Order dla Michnika i Bieleckiego. Kapituła się sypie

| Aktualizacja:

Wygląda na to, że w Kapitule Orderu Orła Białego poza prezydentem pozostanie tylko jeden członek. Andrzej Gwiazda zapowiedział w rozmowie z tvn24.pl, że jeśli informacje o odznaczeniach dla Adama Michnika, Jana Krzysztofa Bieleckiego, Aleksandra Halla i bpa Alojzego Orszulika się potwierdzą, zrezygnuje.

wróć do artykułu
  • ~tarłowski
    (2010-11-05 12:25)
    bardzo to obchodzi zwykłych zjadaczy chleba...
  • ~Pola
    (2010-11-05 12:26)
    Wstyd i hanba. Wiemy kim jest gafonoga Komorowski.
  • ~999
    (2010-11-05 12:28)
    I dupa zimna!!!
  • ~naród polski
    (2010-11-05 12:29)
    brawo, panu Michnikowi dawno się order należał.
    redaktor Michnik to dziennikarz i felietonista który pisze prawdę o bandytach złodziejach i rożnego rodzaju syfach którzy zbezczeszczając Polskę a teraz opluwają Michnika .brawo polska jest dumna z Adama Michnika
  • ~WAWA
    (2010-11-05 12:31)
    I BARDZO DOBRZE!!

    WYWALIĆ TA CALA ROZGWIAZDĘ, NIECH LEPIEJ BŁĄKA SIĘ PO GÓRACH I WZYWA TOPR NA POMOC...

    ZA KOMUNY GWIAZDA MIAŁ SWOJE ZASŁUGI, ALE JAK NASTAŁA WOLNOŚĆ TO SIĘ NIESTETY STRASZNIE STOCZYŁ, A JESZCZE DODATKOWO KROTKI ZLASOWAŁ MU MOZG DLA SWOICH KORZYŚCI POLITYCZNYCH...
  • ~stanczyk
    (2010-11-05 12:32)
    proponuje do zestawu orderu właczxyc Niesiolowskiego i Palikota...
  • ~internauta_kosmonauta
    (2010-11-05 12:33)
    "ZGODA Q...WA BUDUJE!"
  • ~peło
    (2010-11-05 12:35)
    I o to chodzi. Będzie robił POszczędności orderami szczelał jak armata ukryta w krzakach..
  • ~Wujek
    (2010-11-05 12:38)
    Nie wierzę - Chrzanowski pozostanie! Dlaczego?
  • ~pawel50
    (2010-11-05 12:40)
    Tak trzymać...obecność pana Gwiazdy tylko obniżała range tego orderu o Nizińskim nie wspomnę...nikomu żal nie będzie po tym panu
  • ~Zbysiu
    (2010-11-05 12:42)
    Panie Wieslawie Chrzanowski, miej honor i godnosc do konca, nie rozmieniaj tego na drobne. ZREZYGNUJ!
  • ~ola
    (2010-11-05 12:43)
    baba z wozu koniom lżej, i bardzo dobrze
  • ~Drzazga 101
    (2010-11-05 12:44)
    O Matko, no to kolejna wpadka Pana Prezydenta. Ciekawe tylko, czy SAM, bez ŻADNYCH konsultacji, poza oczywizda z McDonaldem, zadecyduje, czy też się dyplomatycznie wycofa z tych nominacji. Gdyby to zrobił SAM, no to te odznaczenie miałoby - przepraszam za wyrażenie - ******** znaczenie - bo nadane nie jakby z WOLI NARODU, czyli też i Kapituły i stałyby się taką blaszką Stały Klient, jaką można dostać w niektórych supermarketach i którą się okazuje przy kasie. Hej !-
  • ~doświadczony
    (2010-11-05 12:45)
    Następny w kolejce do orderu Kiszczak i potem Putin.
  • ~rafał 22
    (2010-11-05 12:45)
    niedługo order od Komorowskiego dostanie Jaruzelski ;/
  • ~kolega zbyszka
    (2010-11-05 12:50)
    Zgoda q-rwa ma być, bo jak nie to wp...ol
  • ~Jozek Kaliniak
    (2010-11-05 12:50)
    WSTYD I HANBA! JAKI PREZYDENT TAKIE ODZNACZENIA !!
    Wykonal polecenie wladz wyzszych z poza Polski !!
  • ~szkoda slow!
    (2010-11-05 12:51)
    'chonorowe' esbeki, ubeki i zlodzieje - LACZCIE SIE!!
  • ~Oko Jara
    (2010-11-05 12:51)
    Znikajcie pisiory kacze pomioty precz. Zawsze lepiej odejść samemu niż być
    wywiezionym na taczkach. Tak się kończą kariery miernot wyniesionych do godności przez wodza- małego furerka Che Guevarkę, takiego tyci tyci
  • ~helena
    (2010-11-05 12:51)
    teraz o wszystkich nominacjach ,najpierw wiedzą zainteresowani,potem media a dopiero potem kapituła ...ale siara ,czyli jednak mamy ''demokrację reglamentowaną;; liczą sie koneksje a nie zasługi ???

Może zainteresować Cię też: