"Władze PiS chciały, bym kablował"

Europoseł PiS Michał Kamiński ujawnił w TVN24, że dostał telefon od jednego z członków władz partii z propozycją, aby zdradził o czym rozmawiał na tajnym spotkaniu z Joanną Kluzik-Rostkowską i Elżbietą Jakubiak. "Nie jestem donosicielem i kablem!" - stwierdził Kamiński.

wróć do artykułu
  • ~adamwawa
    (2010-11-10 18:39)
    niech Kamiński jak najszybciej wypi... z PiS. Ten oszołom chyba nie wie o tym, że bez PiS jest skończony. Chociaż po co mu polityka ? Dzięki PiS-owi tak się obłowił w Brukseli, że nie musi już być w polityce. Ćwok jeden
  • ~hans
    (2010-11-10 18:39)
    no, to sypie się u Jarka. Kapusi szukaja... dobre!
  • ~Migalski czestowal?
    (2010-11-10 18:40)
    Czy wyscie sie wszyscy tam szaleju objedliscie?
  • ~jeremi
    (2010-11-10 18:42)
    Powinni założyć nową partię.Poparcie dostaną,pewne.Dalej z Kaczyńskim się nie da
  • ~ZLA WYPOWIEDZ
    (2010-11-10 18:43)
    O WLASNEJ PARTII.
  • ~Do wszystkich pisioklonów
    (2010-11-10 18:43)
    Opłacani pisowscy forumiarze śmierdzą!
  • ~pis to ciemnota
    (2010-11-10 18:44)
    wiedziałem ze zwolennicy Kaczyńskiego to banda debili
  • ~chyba Kaczyński miał rację
    (2010-11-10 18:45)
    Panie Kamiński więc należało powiedzieć oficjalnie nie kablowac !!!
    Mieliscie jakies tajemnice z Kluzik ?
    Oni nie chcieli aby pan kablował lecz powiedział !!!
    Co się dzieje ??? hum chyna Jarosław Kaczyński miał rację szykowano zamach na PiS.
  • ~vp
    (2010-11-10 18:46)
    No1 Gotów jestem zmienić zdanie o tym osobniku,choć ciągle pamiętam jak szalał mówiąc o zamachu stanu z powodu wyjęcia kilku kostek granitowych na Krakowskim Przedmieściu.Ale szaleństwo ma to do siebie ,że może minąć.
  • ~intryga na 100 %
    (2010-11-10 18:46)
    Więc Kamiński tajnie działał...czy narada była intrygą ?
  • ~Obserwator sieci
    (2010-11-10 18:47)
    ANONIM jakiś żeński pisał opinię o Was cyngle PO i warto ją powtarzać!
    Odwracanie kota do góry nogami nie tylko przez Palikota!
    Przeczytałam trochę Waszych komentarzy i jestem bardzo zniesmaczona. To nie pan Kaczyński a Wy - wyznawcy jedynie słusznej partii, jesteście przepełnieni nienawiścią, wręcz, bezgraniczną. Ba, po prostu patologiczną. Przesadzacie, jątrzycie, obrażacie, lekceważycie, nienawidzicie, wymyślacie niestworzone rzeczy. Dno moralne. Ciekawe dlaczego? Dla idei? Dla pieniędzy? A może z nudów?
    A może w ten sposób urozmaicacie sobie czas spędzany za kratkami. Trudno bowiem uwierzyć, żeby przeciętny człowiek szanujący prawo i innych ludzi był zdolny do wypisywania takich głupot.
    Pan Kaczyński przy Was to niewinny baranek.
    Piszcie tak dalej a wyniki najbliższych wyborów mogą Was bardzo zaskoczyć.
    No i wszystko się zgadza, bo taka na forum maniera kota ogonem odwracać, jak ten złodziej ...itd, co znacie POwiacy, lub może o Kalim filozofie, co może tez znacie, ale to nie takie pewne, bo z klasykami u Was słabo!#
  • ~Obywatel 4rp
    (2010-11-10 18:47)
    Kable, haczyńscy, ciemnota, złodzieje tego Polsce trzeba
  • ~WAWA
    (2010-11-10 18:47)
    UUUUUU... CZYZBY KAMINSKI ODZYSKAL OSOBOWOSC I JAJA??

    A MOZE POBYT W EUROPIE SKORYGOWAL JEGO SPOJRZENIE NA PIS??
  • ~Adlak
    (2010-11-10 18:48)
    PiS sie konczy. Dzieki Bogu.
  • ~byly pana wyborca
    (2010-11-10 18:50)
    Ciekawe kto teraz na pana zagłosuje, eurodeputowanym nie jest sie wiecznie.
  • ~G r o t
    (2010-11-10 18:50)
    I TEN żeński anonim dobrze,
    bo celnie
    pisze o tej zgrai kundelków, a cyngli tej bezideowej i wasalskiej partii Platformą antyObywatelską zwanej i całkiem słusznie, bo raczą niemiłosiernie i bezstresowo <OPLUWAĆ i ujadać na tzw "pisiorów". I to jest ta "POfilska partyja", co miłością jest przepojona, bo tak im <wódz>, pan premier Tusk, alias Herr każe i zaleca, a te kundelki nie słuchają i ciurkiem na <prawych> szczekają, jak te tchórzliwe pieski, co na swoich warrrczą, a do obcych się łaszą, satis est
  • ~wojak
    (2010-11-10 18:51)
    Co za Kamiński dureń ,tak dają się rozgrywać mediom ,wszystko zrobią byleby podlizać się dziennikarzom, ośmieszając siebie i partię .Po co to dramatyczne wyznanie o tym że ma po co żyć ,skoro wiadomo że ma wysoka pensyjkę, którą zawdzięcza Kaczyńskiemu .
  • ~Drzazga 101
    (2010-11-10 18:51)
    O Matko, KABEL to prawie jak ten, co został zabity przez brata AINA. Trzym się, Brachu, bo wszak głosowałem na Ciebie, bo tu nie było u nas na zadupiu lepszego krzykacza na liście. Hej !-
  • ~kwoka
    (2010-11-10 18:51)
    A po cóż wam były tajne zebrania? Jeśli nie knuliście to chyba nie ma powodu do tajemnic, a jeśli knuliście, to Kaczyński ma rację. Idźcie w cholerę, za parę miesięcy nikt o was nie będzie pamiętał!
  • ~nemo
    (2010-11-10 18:55)
    jak już mąż Marty Kaczyńskiej mówi ze PIS to banda miernot , to najlepszy przykład ze zwolennicy Kaczyńskiego Jarosława mają wyprane mózgi.

Może zainteresować Cię też: