Nowy urząd do walki z... biurokracją

| Aktualizacja:

Premier Donald Tusk poinformował we wtorek o powołaniu Adama Jassera na pełnomocnika szefa rządu do walki ze zbędną biurokracją. Do jego zadań będzie należało monitorowanie projektów ustaw trafiających pod obrady rządu pod kątem spełniania wymogów deregulacji.

wróć do artykułu
  • ~czarna wolnośćpolski
    (2010-08-31 15:34)
    to palestynczyk wróg izraela, adam jasserr niech walczy zklechami czarną biurokracją
  • ~henryk r.
    (2010-08-31 15:37)
    to po jaką cholerę utworzono komisję Palkota "przyjazne państwo"?
  • ~ROBEN
    (2010-08-31 15:51)
    Odnotowujemy kolejny wzrost zatrudnienia biurokracji przez TUSKA.
    Premier walczy z ograniczeniem finansów państwa.
  • ~Drzazga 101
    (2010-08-31 15:53)
    O Matko, ale jaja, jak berety ! No nic głupszego nie mógł zrobić McDonald, jak ustanowić kolejnego urzędasa od walki z biurokracją, na podobieństwo naszej ulubionej Julci od walki z korupcją. Panie Premierze - to już przestaje być śmieszne. Długo jeszcze Pan ma zamiar tak się kompromitować ? Bo mnie już brakuje konceptu, żeby Pana sekować, a już myślałem, że jestem najinteligentniejszym gostkiem w promieniu 1.000 mil morskich, ale swoimi idiotycznymi pomysłami Pan mnie słabi i nie mam już pomysła, jakby tu Panu dopi****lić. Z poważaniem. - Drzazga 101 -.
  • ~Karol
    (2010-08-31 16:48)
    To syn Arafata. Sam nie będzie czytał, nie wiadomo też czy mówi po polsku. Trzeba mu dużo urzędników, którzy będą walczyli z biurokracją poprzez tworzenie przepisów.
  • ~dojrzaly
    (2010-08-31 16:56)
    Zamiast poprawy finansów publicznych Tusk wydał walkę biurokracji tworząc nowe urzedy. Już głupszych decycji ten POpapraniec wymyślić nie mógł.
    To jest rząd POlimatołków i POpaprańców. Jak długo jeszcze???
  • ~CYGA
    (2010-08-31 17:10)
    Cholera , to już tak 'aktoreczka" ze spalonego teatru - Pitera nie wystarcza do brania naszych pieniędzy ? - trzeba następnego i następny stołek nicnierobienia i dobrego zarobienia. ŁOBUZERIA NIERZĄDOOWA.
  • ~Obywatelski Ruch Oporu
    (2010-08-31 17:38)
    Mamy juz pani Pitery Urzad do walki z korupcja z wymiernym efektem: afera hazardowa i kilka pomniejszych.
    Teraz bedzie Urzad do walki z biurokracja z efektem natychmiastowym: trzeba placic dodatkowe pieniadze na biurokracje pana Adama Jassera i jego orszaku.
    Gonic zlodziei z PO!
  • ~Wściekła
    (2010-08-31 17:58)
    To dostanie furę, komórę i sekretarkę?Swietna walka z przerostem administracji!Mają ludzi w pogardzie!Myslą ,że wszyscy są odiotami
  • ~ser
    (2010-08-31 20:06)
    Nie poiwedzą co zrobił Palikot w tej kwestii w Przyjazne Państwo dla kogo? i jakie?
  • ~oldi
    (2010-08-31 20:11)
    tylko ukończenie kierunku historia gwarantuje sukces zawodowy i możliwość dzierżenia najwyższych stanowisk w państwie
  • ~Mrożek
    (2010-08-31 20:25)
    Oto patent Tuska na ogranicze rosnącej armii urzędników
    Przyjąć nowych biurokratów do walki z ... biurokracją.
  • ~edward 1,5 roku art.46 Dekr.o St.Woj
    (2010-08-31 20:33)
    Jak odbiurokratyzować Państwo?
    Odp:Zatrudnić nowych urzędników
  • ~..
    (2010-08-31 21:12)
    Osiagniecia komisji palikota sa tak wielkie ze dlugo by pisac. Szczegolnie w dziedzinie autopromocji.
  • ~zelek_akuku
    (2010-08-31 21:16)
    poziom tego kabaretu jhest coraz bardziej wnerwiajacy
  • ~Balbina
    (2010-08-31 21:42)
    Walczący rząd! Żeby cos zwalczyć najpierw to POwołują. Kretynizm i brak zdrowego rozsądku. Tak to już jest, kiedy do władzy dojdą "chlopcy z POdwórka"", kradnący zabawki...
  • ~kasienka----asienka
    (2010-08-31 21:47)
    Donald Tusck jest tak absurdalny i beznadziejny, ze trudno sie powstrzymac od smiechu.
    Donald Tusck zapewne znowu JEST WSCIEKLY... Smieszny maly, wylenialy, ABSURDALNY kurdupel.. Na widok tego fircyka jak z podrzednego wodewiu dostaje mdlosci.. ...
  • ~misiek
    (2010-08-31 21:49)
    Czy jeszcze niewystarczająco Polska jest zderegulowana?! Przecież wszystko sie sypie...
  • ~vonJungingen
    (2010-08-31 22:01)
    Jasser Araffat, i to tyle w temacie.
  • ~cycorz
    (2010-08-31 22:10)
    Wpadła bomba do chałupy, rozwaliła kawał dupy.