• ~dragon
    (2019-07-05 11:32)
    ale POwcy tego nie zrozumieją, im zależy na tym co mówią Niemcy i Francja,
  • ~bertom
    (2019-07-05 12:00)
    Bardzo madra i rozsadna opinia ale czy PO i cala tzw. Koalicja to rozumie , oni lubia sluchac naszch poteznych sasiadow i grzecznie wykonywac ich polecenia, oczywiscie ze w interesie Niemiec nie jest silna Polska, niestety taka jest prawda
  • ~Igor
    (2019-07-05 12:01)
    Jak der dziennik tę opinię wypuścił nie wiem. Przecież to ewidentnie przeciw interesom Niemiec.
  • ~prezes
    (2019-07-05 12:17)
    bardzo madry tekst-az dziw bierze,ze go tu zamiescili,bo jego tezy umacniaja tezy PiS o wlasnej drodze do dobrobytu, o trzymaniu sie zlotowki,o nie wchodzeniu do strefy euro.
  • ~antyPiterek
    (2019-07-05 12:26)
    TuSSk i Balcerek chca przyniesc Polsce dobrobyt dla siebie, w postaci Euro i dziur podatkowych
  • ~poprostu
    (2019-07-05 12:31)
    Wyjść z międzynarodowego funduszu walutowego i Banku światowego........będzie taniej bez kagańca
  • ~Dark in Poland
    (2019-07-05 11:58)
    A PiS uznał że rozwój to inwestycja 500+ w krowe i 200+ w ś.w.i.n.i.e ... zamiast w High Tech. Jakia władza takie decyzje ... ale tak jak pinokio Mateusz ściema developer i oszust developer K zabierają się za usprawnianie gospodarki
  • ~niby-zgoda
    (2019-07-05 12:35)
    "Róbcie to, co robią inni, a nie to, co mówią żebyście robili" - tyle że trzeba wiedzieć co należy robić ... jak sadzę autor nie miał na myśli władz Wenezueli czy nawet Turcji, albo Rosji
  • ~Rychu
    (2019-07-05 12:31)
    Dzięki PO Polska mądrze uniknęła załamania gospodarczego w Europie, zachowała swoją walutę i większość mieszkańców o małych i średnich dochodach przeżyła kryzys bez utraty życiowego dorobku.
  • ~dasa
    (2019-07-05 12:27)
    Ależ głęboka analiza, nie ma co. Jakieś konkrety może a nie srututu bez sensu?