Rokita: Kluzik wymyśliła bajkę o Ziobrze

| Aktualizacja:

Nelli Rokita działania swojej byłej partyjnej koleżanki Joanny Kluzik-Rostkowskiej ocenia bardzo krytycznie. To prowokacja PR, manipulacja polityczna – twierdzi.

wróć do artykułu
  • ~margarita1
    (2010-11-08 21:53)
    Czu nie mozna zapytac kogos innego o komentarz ? przeciez pani Nelly Rokita cos probuje powiedziec ale wychodzi jak zwykle kociokwik co to niby ma byc ciekawie ale sens trudno uchwycic.
  • ~Bull
    (2010-11-09 00:30)
    Paszczak i Mydło dostali instrukcję, jak dezawuować posłankę Kluzik. Mają odbierać jej powagę i wiarygodność. Paszczak więc insynuuje, że Kluzik opowiada bajki, a Mydło sugeruje, że posłanka zachowuje się jak dziecko.
    Paszczak i Mydło są wystarczająco infantylni w swej argumentacji, aby ją uwiarygadniać. Ciekawe, kto wymyślił tę powalającą instrukcję: sam naczdyrdups czy też Dulski lub Zorro?
    Teraz piękna Nelly powtarza tę samą instrukcję-bajkę o bajce. Czy naprawdę tęgie umysły z biura politycznego KC PIS nie potrafią wymyślić lepszej "bajki", żeby wiarygodnie dezawuować wykopane koleżanki? Za chwilę o bajce będzie prawił Czarnecki, a potem instrukcję powtórzy Szczypińska i Kempa. I tak dalej!
    Towarzysze z PIS-u: pamiętajcie, wersja obowiązująca jest taka: 'Kluzik opowiada bajki i zachowuje się jak dziecko". Kto się wyłamie - kopa w d...!
  • ~arthur
    (2010-11-08 23:32)
    dziwie się ,że Kaczor tak pózno dał łomot jakubiak i kluzik.To one są winne przegranej kampanii Kaczora.Tylko gdyby się odwołali w kampani do tragedii smoleńskiej to kaczor wygrał by wybory.A tak była to czysta manipulacja w wydaniu tych pań.
  • ~Do-T-rex
    (2010-11-08 23:42)
    Palikot o Kluzik dzisiaj powiedział,że wykorzystanie karty smoleńskiej w kampanii,odebrało by Komorowskiemu zwycięstwo i jej zawdzięczamy,ze J.Kaczyński nie wygrał wyborów i jest w stanie przyjąć ją jako honorowego członka poparcia.
  • ~rychu
    (2010-11-09 03:37)
    Nelly, wracaj !!! na planete malp, tam twoje miejsce - i intelektualnie i z wygladu !!!
  • ~Mina
    (2010-11-08 23:51)
    Nie dość; że przegrał przez nią wybory, to jeszcze potem musiał wysłuchiwać jaką to maskę przywdział. A gdyby był sobą, nie milczał o Smoleńsku to wygrałby w cuglach, bo taka była wtedy atmosfera.
    Ja byłam wściekła na tę jego powściągliwość, bo czułam że to się nie opłaca. A PO od razu wywlokła trumnę Blidy!
  • ~kasienka----asienka
    (2010-11-08 23:54)
    Od zawsze mowie, ze gdyby nie zrobiono w kampanii z Jaroslawa misia przytulanki ,to dzis bylby Prezydentem RP, jak na to zasluguje, a nie ten glupkowaty prosciuch Gbur Czeresniak vel Tepak- Dwururka ze WSI.
  • ~abj.
    (2010-11-09 00:15)
    Kaczyńskiego nie ma co równać z Komorowskim.Kaczyński oczytany mądry facet,może godzinami mówić i nie wstydzę się za Niego.
  • ~zgorszona tymi babskami.
    (2010-11-09 00:22)
    Ja do męża zaraz mówiłam skoro nie chce Kaczyński mówić o Smoleńsku to ja już nie będę na niego głosowała,ale nie wiedziałam,że te babsztyle to z maściły.Zrobiły z niego przytulankę,nie wiadomo czy mu nie dawały jakich prochów.To co zrobiły to wielkie świństwo.
  • ~olik
    (2010-11-09 00:38)
    o Boze,kto tej koszmarnej babie udzielil poparcia? kto ja wybral do sejmu?
  • ~Han
    (2010-11-08 23:19)
    ~PO_ZGODA_NA_ZAMACH - Czy leci z nami psychiatra ?
  • ~atech-Ontario
    (2010-11-09 01:55)
    Nelli, lepiej zajmij sie kapeluszami...Juz raz, przez swoja garderobe, narobilas wstydu na caly swiat, wiec do polityki sie nie wpieprzaj...
  • ~optima
    (2010-11-09 02:04)
    Oj Nellny kobieto ,
    czy ty masz amnezje?
    Nie były krytykowane za przegrana w PIS za przegrana Kaczora?
    To poczytaj sobie wypowiedzi różnych pisołków , a nawet Jarkacza, toz był moment,że suchej nitki na niej nie zostawili.
    Który z Komitetu KCPIS taki durnowaty tekst kazał ci wyklepać do mediów?
  • ~wicary
    (2010-11-09 02:10)
    Kto i po jaką cholerę zaprasza tą rurę do dyskusji Ta Rokita to tłuk wełnisty
  • ~wstret
    (2010-11-09 03:16)
    A myslalam, ze ona jest tylko glupia. Jest glupia i sprzedajna
  • ~katon
    (2010-11-09 03:49)
    Nelli jest głupsza niż przewiduje ustawa
  • ~werty
    (2010-11-09 04:19)
    Zabrano PiSowi logo ;;ORLA W KORONIE;;, to teraz jest nowe logo :Nelli :!
  • ~czy to jest ta małpa
    (2010-11-09 09:38)
    w czerwonym,przepraszam różowym?
  • ~bb
    (2010-11-09 09:48)
    Pani Rokita ma klasę , dobrze życzy swoim koleżankom mimo zaistniałej sytuacji.
  • ~T-rex
    (2010-11-08 23:29)
    Re~Wojciech
    Dzięki p.Rostkowskiej , Kaczyński odniósł historyczny sukces w wyborach prezydenckich , bez niej przegrałby już w pierwszej turze w nagrodę zwymyślał ją obraził i wyrzucił na zbity pysk , i o czym tu jeszcze dyskutować.

Może zainteresować Cię też: