak się czyta trollowski hejt!!
  • ~NOR
    (2019-05-16 22:23)
    Tego badziewia zrobionego przez tych szamanow nawet nie chce splunac , takie lajno hehehe
  • ~Ustawa447
    (2019-05-16 21:34)
    Ciagle trwaja naciski na wprowadzenie zapisow ustawy 447, roszczen na 1 BILION PLN, w nieruchomosciach. To jest realna grozba przejecia terytorium Polski. Nasze dzieci befa goscmi w swoim kraju.
  • ~i to by było na tyle
    (2019-05-16 23:06)
    Szczucie na Jana Pawła II STANIE WAM W GARDLE. Psy szczekają, ale szybko wróca do budy
  • ~Xsiontz