Order dla Michnika i Bieleckiego. Kapituła się sypie

| Aktualizacja:

Wygląda na to, że w Kapitule Orderu Orła Białego poza prezydentem pozostanie tylko jeden członek. Andrzej Gwiazda zapowiedział w rozmowie z tvn24.pl, że jeśli informacje o odznaczeniach dla Adama Michnika, Jana Krzysztofa Bieleckiego, Aleksandra Halla i bpa Alojzego Orszulika się potwierdzą, zrezygnuje.

wróć do artykułu
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2010-11-05 13:08)
    NIEDŁUGO WSI-ŻYRANDOL BĘDZIE RZĄDZIŁ SAM , WIDAĆ DO CZEGO MAFIA GŁUPKÓW DOPROWADZA ...KILKA MILIONÓW ZWIĘKSZYŁ BUDŻET WSI-ŻYRANDOL PONOĆ NA ORDERY , TERA Z TYCH ORDERÓW WSI-ŻYRANDOL MOŻE SOBIE ZUPĘ GOTOWAĆ ...

    SKRÓT PO = PROPAGANDA - OGLUPIANIA , NARODU ...
  • ~szkoda slow!
    (2010-11-05 12:51)
    'chonorowe' esbeki, ubeki i zlodzieje - LACZCIE SIE!!
  • ~arlu
    (2010-11-05 13:34)
    to typowe dla pisiakow , innym reki nie podadza
  • ~ja ja
    (2010-11-05 13:00)
    Do kapituły wejdą "zasłużeni ludzie honoru" : Kiszczak, Jaruzelski , Pieronek, Urban, Życiński . Jak któryś nie ma O.B. to się mu da - a co !
  • ~obroncy krzyża
    (2010-11-05 14:39)
    Odchodzi,- krzyz na droge oszołomie !
  • ~maximus
    (2010-11-05 13:07)
    Teraz Palikot i Niesiołowski będą z Komorowskim odznaczać. Najpierw Michników, a potem Żakowskich, Lisów, Wojewódzkich i cały TVN.
  • ~W.P.
    (2010-11-05 13:27)
    Bronko z Ruskiej Budy może dać teraz szansę Wujowi Tadkowi (Tadeuszowi Małopolskiemu) i Dziecięciu Bieruta (Jasiowi Litwińskiemu), bo spali na STYROPIANIE i KŁAPALI JĘZORAMI. Będzie to zacna KACAPIOKAPITUŁA Unii Wolności od odpowiedzialności.
    Panowie Andrzej Gwiazda i Bogusław Nizieński nie muszą być tam dla OZDOBY. Mają słuszną ODRAZĘ do takiego CHAMSKIEGO postępowania Bronka. Takie kandydatury (kreatury) jakie Bronko z Ruskiej Budy chce odznaczać to HAŃBA i ludzie honoru nie powini wkładać ręki do SZAMBA. W wolnej Polsce nie powinno mieć miejsca odznaczanie ludzi szkodzących Polsce i Polakom, bo to jest NIESMACZNE i ZŁY PRZYKŁAD NA PRZYSZŁOŚĆ !!!
  • ~Tomek z W-wy
    (2010-11-05 12:59)
    Odchodzą ludzie Kaczyńskich. To całkiem naturalne.
  • ~obserwator
    (2010-11-05 13:48)
    Teraz dopiero okazuje się w ilu miejscach byli zatrudniani. I w IPN i w kapitule i kto ich tam wie gdzie jeszcze. Trzeba było już dawno ustąpić, a nie teraz udawać bohaterów. W Polsce są także inni i dużo mądrzejsi.
  • ~peło
    (2010-11-05 12:35)
    I o to chodzi. Będzie robił POszczędności orderami szczelał jak armata ukryta w krzakach..
  • ~internauta_kosmonauta
    (2010-11-05 12:33)
    "ZGODA Q...WA BUDUJE!"
  • ~jawu
    (2010-11-05 14:26)
    Myslę, że to właściwa reakcja na takie nominacje. Coś w Polsce musi być tak wielkiego by wreczac to osoba które na to zasługuja, a nie swoim bybrańcom. Nadanie tego odznaczenia Michnikowi, moim zdaniem jest niewłaściwe.
  • ~Realna WaWa
    (2010-11-05 13:32)
    Komorowski przyznając to odznaczenie michnikowi pokazał swą 'wielkość' ...
    Wybraliście takiiego osobnika to teraz wy również ponosicie współodpowiedzialność za te nienormalne decyzje.
    Chcieliście obciach ito go macie po prostu.
  • ~Oko Jara
    (2010-11-05 12:51)
    Znikajcie pisiory kacze pomioty precz. Zawsze lepiej odejść samemu niż być
    wywiezionym na taczkach. Tak się kończą kariery miernot wyniesionych do godności przez wodza- małego furerka Che Guevarkę, takiego tyci tyci
  • ~pawel50
    (2010-11-05 12:40)
    Tak trzymać...obecność pana Gwiazdy tylko obniżała range tego orderu o Nizińskim nie wspomnę...nikomu żal nie będzie po tym panu
  • ~Pytia z Wyroczni
    (2010-11-05 12:57)
    'normalny obywatel' MA SWIETA RACJE ! POlska stoi nad przepascia!!
  • ~Kalder5
    (2010-11-05 14:10)
    Trzeba pochwalić dymisje Gwiazdy i Nizińskiego, choć to posunięcia spóźnione o kilka lat to na pewno pozytywne.
  • ~stanczyk
    (2010-11-05 12:32)
    proponuje do zestawu orderu właczxyc Niesiolowskiego i Palikota...
  • ~Sioban
    (2010-11-05 14:17)
    Panie Gwiazda krzyż ci na drogę !!!
  • ~jancz
    (2010-11-05 13:27)
    No to wreszcie zrobią miejsce dla Palikota, Niesiołowskiego, Bartoszewskiego. Swój do swego po swoje - pisano przed wojną. Na deser może być jeszcze Wojewódzki. Elita!

Może zainteresować Cię też: